Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

kako kada? pa to je drevni srpski specijalitet. Inace ja bih pre umro od gladi nego to jeo. od brze hrane najvise volim pizzu, mogao bih da je jedam svaki dan 3x dnevno, samo da ima sto vise nadeva, ne volim suvu i tanku.
evo larsson je predložio da te vodi kod bucka, odlično je tamo. :D
Link to comment

Jes. Ima kečap, ima origano, salamu, ima fine šampinjone, prava pica. Jeste malo tanka, al možeš da dobiješ majonez preko, a i još kečapa, origana, salame i finih šampinjona, pa bude onako debeljuca.

Link to comment
de u Beogradu postoje suva crevca na zaru?mislim da im preti potpuno izumiranje
Ja sam ih poslednji put jeo u Bolecu, ali ne kod Race nego u nekoj manje fensi kafani, a po nekim stvarima mozda i boljoj od Race. Ne mogu da setim sad imena, jbga ...
Link to comment
de u Beogradu postoje suva crevca na zaru?mislim da im preti potpuno izumiranje
crevcaeh2.jpgUmiru škembići,i sad tamo gde su bili prodaje se pica.Ko ti je rekao da žar je nezdrav, nikad neću znati.Jer biću samo trag čoveka, biću vođa gladnica.Nek bude dan, kad zadnji lonac bace, u novi gril i ja ću preći.Ako me tamo čeka malo moče ništa neću reći.Jer biću samo trag čoveka, i biću vođa gladnica.Ne brini, ne brini - škembići umiru sami.
Link to comment
e, bre, drugo su crevca u saftu a drugo dimljena na žaru...
u kumbari na avali bila super suva crevca proslog leta. ali neko mi rece da se renovirala, pa su mozda poterali ta fina jela ko sa svih ostalih.nego, jebes crevca. brizle.brizle.brizle.brizle.meriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Link to comment
u kumbari na avali bila super suva crevca proslog leta. ali neko mi rece da se renovirala, pa su mozda poterali ta fina jela ko sa svih ostalih.nego, jebes crevca. brizle.brizle.brizle.brizle.meriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
:wub:lepo sam znala da treba da te zovem veceras. ovako narucila susi, a jedu mi se milice Edited by MaryPoppins
Link to comment
dobre brizle vs dobra crevca - to nije isti zanr. crevca zauvek - prana, neprana, whatever :Hail:
brizle su mainstream, crevca underground Edited by 3opge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...