Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

nikada mi nije bilo jasno kako ljudi koji zive na nbgu ne znaju gde je drvce, koje je sigurno najbolja brza hrana s ove strane reke. (sto se mene tice, i u gradu).pozdraveditobrisao objasnjenje lokacije.daaaaaa, zeleno drvo, preko puta zemunske gimnazije, srusise ga odavno. :( elem, drvce i abc imaju istog gazdu, sto objasnjava kvalitet hrane.

Edited by nenad
Link to comment

Meni je savrseno logicno da neko sa NBG-a ne zna nesto sto je u neprijateljskom Zemunu :), pored zivog Sisa, Dafa, ranije pice pljeskavice, pojedem-popijem :), ranije banjaluckog,

Link to comment
daaaaaa, zeleno drvo, preko puta zemunske gimnazije, srusise ga odavno. :(
Kakve sam tu surove rituale prežderavanja izvodio sa kumom svojevremeno. On živeo blizu, popijemo par piva kod njega i tamo jedemo do onesvešćivanja. Beš mi sve ako sad ne odem do Drvceta, kriziram.
Link to comment
Kakve sam tu surove rituale prežderavanja izvodio sa kumom svojevremeno. On živeo blizu, popijemo par piva kod njega i tamo jedemo do onesvešćivanja. Beš mi sve ako sad ne odem do Drvceta, kriziram.
hehe, da, mi smo obicno zavrsavali klopu dezertom u vidu bataka....@ lezilebovich :isuse: Edited by nenad
Link to comment
A di je to Drvce?
daaaaaa, zeleno drvo, preko puta zemunske gimnazije, srusise ga odavno. :(
Ova mapa što je ostavi Dig pokazuje Karađorđevu. Ili greši mapa, ili su preselili zemunsku, ili misliš na neko pra-drvce, rodonačelinka ovovremenskog.PS: Šta je i gde je abc?E da, iz pravca Zemuna, kada se prođe ukrštanje Karađorđeve i 22. Oktobra (pogledati priloženu mapu), mala uličica desno, pa levo i- dobro meso. Zaboravih kako se zove, gazda se poziva na BiH autentičnost. Edited by zorglub
Link to comment

Drvce je potomak Zelenog drveta. A to što si opisao mi zvuči kao lokacija Cice, sarajevski ćevapi. Bulja. Bila dobra nekad davno, kao kiosk na bus stanici kod one nove crkve blizu opštine NBGD. Sprčen prostor, par plastičnih zelenih stolova, prepuno dima, al ćevapi bili nikad bolji.

Link to comment
Drvce je potomak Zelenog drveta. A to što si opisao mi zvuči kao lokacija Cice, sarajevski ćevapi. Bulja. Bila dobra nekad davno, kao kiosk na bus stanici kod one nove crkve blizu opštine NBGD. Sprčen prostor, par plastičnih zelenih stolova, prepuno dima, al ćevapi bili nikad bolji.
Možda sam se i zaleteo, to što je meni bilo dobro, bilo je dok sam bio pijan- najbolje se, u stvari, sećam premasne lepinje koja mi je tada baš sela. A "staru" Cecu znam, i rado je se sećam. Kad god sam tamo ždrao, uvek bilo puno taksista i GSP vozača.
Link to comment

samo da za ljubitelje njamburgera ponovim da se posada objekta preselila 30m blize kalenicu u kiosk koji se zove sjenicki cevap, sa izuzetkom rostilja na plin umesto skare sto neznatno umanjuje utisak, sve ostalo je isto kao sto je bilo uz uvecan repertoar. gurmanska zakiva, somun ekstra. ponovo najbolji u kraju, bolji od dek meka i slicnih trasheva.

Link to comment
nikada mi nije bilo jasno kako ljudi koji zive na nbgu ne znaju gde je drvce, koje je sigurno najbolja brza hrana s ove strane reke. (sto se mene tice, i u gradu).
Kakve sam tu surove rituale prežderavanja izvodio sa kumom svojevremeno. On živeo blizu, popijemo par piva kod njega i tamo jedemo do onesvešćivanja. Beš mi sve ako sad ne odem do Drvceta, kriziram.
Izgleda da mi je to Drvce stvarno ogroman propust. Gledacu da ga cim prije ispravim.
Meni je savrseno logicno da neko sa NBG-a ne zna nesto sto je u neprijateljskom Zemunu :), pored zivog Sisa, Dafa, ranije pice pljeskavice, pojedem-popijem :), ranije banjaluckog,
Duff se uzasno ofucao. Kad god odem tamo, a to je veoma retko, popizdim. Zalosno je u sta se to, nekada sjajno mesto pretvorilo.
Drvce je potomak Zelenog drveta. A to što si opisao mi zvuči kao lokacija Cice, sarajevski ćevapi. Bulja. Bila dobra nekad davno, kao kiosk na bus stanici kod one nove crkve blizu opštine NBGD. Sprčen prostor, par plastičnih zelenih stolova, prepuno dima, al ćevapi bili nikad bolji.
Staaara Cica je bila zakon. Sad ne znam kakva je.Nego, jel overio neko Srpski rostilj u Piramidi, kod Intese? Relativno novo mesto, otvoreno pre recimo 6 meseci. Sjajna klopa. Imaju odlicne junece pljeskavice i cevape (sa punjenim varijacijama, meni omiljenim) i strasnu pica pljeskavicu, neuporedivo bolju od one u 61. bloku. Vise su nego nadomijestili prazninu u mom srcu i stomaku nastalu srozavanjem Duff-a na najnize grane.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...