Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Ni primetio. Giros u Narodnog fronta, pa krofna u Resavskoj. fak jea!
gde u NF? Skeptičan sam prema svakoj brzoj hrani u okolini obrazovnih ustanova....
Link to comment
Ja samo da pohvalim kinesku klopu kod mene u bloku (62s) na ćošku kod Tuš-a i Maxi-a... :)
aj bajone malko opsirnije, sta je klopa- ko'ke porcije, ko'e cene, kvalitet vidim da cenis:)... zahvalan cesto prolazim. ;)
Link to comment
gde u NF? Skeptičan sam prema svakoj brzoj hrani u okolini obrazovnih ustanova....
to je onaj sto je bio u Balkanskoj. mislim da se sada nalazi negde oko Tesle
Link to comment
to je onaj sto je bio u Balkanskoj. mislim da se sada nalazi negde oko Tesle
ma to je ovaj gde je falafel. tacno prekoputa matematicke gimnazije. i giros mu je to kese, proper stuff
Link to comment
aj bajone malko opsirnije, sta je klopa- ko'ke porcije, ko'e cene, kvalitet vidim da cenis:)... zahvalan cesto prolazim. ;)
Veoma ukusno, ogromne porcije sa naglaskom na pirinač koga dobiješ koliko i glavnog jela ali salata ne ide uz jelo (sve cene u opsegu 80-100 supe, 250-300 jela bez mesa, 350-400 jela sa mesom, salate 70), imaju pregršt sosova (soja, kiselo ljuti, Hot Asia, Limun, Orange, Tomato, Peking, Kari, Sečuan...)
Link to comment
juce prosao. i? overio? anyone?deluje poprilicno socijalno, kao i onaj kanadski lanac na štajZi.
Pfff, probao josh onda :D. Pa i nije bio tako grozan kako se zakljuchuje po pokradenom imenu, ali nije ni nishta posebno, tako da nisam vishe svracao. Drago mi je da si napisao kanadski lanac jer ruku dajem da je lanac zapochet u BG-u i trenutno nije odmakao dalje od jedne karike :D. Mada mi je on relativno OK. Opet, kad za slichne pare mozesh da uzmesh obimno parche mesa i najedesh se, i nije neki dozivljaj. Pokraden Subway fazon, mada bez biranja priloga.Kad vec pominjem parche mesa za iste pare... giros u falafel fast foodu sam poslednji put jeo dok nisu bili u NF. Mozda sam naleteo u zao chas taj put, ali bio je tragichan. Ipak, uzeh ga skoro i bio je odlichan. Pa sam ga opet jeo pre neki dan. Imaju neki ljuti zeleni namaz, koji je ... mamojeban ! Prodavachica mi reche da je od pershuna. Namaz od pershuna, ljut? Brilliant.
Link to comment
Pfff, probao josh onda :D. Pa i nije bio tako grozan kako se zakljuchuje po pokradenom imenu, ali nije ni nishta posebno, tako da nisam vishe svracao. Drago mi je da si napisao kanadski lanac jer ruku dajem da je lanac zapochet u BG-u i trenutno nije odmakao dalje od jedne karike :D. Mada mi je on relativno OK. Opet, kad za slichne pare mozesh da uzmesh obimno parche mesa i najedesh se, i nije neki dozivljaj. Pokraden Subway fazon, mada bez biranja priloga.Kad vec pominjem parche mesa za iste pare... giros u falafel fast foodu sam poslednji put jeo dok nisu bili u NF. Mozda sam naleteo u zao chas taj put, ali bio je tragichan. Ipak, uzeh ga skoro i bio je odlichan. Pa sam ga opet jeo pre neki dan. Imaju neki ljuti zeleni namaz, koji je ... mamojeban ! Prodavachica mi reche da je od pershuna. Namaz od pershuna, ljut? Brilliant.
Uh, taj zeleni je baš ljut a ja nešto ne mogu mnogo ljuto pa mi je bilo suviše. Al ima neki zanimljiv šmek. Ja pazarim živi falafel za poneti, pa kući lagano ispečem i stavim šta oću, divota.
Link to comment

I'm with boshoku. Shto se mene tiche, moz' bit i ljuci, mada se ne bunim, jer mi je sasvim ok ljut.Drugi put sam chvrsto reshio da uzmem onaj crveni, ali ipak nisam mog'o bez zelenog :wub: . Jel crveni obichan paradajz ili je vishe fensi?

Link to comment
Jel crveni obichan paradajz ili je vishe fensi?
ne raspoznajem od-cega-'e-spravljen, al' je u kombinaciji s' green namazom, moj izbor. sinergija, sta li. :calories'r'us:
Link to comment
ma to je ovaj gde je falafel. tacno prekoputa matematicke gimnazije. i giros mu je to kese, proper stuff
Baš tako. A i zeleni (čini mi se da neko reče arapski?) namaz rula. Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

overio veceras sendvicarnicu na stajgi-.. gde dadoh cca, 200 rsdova!! piglu!ne, pokusaj, vec pokusaj-pokusaja, necega sto slici-sabveju. grozno.

Link to comment
overio veceras sendvicarnicu na stajgi-.. gde dadoh cca, 200 rsdova!! piglu!ne, pokusaj, vec pokusaj-pokusaja, necega sto slici-sabveju. grozno.
Ja sam ih overio i stvarno su ono sto se moze ocekivati uzevsi u obzirt da su srpska franshiza kanadske kopije Subwaya.Za te pare ima u Beigradu i bolje klope i boljih sendvica.
Link to comment
Ja sam ih overio i stvarno su ono sto se moze ocekivati uzevsi u obzirt da su srpska franshiza kanadske kopije Subwaya.Za te pare ima u Beigradu i bolje klope i boljih sendvica.
Uzeo neki sendvič sa japanskim imenom, bio sasvim pristojan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...