Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Lanac Taze je najgori krš, rade šta gde treba, negde pekara, negde kuvana jela za poneti, a u bivšem Satu su bogami i opalili roštiljčinu. Uvek zaobilazim.

Link to comment

taze drzi menzu na mom poslu. 1 projica 100 dindzi. ponekad moze pristojno da se pojede nesto kuvano, ali mislim da to nemaju u standardnoj ponudi u ostalim lokalima, ovo su stare kuvarice na veliko...

Link to comment
u kumbari na avali bila super suva crevca proslog leta. ali neko mi rece da se renovirala, pa su mozda poterali ta fina jela ko sa svih ostalih.nego, jebes crevca. brizle.brizle.brizle.brizle.meriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
I ja prodajem svoju devojachku cast za brizle ( na Ebay-u pa ko vishe da).Nego josh uvek ne shvatih sta su to suva crevca. Dimljena pa na roshtilj?Ili " luftgetrocknet" kao Parma ili Serano shunka? Ne verujem da ih nekokachi na zice za vesh pa ih sushi sa sve stipaljke ;)
Link to comment
I ja prodajem svoju devojachku cast za brizle ( na Ebay-u pa ko vishe da).Nego josh uvek ne shvatih sta su to suva crevca. Dimljena pa na roshtilj?Ili " luftgetrocknet" kao Parma ili Serano shunka? Ne verujem da ih nekokachi na zice za vesh pa ih sushi sa sve stipaljke ;)
mora da je neko vec pitao a ja nisam pratila radnju.... shta su brizle?(stidim se)
Link to comment
mora da je neko vec pitao a ja nisam pratila radnju.... shta su brizle?(stidim se)
lelelelelele :wub: Kalbsbries je na nemackom.It.: Animelle de VitelloFr. RisEsp.= MollejasEng.SweetbreadsNeka Talmus zlezda ;) U Nmecakoj i Francuskoj ( za Italiju ne znam) ne spremaju se ovako jednostavnokao u Srbiji ( ali i ja najvishe volim kad su na zaru) nego ih yebavaju sa nekimbelim sosovima. Usput jedno kilo 40 evra ( u EU).
Link to comment
lelelelelele :wub: Kalbsbries je na nemackom.It.: Animelle de VitelloFr. RisEsp.= MollejasEng.SweetbreadsNeka Talmus zlezda ;) U Nmecakoj i Francuskoj ( za Italiju ne znam) ne spremaju se ovako jednostavnokao u Srbiji ( ali i ja najvishe volim kad su na zaru) nego ih yebavaju sa nekimbelim sosovima. Usput jedno kilo 40 evra ( u EU).
fala dje chula i dje ne chula :wub:Ris! ovde ga konzumiramo samo ako je od teleta i u pravu si nije bash da ga bace samo na zar mada sad kad pogledam - shto da ne..
Link to comment
fala dje chula i dje ne chula :wub: Ris! ovde ga konzumiramo samo ako je od teleta i u pravu si nije bash da ga bace samo na zar mada sad kad pogledam - shto da ne..
Pa i ima ga samo kod teletjine. Ima ga i kod onih jaganjaca kad utihnu, ali su malepa se zato valjda i ne prodaju.Ma na zaru je unikum,urnebesni plezir :wub:
Link to comment
Ma da, danas sam prošao, imaju palačinku koja se zove Radovan Karadžić, nešto sa brusnicom :blink: ...
Sinoc sam prosao pored Pinokia i stvarno imaju spomenut proizvod. Sastav: nutela, indijski orah i brusnice cool.gif.
Link to comment
taze drzi menzu na mom poslu. 1 projica 100 dindzi. ponekad moze pristojno da se pojede nesto kuvano, ali mislim da to nemaju u standardnoj ponudi u ostalim lokalima, ovo su stare kuvarice na veliko...
mislim da taze nudi kuvanu hranu u njegoševoj, na obodu pijace...
Link to comment

Ovako: Bajlonijeva pijaca, e sad ona njena strana suprotna od one duz koje idu tramvajske sine, kafana... ne ispravka, Bife :) Toplica. E Sad levo od Toplice je mesara koja izmedju ostalog drzi jagnjece sarmice u maramici, neku dzigu u saftu i nesto trece (cini mi se crevca u saftu). Ova jedna sarmica sa 2 feferona i 2 Jumbo krishke 'leba je 100 dinzi. Cika mesar to lepo stavi na posluzavnik, i tanjirce (u najboljem maniru menze iz '60 i neke) i sa njim pravo u gorepomenutog Toplicu (to je neki interni dogovor medju njima jer kafana inace ne drzi klopu). Tu se extra uzme neko pivo, i udri. Pametno je prethodno proveriti ima li slobodnog stola u kafani, jer cete prilicno tupo izgledati sa onom tacnom na sred ulice, ne znajuci sta dalje. Koristan savet: Unapred zakazati bajpas u klinickom centru :) - zatrebace! Koristan savet2: Nije zgoreg uzeti odmah tu preko puta (cini mi se neka pekara da je) i kiselo mleko koje bas ide uz ove sarmice.

Edited by shonex
Link to comment
Ovako: Bajlonijeva pijaca, e sad ona njena strana suprotna od one duz koje idu tramvajske sine, kafana... ne ispravka, Bife :) Toplica. E Sad levo od Toplice je mesara koja izmedju ostalog drzi jagnjece sarmice u maramici, neku dzigu u saftu i nesto trece (cini mi se crevca u saftu). Ova jedna sarmica sa 2 feferona i 2 Jumbo krishke 'leba je 100 dinzi. Cika mesar to lepo stavi na posluzavnik, i tanjirce (u najboljem maniru menze iz '60 i neke) i sa njim pravo u gorepomenutog Toplicu (to je neki interni dogovor medju njima jer kafana inace ne drzi klopu). Tu se extra uzme neko pivo, i udri. Pametno je prethodno proveriti ima li slobodnog stola u kafani, jer cete prilicno tupo izgledati sa onom tacnom na sred ulice, ne znajuci sta dalje. Koristan savet: Unapred zakazati bajpas u klinickom centru :) - zatrebace! Koristan savet2: Nije zgoreg uzeti odmah tu preko puta (cini mi se neka pekara da je) i kiselo mleko koje bas ide uz ove sarmice.
Pravi fast food i obećavajući prvi post. šta reći, dobrodošao!
Link to comment
Ovako: Bajlonijeva pijaca, e sad ona njena strana suprotna od one duz koje idu tramvajske sine, kafana... ne ispravka, Bife :) Toplica. E Sad levo od Toplice je mesara koja izmedju ostalog drzi jagnjece sarmice u maramici, neku dzigu u saftu i nesto trece (cini mi se crevca u saftu). Ova jedna sarmica sa 2 feferona i 2 Jumbo krishke 'leba je 100 dinzi. Cika mesar to lepo stavi na posluzavnik, i tanjirce (u najboljem maniru menze iz '60 i neke) i sa njim pravo u gorepomenutog Toplicu (to je neki interni dogovor medju njima jer kafana inace ne drzi klopu). Tu se extra uzme neko pivo, i udri. Pametno je prethodno proveriti ima li slobodnog stola u kafani, jer cete prilicno tupo izgledati sa onom tacnom na sred ulice, ne znajuci sta dalje. Koristan savet: Unapred zakazati bajpas u klinickom centru :) - zatrebace! Koristan savet2: Nije zgoreg uzeti odmah tu preko puta (cini mi se neka pekara da je) i kiselo mleko koje bas ide uz ove sarmice.
uf, jebote, ovo zvuci krajnje ozbiljno.moram se ove nedelje prosetati do bajlonija i usput kupiti neko dobro kiselo mleko.jagnjeca sarmica u maramici = fast fud :lol:
Link to comment
Sandwich King
Doruckovao tu pre nekoliko dana i onda jos jednom kad sam bio u prolazu. Nista posebo. U stvari ono je sto se moze ocekivati od kanadske kopije subwaya u srpskom izdanju. Ja probao neki meksicki koji je bio manje vise ok i neki sicilijansku sa kukuruzom,siciljanskom piletinom i jos nekim povrcem koji se ne razlikuje puno od onoga sto se moze dobiti u svakoj trecoj pekari.Koliko sam primetio ne moze se praviti svoja kombinacija vec si osudjen na njihove recepte mada onaj Londonski zvuci lepo na papiru.@shonex Sto ne rece najbitniji info a to je da ne rade ponedeljkom a svim ostalim danima rade do 16h osim nedeljom kada rade do 12Ostadoh gladan pa sad moram da gledam sta da uzmem sa neta da mi donesu :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...