Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Meni je rasprava počela bivati smislena tek kad je mrdžovana ovde.edit: Nego, dovede li Barselona Ibrahimovića?

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
Meni je rasprava počela bivati smislena tek kad je mrdžovana ovde.edit: Nego, dovede li Barselona Ibrahimovića?
ja sam sve mislila da se raspravlja o brzoj hrani na utakmicama i o kioscima pored stadionai nigde pljeskavica da se pomene...
Link to comment
ja sam sve mislila da se raspravlja o brzoj hrani na utakmicama i o kioscima pored stadionai nigde pljeskavica da se pomene...
to je zato sto navijaci na utakmicama FKCZ jedu samo organic fast food, i to u belim rukavicama, dozvolicete...
Link to comment
  • 1 month later...
Lila - svet izobilja :Hail: vegetarijansko-makrobioticko-indijska hrana, vrlo nalik na onu koju spremaju Hare Krishne na svojim nedeljnim gozbama. Somose savrsene, sabdji se menja svaki dan i dolazi u nekoliko vrsta, badji (dinstano povrce), lassi slan i sladak....Ma odlicni su. Sva kuvana `rana ima fiksnu cenu od 600 dinara kilo.
Link to comment
Lila - svet izobilja :Hail: vegetarijansko-makrobioticko-indijska hrana, vrlo nalik na onu koju spremaju Hare Krishne na svojim nedeljnim gozbama. Somose savrsene, sabdji se menja svaki dan i dolazi u nekoliko vrsta, badji (dinstano povrce), lassi slan i sladak....Ma odlicni su. Sva kuvana `rana ima fiksnu cenu od 600 dinara kilo.
auuu, tamo moram da odem sto pre, mastam o pronalasenju mesta gde cu se, kao odrtaveli samac, dnevno prehranjivati
Link to comment
Lila - svet izobilja :Hail: vegetarijansko-makrobioticko-indijska hrana, vrlo nalik na onu koju spremaju Hare Krishne na svojim nedeljnim gozbama. Somose savrsene, sabdji se menja svaki dan i dolazi u nekoliko vrsta, badji (dinstano povrce), lassi slan i sladak....Ma odlicni su. Sva kuvana `rana ima fiksnu cenu od 600 dinara kilo.
Posetio nekoliko puta. Utisci nejasni - bio sam uveče kad su ta kuvana jela već bila hladna i nije mi se baš nešto dopalo. Pohovano povrće je ok. Somosu sam probao, nije bila loša, ali mi je jako zasmetalo što sam slučajno pogledao u kuhinju, dok sam jeo nešto od ovih kuvanih jela i video da isto to stavljaju u somose. Dobar je bio čatni od kajsije, a daleko najbolja indijska alva uvaljana u cimet. Lasi mi je ok, prvi put sam ga probao u životu.
Link to comment

i ja sam jela u toj indiji il makrobiotici i isto kupila uvece nesto to sve bilo ladno i bljutavo. nego, na trgu marksa i engelsa nambr 8, zavuceno u budzaku pored tifanija, burek ispod saca. vidim ja znak, prodjem kroz prolaz i ukazu mi simpaticne pite smotane u spiralu u velikoj tepsiji, ali nisam bila gladna.veceras sam bila gladna i kupila sam, jer nije bilo drugog, ladnu krompirusu. ai, i tako ladna bila je izvanredna. kore odlicne, pita debela ko moj kaziprst, zabibereno kako treba, nema vegete, veoma ukusno.. jedva cekam ovih dana da budem gladna i jedem sve ostalo. ako neko overi, nek dojavi. kilo 300 d.

Link to comment
  • 2 weeks later...
...pravac kod Šana u blok 24 pošto on jako retko radi dostavu, neugledan lokal u onom tržnom centru, al Kinez kuha kinesku kao da je Kinez.
Da nastavim na odgovarajućem topiku. Danas ga zvao, njemu spor dan pa se smilovao da donese klopu u blokove. Piletina u sečuan sosu, teletina sa paradajzom i ananasom i potpuno ludilo koje mi je on preporučio, pohovana piletina u kraljevskom sosu (džem, soja sos, ananas, bambus, susam i još lavina nekih ludo dobrih ukusa). Samo naručivanje i objašnjavanje gde da dođe je potpuno ludilo, jer Šan govori fantastičan srpskokineski. Za razliku od svih bgd "kineza", hrana mu uopšte nije masna, mada me potsetio da uz to ide "samo pivo, laaadno pivo, onako dosta, a, a, xexexe". Prinuđen da poslušam, pazario i koji Amstel i sad zadovoljno brekćem.
Link to comment

ali kakav je burek ispod saca (sa mesom za one koji ne znaju sta je burek u bosni) u onom 'sarajevski cevap, bataci i rolovana teletina' lokalu na stanici trole kod gradica pejton. direktna teleportacija u capajebo :Hail:

Link to comment
Lila - svet izobilja :Hail: vegetarijansko-makrobioticko-indijska hrana, vrlo nalik na onu koju spremaju Hare Krishne na svojim nedeljnim gozbama. Somose savrsene, sabdji se menja svaki dan i dolazi u nekoliko vrsta, badji (dinstano povrce), lassi slan i sladak....Ma odlicni su. Sva kuvana `rana ima fiksnu cenu od 600 dinara kilo.
Shta da uzmu tu seljaci koji svaki dan prolaze pored, chesto im se ulazi da probaju, ali im se ne prolazi kroz 'izvolite', 'samo nekoliko desetina minuta, nemam ni najmanju predstavu shta da naruchim' dijalog? Edited by Venom
Link to comment
  • 2 weeks later...

U Narodnog fronta sa leve strane, maltene na ćošku sa Kneza Miloša, danas je otvoren lokal Culina, kuvana hrana za poneti. Deluje dosta ušminkano. Bila je guzva, pa me mrzelo, bliže da pogledam klopu i cene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...