Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Ja sam ih overio i stvarno su ono sto se moze ocekivati uzevsi u obzirt da su srpska franshiza kanadske kopije Subwaya.Za te pare ima u Beigradu i bolje klope i boljih sendvica.
upravo. ponizno se vracam, narecenim njamburger-sendvicima- kvalitet im je obrnuto proporcijalan spram stupidnosti imena firme. ;)
Link to comment

Da ne tražim unazad, verovatno je pominjano, House of Chaos, kinez-dostava. Sasvim pristojan, velike porcije (za jednog i 1/3, recimo ^_^ ), nije skup, relativno brz. Juče čak iznenađujuće hitri. Zamerka, juče mi ne poslaše štapiće! Da li ih koristim ili ne, moj problem. Stvar navike... ;) http://www.chaos.rs/

Edited by C žeton
Link to comment

Od 1.7. moja firma se seli u Kralja Milana...tik pored onog cumeza sto ljudi nazivaju Skupstinom (sada je vec i ex-Skupstina)...Zna li neko da li u blizini ima dobre klope tako da moze da se "overi" tokom dnevne pauze za rucak? Treba mi nesto slicno kao sto postoji u Cika Ljubinoj...Kantina cini mi se...ili onaj Taze ekspres restoran tu odmah pored pekare u Vasinoj...malo mi je daleko da dolazim cak u centar da bih tu jeo :)Nesto ne prolazim cesto kroz tu ulicu i okolinu pa nisam obratio paznju na ovu stvar koja bar meni mnogo znaci... :)

Link to comment

sinjora u palmoticevoj -ali nema da se sednekomsa u hilandarskoj -moze stojeci kantina u nusicevoj-sve pozeako vam je daleko onda nista

Link to comment
Od 1.7. moja firma se seli u Kralja Milana...tik pored onog cumeza sto ljudi nazivaju Skupstinom (sada je vec i ex-Skupstina)...Zna li neko da li u blizini ima dobre klope tako da moze da se "overi" tokom dnevne pauze za rucak? Treba mi nesto slicno kao sto postoji u Cika Ljubinoj...Kantina cini mi se...ili onaj Taze ekspres restoran tu odmah pored pekare u Vasinoj...malo mi je daleko da dolazim cak u centar da bih tu jeo :)Nesto ne prolazim cesto kroz tu ulicu i okolinu pa nisam obratio paznju na ovu stvar koja bar meni mnogo znaci... :)
utali se sa onima iz skupstine, za poslanicku klopu. btw, taze i cika ljubina deru sa cenama, za kvalitet i kolicinu koje nude/
Link to comment
utali se sa onima iz skupstine, za poslanicku klopu. btw, taze i cika ljubina deru sa cenama, za kvalitet i kolicinu koje nude/
Ih kad bih uspeo da se uvalim u skupstinsku kantinu gde bi mi bio kraj...Slazem se da ovi navedeni imaju jace cene...ali nesto ne znam da ima u okruzenju nesto bolje...mada i nije mi toliki problem da dam koji dinar vise...samo da je kvalitetno :)Cini mi se da u centru jos i Mikan ima neka kuvana jela za poneti...i probao sam jednom prilikom...useo sam neki grasak u kome je bilo vise masti nego samog graska...
Link to comment

Mikan je skroz dobro mesto, pre svega roštilj, kuvano je isto bilo solidno (mada mi je ta informacija od pre jedno pola godine, boranija), pohovane tikvice u lepinji skroz ok. takođe.

Link to comment

Da...Mikan je meni OK skroz...mada kazem...kad sam jeo grasak sa mesom bilo je previse masno za moj ukus...Sa druge strane...moj kolega je ozbiljnih stomacnih problema imao posle pojedene pljeke...od tada uzimam samo filete...nikako mleveno meso...narocito ne leti...Moracu da probam taj kackavalj...sa jos par mesta sam dobio preporuku za isti...

Link to comment

ja sam ga u toku otprilike godinu dana jeo veoma cesto buduci da sam radio u blizini. kao idealna kombinacija priloga pokazala se: tartar, senf, kupus i tucana paprika. ako si normalan, od jednog si mogao bas dobro da se najedes. ako si kao ja, ni dva ti ne bi bila mrska. cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...