Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

Samo kad bi te kartice još nečemu služile, npr. da u Srbiji postoji elektronski karton ili tako nešto. Međutim, mi smo po starom dobrom običaju, prvo počeli od krova, a ne od temelja. Da ne spominjemo elementarnu kompjutersku nepismenost osoblja koje po šalterima barata sa tim karticama. Kada im se pojaviš u DZ sa karticom, ko da si im dao u ruku uzorak antraksa.

Link to comment

Подношење захтева преко нета је толико ефикасно да ми је дошло да полупам комп и одем на шалтер.

Наводно им је загушен сервер, на сваки клик се чека преко минут, а наравно да се лако погуби приликом подношења пријаве.

 

Ако треба до краја године да замене све књижице, онда мора да их је изненадио велик број пријава на сајту, као што и путаре изненади сваки пут снег.

 

Ja sam za majku sinoc podneo zahtev, ona je danas isla da plati u posti [opcije za placane su uplatnica ili DINA Card]; i trenutno stoji da je zahtev podnet i da je rok za obradu 60 dana.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Hvala gospo buba :)

Inače me bila klepila neverovatnost da jedina takva klinika u Srbiji nema dežurnog lekara u dane vikenda. To nisam mogao da pustim bez da pokušam nešto.

Link to comment

Hvala gospo buba :)

Inače me bila klepila neverovatnost da jedina takva klinika u Srbiji nema dežurnog lekara u dane vikenda. To nisam mogao da pustim bez da pokušam nešto.

nikad nisu ni imali, ne znam zashto.

Link to comment

Jedna gospođa lekar specijalista jednoj gospođi pacijentu danas u izveštaju sa lekarskog pregleda napisala za štitastu žlezdu da je normalne veličine, meka, bla, bla...

 

Gospođa pacijent već 5 godina nema štitastu žlezdu.

Link to comment

Jedna gospođa lekar specijalista jednoj gospođi pacijentu danas u izveštaju sa lekarskog pregleda napisala za štitastu žlezdu da je normalne veličine, meka, bla, bla...

 

Gospođa pacijent već 5 godina nema štitastu žlezdu.

 

Pa ne trebaju nam lekari, nek idu u Nemačku ako im tamo trebaju <_<

Link to comment

Pa ne trebaju nam lekari, nek idu u Nemačku ako im tamo trebaju <_<

Pa da...

Lično sam svedok u svojoj okolini, jedan pedijatar, i jedna med. sestra.

Iako je to , u krajnjem ishodu na moju "štetu" , želim im da što pre odu...

Link to comment

Pa da...

Lično sam svedok u svojoj okolini, jedan pedijatar, i jedna med. sestra.

Iako je to , u krajnjem ishodu na moju "štetu" , želim im da što pre odu...

 

 

A tek što nam medicinske sestre ne trebaju, što reče jedan forumaš koji ovde nešto više ne piše, eto kad ljudi kod nas ne znaju nešto konkretno, neki zanat, npr programiranje, pa bi imali i platu.

 

E sad ti nepotrebni što nemaju struke i zanata odlaze, pa kad nešto zaboli prst u uvo pa pevaj "da su šta znali i vredeli, i plata bi im bila bolja od 30 hiljada, lalala".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...