Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Dajte neku (dobru) palacinkarnicu koja donosi hranu na NBGD, pliz. Inace, posle duzeg vremena pre neki dan porucila iz Lude kuce. Jedino sto je (zaista) brzo stiglo. Hrana nije vredna prisecanja.

Link to comment

na nbgd imas firme koji ti za 200 kinti kupe sta hoces i gde hoces i isporuce na adresu. jedni se zovu potrcko, a drugi desna ruka ( :lol:)edit: potrcko tel 064 90 10 100 i 011 26 08 345. na flajeru im u top 5 predloga stoji pinokio palacincke (zemun), mada insajderi kazu da su one pretrpane i debelog testa, a da su bolje crepes (zemun, kod bolnice) i tata (kod studenjaka)

Edited by Isis
Link to comment
na nbgd imas firme koji ti za 200 kinti kupe sta hoces i gde hoces i isporuce na adresu. jedni se zovu potrcko, a drugi desna ruka ( :lol:)...pinokio palacincke (zemun), mada insajderi kazu da su one pretrpane i debelog testa, ...
Ovaj, sto se tice tog Pinokia, to je jedno ogavno mesto za prehranjivanje. Testo im je zilavo i hladno se ne moze jesti. Na nadevima ne stede, sto je valjda ok. Burazerovi klinci, kao i sva deca iz kraja pomahnitaju kad ovuda prodju, pa sam moro da kupim, a i da gricnem (od njih, naravno, nemogu deca sve da pojedu -_- ) Osim kilo nutele i nakon klope, musave, dece, nista specijalno.Po pitanju usluge su brzi i bar su meni delovali organizovano. Tamo je svako vece milion batica koji narucuju kokakolice i kao VIP stalni gosti samo kazu:..." meni ko uvek(?!)" cool.gif A ta guzva automobila, koji su zakrcili saobracaj da bi jeli "srpski specijalitet", palacinku sa nutelom i bananom i mlevenom plazmom, to je tek haos.Navodno je Ana Ivanovic rekla, da kad dodje u Beograd ne propusta palachinke kod Pinokia?! Ma to je neka urbana legenda... Beskrupulozna reklama ;) . Edited by C žeton
Link to comment
Navodno je Ana Ivanovic rekla, da kad dodje u Beograd ne propusta palachinke kod Pinokia?! Ma to je neka urbana legenda... Beskrupulozna reklama ;) .
nije propustao ni doktor dabic za svoga vakta
Link to comment
nije propustao ni doktor dabic za svoga vakta
Ma da, danas sam prošao, imaju palačinku koja se zove Radovan Karadžić, nešto sa brusnicom :blink: , đubretari. Neće me tamo skoro videti. Pored Pinokija je pristojna pekarica, možda najpristojnija u Yemunu. Edited by kobni zelaya
Link to comment
Ma da, danas sam prošao, imaju palačinku koja se zove Radovan Karadžić, nešto sa brusnicom :blink: , đubretari. Neće me tamo skoro videti. Pored Pinokija je pristojna pekarica, možda najpristojnija u Yemunu.
Ma baš me briga i da imaju palačinku "Adolf Ljotić Pavelić" to je najbolja činkarnica u Beogradu i široj okolini, D prajd of Zemun :)
Link to comment
Ma baš me briga i da imaju palačinku "Adolf Ljotić Pavelić" to je najbolja činkarnica u Beogradu i široj okolini, D prajd of Zemun :)
Nisam ni mislio "neću da jedem tamo gde veličaju ratnog zločinca" - nego je jadan način reklamiranja - iskreno bilo bi mi podjednako jadno da imaju Boris Tadić palačinku. Kad jedem neću da mi pominju nikoga iz tog sveta, hoću da jedem na miru.
Adolf Ljotić Pavelić
:lol: Zvuči kao ime neke osnovne škole.
Link to comment
Nisam ni mislio "neću da jedem tamo gde veličaju ratnog zločinca" - nego je jadan način reklamiranja - iskreno bilo bi mi podjednako jadno da imaju Boris Tadić palačinku.
"Dajte mi ovu nutela-šnenokle dva komada"
Link to comment
  • 2 weeks later...

Na uglu Karađorđeve i Savske (tamo negde kod onog parkinga) otvorena sendvičara Sandwich King (kanadska firma). Radi 24/7 i reklamiraju neku svu silu sendviča (London, Meksiko, Sicilija, Spring Chicken, Zlatibor, Giros, Njeguški, Tuna Melt, Makedonski, Vegetarijanski. Cene reklamiraju već od 79 dinara (to verovatno samo onaj sa margarinom :D).Eto, ako neko želi, može da pokuša. Danas videla na poslu da je neko doneo onaj, hm, flajer, pa rekoh da vas obavestim (mada je to možda već i stara vest). Imaju i mobilni (ne znam da li je ovde dozvoljeno pisati tako nešto).Ako nekoga zanima, mogu i da skeniram ovu knjižicu da vidite šta ima.

Link to comment

Overih danas Taze izmedju Vasine i Knez Mihajlove. Kada se uporedi sa konkurencijom u vidu Robin Fooda i LFMa nemoze se meriti. Ima svakakvih djakonija i sirok je izbor ali hrana nije nesto posebno a i cene su im malo vise. Ja jeo Ok telecu corbu, rizoto sa shafranom i piletinom koji je bio malko bezukusan ali je porcija bila poveca i kupus salatu sve to za 700kinti a za te pare sam mogao i normalan restoran da sednem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...