Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ne idite u piceriju Big Bang u Gandijevoj. Vlasnici se bore protiv macaka tako sto ostavljaju pur penu pored picerije. Vec su tako ubili nekoliko macica.
Igrom slučaja živim na 27 metara od te picerije i u njoj radi lik kog poznajem 20 godina. Baš ih pitao za ovo jutros. Pur penom popunili rupe oko nekog slivnika, i jedno od mačića (koji su se, btw, rodili u kutiji ispred picerije i ljudi iz picerije svakodnevno hrane i njih i majku) se ulepilo pre nego što se pena stvrdnula. Vlasnik picerije odneo mače kod veterinara koji je 20 metara odatle i iskobeljali ga nekako. POsle toga su i kevu i mačiće odneli na selo. Jedino tragično u celoj priči je što je Press ili neka slična "novina" dobila prijavu od nervno načete babe koja mesecima mahnita po kraju, i onda "novina" pravi srceparajuću storiju o zlim mačkoubojicama.Pizza im je odlična, ćuretina sa tartarom još bolja.
Link to comment
Igrom slučaja živim na 27 metara od te picerije i u njoj radi lik kog poznajem 20 godina. Baš ih pitao za ovo jutros. Pur penom popunili rupe oko nekog slivnika, i jedno od mačića (koji su se, btw, rodili u kutiji ispred picerije i ljudi iz picerije svakodnevno hrane i njih i majku) se ulepilo pre nego što se pena stvrdnula. Vlasnik picerije odneo mače kod veterinara koji je 20 metara odatle i iskobeljali ga nekako. POsle toga su i kevu i mačiće odneli na selo. Jedino tragično u celoj priči je što je Press ili neka slična "novina" dobila prijavu od nervno načete babe koja mesecima mahnita po kraju, i onda "novina" pravi srceparajuću storiju o zlim mačkoubojicama.Pizza im je odlična, ćuretina sa tartarom još bolja.
Izvinjavam se vlasniku picerije i njegovim musterijama zbog prenosenja neproverenih vesti. Prica koja mi je uzivo servirana (bas od ljudi koji su je pisali za, khm "novine") zvucala je realno. Zanimljivo je da cu vest o nasilju prema ljudima proveriti 8 puta pre nego sto u nju poverujem, a u potresnu kitten pricu verujem na prvu loptu. Moram da porazmislim zasto je to tako.
Link to comment

Doneše mi gnusne mačkoubice pilećinu sa susamom. Plus tartar, plus salata plus opako dobra vruća lepinja. Sve upakovano u pur penu, da drži toplotu.

Link to comment

Mesara Jančić na Muharu u Zemunu (taxi stanica), odlične kobasice. Zapravo to je jedina stvar koju tamo uzimam i jedino mesto gde kupujem kobaje. Za roštiljsko bahanalisanje, prava poslastica. Imaju i tzv. uslužno pečenje.

Link to comment

Moguće je da sam već pisao o ovome, ali nema veze. Dakle, vrlo preporučujem Debelog, V. Stepe, na gore sa leve strane, malo posle ugla sa Nikšićkom (to mu dođe 2. stanica posle crkve). Sve što sam probao (obična, belo, gurmanska, kobaja) bilo je do jaja.

Link to comment
Moguće je da sam već pisao o ovome, ali nema veze. Dakle, vrlo preporučujem Debelog, V. Stepe, na gore sa leve strane, malo posle ugla sa Nikšićkom (to mu dođe 2. stanica posle crkve). Sve što sam probao (obična, belo, gurmanska, kobaja) bilo je do jaja.
tja, ja jeo tamo vise puta i nije mi se nesto narocito dojmio. Jestivo jeste, ali jeo sam dosta boljih. Sto se preporuka tice, Dis preko puta okretnice 26ice ima dobru obicnu. ostalo nisam probao.pacey, tolike godine pohadjas skole po vozdovcu, a prvi put jedes legendarno punjeno belo :blink:
Link to comment
Mesara Jančić na Muharu u Zemunu (taxi stanica), odlične kobasice. Zapravo to je jedina stvar koju tamo uzimam i jedino mesto gde kupujem kobaje. Za roštiljsko bahanalisanje, prava poslastica. Imaju i tzv. uslužno pečenje.
Sad pregledao vizitke, "Jančić" se zove i ova u Branka Pešića (Dalmatinskoj) što je pominjah pre 2. strane, a koja ipak samo vrši uslugu uslužnog pečenja (ispravila me žena). Za hleb i priloge se snalaziš sam.Da li na Muharu imaju testo, kečap i tako to?U "Vajatu" sam bio redovan od '01. do '04., uvek su bili dobri, ali ona gužva i čekanje ume da nervira baš baš.Isto kao u "Šiš"-u, u Goce Delčeva- dosadi, brate.Zato, ako idete, na primer, za NS, ili samo do Metroa zemunskog, "M" je za ne propuštati! Po tim cenama, takvo meso- nema nigde (u BG).Neko je iza pomenuo Niš. E, to je grad za klopati meso. Edited by zorglub
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...