Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

ne pitaj, ne primaju tamo LDP-ovce. imaju senzor na ulazu.
Znači da ih ne vodim sa sobom? ;)
U Sremskoj.
U Marsala Birjuzova? :P
Venom je precizniji
Hvala! :)
Link to comment

nahvalio sam mikana jos pre par meseci za muckalicu. ima finih jela za poneti. sa pljeskavicama nisam imao problema. jeo sam jednom punjene tikvice; dobre su, ali ostao sam malko gladan.edit> ima i u pop lukinoj neka brza kuhinja. to mi je bas blizu, ali nisam proverio kvalitet.

Edited by pacey defender
Link to comment

Velika preporuka:Preko puta studenjaka, SZR "FOFA"- domaće pite.Sir, zelje, pečurke- 39RSD 100gr.Meso- 49RSD 100gr.Baklave- 69RSD 100gr.I to je ceo meni. Veoma zadovoljan što ih imam u blizini.PS: Zaboravih pite s višnjama, a i podatak da još od oktobra (valjda) prošle godine imaju akciju "Besplatan burek za trudnice". :wub: Za sada, najbolji burek (samo u formi savijače) koji sam ikada jeo u BG.

Edited by zorglub
Link to comment
  • 2 weeks later...

U brate, kako je preporuka zajebana stvar kad je ukus u pitanju :blink: .... Napaljen poslednjim postovima zapucah jutros pre posla (iako mi uopste nije usput) kod, na sva usta nahvaljenog, Fofe. Nista, ali NISTA gadnije na temu pite nisam jeo !!! Mozda je varijanta sa sirom bila greska, ali tu bezlicnost od ukusa ne mogu opisati. Pita je bila pravi dokaz da je pobeda protiv gladi u svetu na pragu, jer su ocigledno izmislili sinteticki sir na tehnologiji recikliranih plasticnih kesa, dok su kardiovaskularne bolesti definitivno pred istrebljenjem jer soli nije bilo ni na molekularnom nivou, pa sam potrosio pola zaliha na stolu ne bih li doticnu pitu ucinio iole podnosljivom (sve preporuke za jogurt jer mi je u tome pomogao).Posto nisam probao druge 'proizvode', nije globalna pljuvacina ni na lokal, sem mozda na neprijatnu debeljuskastu prodavacicu koja je prosiktala nesto na temu '..kako oni ne rade nocu, i da sledeci put kupim nesto drugde i rasitnim pare..', a ni na vas koji ih nahvaliste, ali mozda nekome i ovo zapazanje pomogne.

Link to comment

Zanimljivo. Može li se onda znati šta je/gde je to dobar burek/pita u Beogradu?PS:I ja jutros uzeo 3 šnite sa sirom i 3 sa zeljem. Jedina zamerka- mnogo se brzo jedu...

Link to comment

Ama krajnje cenim svacije misljenje, pa i vas postovalaca :) Zapazanje je moje i samo moje, a kad jedem na tu temu, Trpkovic (dusanovacki 'ogranak') naravno, blizu mi je posla, pa je logican izbor. Da ne volim da probam i druge stvari, ne bih zapucao na suprotnu stranu sporta radi.

Link to comment
zasto je ovo na brzoj hrani? :lol:
nemam pojma ali vec me zanima objashnjenjea gde bi trebalo da se prebaci?O kom sportu je rec? Edited by msmodesty
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...