Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Kuma je na Banjici na listi za operaciju kuka na redu 2027.
Sad joj stigla ponuda "da li pristaje da se operiše bilo gde u Srbiji?".
Nisu naveli ni mesto ni vreme.
Jel ima neko informaciju ako traži tako i ako bude mogla da odabere, koji centar ima smisla po pitanju kvaliteta rada?



....shiit has hit the fan.
jes, i babi stiglo, jun 2024 banjica ili random srbija. odabrala banjicu da cheka.

sent from my not bubamoto

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam ovakav komentar otprilike čuo i od doktora, stručnjaka ozbiljnog, koji ima političke stavove kao Vesna Pešić. Mislim da je to ipak neka doktorska stvar a ne pitanje nekog globalnog svetonazora.

Link to comment

Lekare usput, načelnik je taj kome se sprema svilen gajtan, koliko sam načuo ceo performans je čista politička priča pa i ovo pljuckanje sa vrha.  A i realno, nisu se pretrgli od posla, gledajući po kapacitetu koji imaju. Mada kad se zna da su cepali tri meseca vikenada i prekovremenih za dž, i to je previše.

Link to comment

Samo su hteli da ispadne da je stanje lose..a nije..i da predsednik ne izgleda lepo..a lep je..i jos im Amerikanci dali svasta nesto...

 

Pametnome dosta

  • +1 4
Link to comment
chekaj sad, pregazili listu chekanja izashli na zelenu granu ali to sad nije dosta? i nije koliko su mogli, trebalo je vishe, a u stvari uopshte nije bilo potrebno i istovremeno nisu nishta uradili? to ko upadljivo suv i debeo chovek™ s_w.gif

ovo sve treba zapaliti do temelja.


sent from my not bubamoto





Pa to...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

chekaj sad, pregazili listu chekanja izashli na zelenu granu ali to sad nije dosta?

 

Ne kažem da je nužno to u pitanju, ali pre ovog "pregazili", možda treba i jedno "napravili".

Link to comment

A da li su stvarno napravili ili je to tumačenje ove odurne idiotkinje?

 

Moze li se naci uzrok liste cekanja? Da ne ispliva da nisu imali sa cim da rade u ekonomskom tigru™ pa se cekalo da neko posalje gazu i skalpele?

Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...