Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hvala Srbijo, nataknem te na kurac.

 

:mellow:

 

 

Hvala lekarima koji su nesposobni da uspostave dijagnozu nekoliko meseci, hvala im što ne znaju da čitaju MR snimke i da vide tumor na njima, već čekaju da se uveća i do četiri puta i onda dođu do zaključka da je to ipak tumor a ne nešto drugo što su mislili da je i onda bude kasno za operaciju u inostranstvu.

Link to comment

Nije ovo prvi put da čujem ovo za ovu D.Grujičić...

A eto pun net oduševljenih građana njenim gostovanjem na tv, jer "neka je rekla tim strancima..."

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Liči mi po biografiji i javnim istupima da bi mogla biti nekakva debeovkinja....

Da , definitivno. Pogotovu ovi izleti u politiku , kandidature za predsednika itd...
Link to comment

Da , definitivno. Pogotovu ovi izleti u politiku , kandidature za predsednika itd...

pa koje su shanse da bi debe recimo digo ruke od nas u ovom sad smislu i pustio da vrshlja neko njihov ko deluje malo drugachije, pa da sistem zaizgleda da pochne da se zaista neshto malo uredjuje, makar i krali na tom putu? poshto je taj deo izgleda neizbezan? :unsure:

 

mislim, chuh je sinoc kako neshto klepa o kubanskom zdravstvu. u chemu je tu fora. mi smo svakako na putu ka kubanskom svemu, ali to zdravstvo ce verovatno da nas mimoidje, ako ima ikakvog smisla u njemu.

Link to comment

Procitao sam negde da je upravo kod nas radjeno testiranje na ljudima ove kubanske "vakcine" za rak pluca. Valjda je 23 coveka ucestvovalo sa predvidjenim zivotnim vekom 3-6 meseci i rezultat je da su 4 umrla, 7 ili 9 ostali na istom i ostali stabilizovani. Posto je americki FDA upravo dozvolio ista takva testiranja, meni to zvuci kao da smo u prilicno dobroj poziciji u tom sektoru na svetskom nivou. Mozda je i do politicke volje i nekakvih kontakata koje tradicionalno imamo? Ima li neko vise informacija o tome?

Link to comment

Procitao sam negde da je upravo kod nas radjeno testiranje na ljudima ove kubanske "vakcine" za rak pluca. Valjda je 23 coveka ucestvovalo sa predvidjenim zivotnim vekom 3-6 meseci i rezultat je da su 4 umrla, 7 ili 9 ostali na istom i ostali stabilizovani. Posto je americki FDA upravo dozvolio ista takva testiranja, meni to zvuci kao da smo u prilicno dobroj poziciji u tom sektoru na svetskom nivou. Mozda je i do politicke volje i nekakvih kontakata koje tradicionalno imamo? Ima li neko vise informacija o tome?

Ma dolazio i kubanac i sve...

Sećam se da je Slavica Đ.D. jednom prilikom of d rekord ispričala da je to sa vakcinama , onako pipavo, da one tretiraju usko područje te bolesti. I da kada je ona negde rekla da je za "oprezno" prihvatanje tih vakcina sa uzimanjem u obzir svih aspekata i plus i minus , i da nije to čarobni napitak, da su je napenalili da građanima uskraćuje lekove koji spašavaju živote...

Link to comment

Mediji su to najavljivali kao definitivan lek za ozdravljenje, mesecima, kad je stigao

lekari su imali ozbiljne probleme da objasne stvarne, prilično skromne, domete vakcine.

Link to comment

Kad su te vakcine stigle izvjesna dr iz, cini mi se Bezanijske Kose, navodno glavna u tom programu, studiji ili kako vec, je gostovala na Studiju B. Ona i voditeljka. Obrni, okreni, nije bilo sile da ta zena u jednoj recenici kaze kome je vakcina namjenjena i cemu sluzi. :frust: Ko je shvatio iz njene preopsirne, samoljubive, prestrucne price, shvatio je.

Ne bi bilo lose da se uvede malo matematike na prijemnom za medicinu.  

Link to comment

Liči mi po biografiji i javnim istupima da bi mogla biti nekakva debeovkinja....

 

Šta god da je, medicina i dobrobit pacijenata joj sigurno nije glavni interes u životu.

Link to comment

Šta god da je, medicina i dobrobit pacijenata joj sigurno nije glavni interes u životu.

Nemoj tako ona se kune da sve radi za dobrobit pacijenata!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...