Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

pa da, ali je retardirana prodavacica ili majstor na rostilju kad je pakovao pomesao rolovane cevape i rolovanu piletinu pa je doslo do mesanja ukusaa mislim da je cevape pekao pored kobaja pa se i tu desio nekakav nezeljeni odnos.... anyway nije za mene

Link to comment
treba mi preporuka za rostilj na kilo na potezu dedinje - vozdovac - autokomanda - banjica a da radi i uvece recimo tipa 20h a kasnije jos boleneki smo rostilj zakazali kod ortaka ali nam se i ne raspaljuje na 40C pa bi narucili da se ispeceznaci moze mesara ili nesto slicno tome al da ima usluzno pecenje i da moze da se naruci telefonom - nije bitna dostava, pokupicemoneko mi je pominjao nesto sto se zove dusan silni u nekoj bocnoj ulicici na vojvode stepe, jel zna neko o cemu se radi?
imaš mesaru mmajk na autokomandi, kod kazina partizan. peku na licu mesta i imaju nezaboravne lepinje :wub:edit: sad vidim da ste rešili stvar + da se neko pre mene uspeo setiti mmajka Edited by twisted
Link to comment
  • 1 month later...

tragicna vest sa vracara: NJAMBURGER no more!verovali smo da je zatvoren zbog adaptacije i renoviranja ali nazalost istina je da je opstina odbila da produzi dozvolu za rad na toj lokaciji zato sto je ona predvidjena za rusenje i izgradnju.za sada nemam informacije da li ce i gde biti ponovo otvoren, javite cim saznate nesto.

Link to comment

preporucite neku dobru piceriju koja dostavlja hranu. moze i dobar rostilj, svejedno. nikako da ubodem nesto kvalitetno, a pretpostavljam da domorodci znaju gde moze da se naruci dobra hrana?!

Edited by kojot
Link to comment
A, jbg, prvo se makar okvirno lociraj, šta vredi da ti preporučim nešto sa NBGD-Munze strane ako ne isporučuju preko mosta.
NBGD :)
Link to comment

Pomodoro dostavlja dobre pizze, Robin Fud ima svakakvu hranu i roštilj koji je skroz ok. Idi na donesi.com, imaš sve podatke tamo (meni, cene...). Mada, ako ti je blizu, pravac kod Šana u blok 24 pošto on jako retko radi dostavu, neugledan lokal u onom tržnom centru, al Kinez kuha kinesku kao da je Kinez.

Link to comment
Pomodoro dostavlja dobre pizze, Robin Fud ima svakakvu hranu i roštilj koji je skroz ok. Idi na donesi.com, imaš sve podatke tamo (meni, cene...). Mada, ako ti je blizu, pravac kod Šana u blok 24 pošto on jako retko radi dostavu, neugledan lokal u onom tržnom centru, al Kinez kuha kinesku kao da je Kinez.
još jedna preporuka za ovog kineza,lokal pored sendvičare. pomenuo sam ga na nekom drugom topiku. Jedini problem kod odlaska je mogućnost da je u tom trenutku odneo nekome 'ranu, pa mora da se čeka. Paziti da se u tom čekanju ne ode do drugog kineza, koji i nije kinez nego srbovi, pa je i logično da im je kineska hrana bzvz.jes da živim blizu, ali je svaki put radio isporuku, možda ga mrzi da ide do blokova sa brojem većim od 40...čini mi se da je ime "restorana" Yiping Xiao ili tako nekako ... Edited by Lezilebovich
Link to comment

Da da, Yiping Xiao. Jbg, nema kola pa ne radi isporuke u udaljenije delove, što i nije loše pošto Šan cirka kao blesav, kad god sam bio tamo sabijao je pivo iz neke bombe.

Link to comment

donesi.com je super. sve na jednom mestu i sve odradis preko neta i stvarno radiza svako mesto imas ceo meni, na miru odaberes, sam odredis sve detalje oko hrane, kliknes i gotovo.edit: ima i nekoliko firmica koje ti za neku kintu dostavljaju stagod im kazes da hoces i odakle god, sto je zgodno ako ti se jede klopa iz restorana koji ne radi kucnu dostavu.

Edited by Isis
Link to comment

danas jeo - ne znam ime lokala, domoroci ga iz miloste zovu "Krajisnik". elem, preko puta pijace na Senjaku kod okretnice. dobra pljeka, u finom somuncetu. od priloga samo kupus, ljuto i luk - pravi pokazatelj dobrog rostilja sto bi rekao drugar. kupus je malo kiselkast doduse, ali pljeka za 144 dindzi sabija.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Šeik el Šormaz, vlasnik vaskolikih blokova, je u svojoj trafici od 489 hiljada miliJona kvadratnih metara juče otvorio "Banjalučki ćevap". Sad iz'eo. Zastrašujuće veliko, pristojnog ukusa, al nikakav spektakl. Da, urnebes mu ooodličan.

Link to comment

u onom konglomeratu kioska kod kalenic pijace preko puta parka, u najblizem do onog solitera, otvorio se sjenicki cevapjebo sjenicki, koga to zanima, ono sto je vazno je sto se tu izgleda preselila ekipa iz njamburgeralosa vest je sto je stiljro na strujudobra vest je sto sam spazio onog malog rostilj majstora leskovcanina koji je ubicanaravno sjenicki je my ass, ima sjenicki 5 i sjenicki 10 a ostalo su ono sto bog zapoveda, pica pljeska, punjena, gurmanska i ostali bezobrazluci!overio nisam jos jbga

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...