Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

probavao sinoc don karpacio u hot good suru, abardareva. biftek+ rukola+ parmezan+ od maslina ulje+ ~40to-centimna, tanka kifla= 300 dinara. pohitaj, odlicno.
najzad neko da se žrtvuje i proba to čudo. obigravam oko tog karpaća već 2 godine, nikako da se odlučim da probam. hvala hvala, sad znam šta mi je činiti
Link to comment
najzad neko da se žrtvuje i proba to čudo. obigravam oko tog karpaća već 2 godine, nikako da se odlučim da probam. hvala hvala, sad znam šta mi je činiti
naravno;). pitam ja klinca koji radi da li uopste imaju doticni karpaco, a on pomalo uvredjen, odgovara "ee matori pa nismo mi lejmeri, ima sve sto pise na meniju". institucija za primer:).
Link to comment

raznjice, 'edno par minuta pre nego sto su ispeceni premazi sledecom smesom: kecap (iskljucivo heinz), tabasko, med, tucana paprika, djumbir u prahu, cedjeni beli luk, senf, vuster (vorchester) sos, soja sos i biber, pa ih vrati na zicu da se stvori glazura. ja probao sa krilcima- prstolizacki uzitak! ne sumnjam u postizanje istih rezultate sa drugim mesom;).

Link to comment

Jesi zapisao? I pazi, isključivo heinz.Kad ložiš vatru, isključivo tikovina, abonos, može i kedar. Ništa ovo bukva, loza i ostali bakrači.Recepti za roštilj -- zajebi ćevape, bolje uzmi neki vrat, pa čak i kobaju pre nego ćevap. Ako već uzimaš ćevape, uzmi sa što više (junećeg) mesa i sve će biti dobro, čak i sa polimarkovim kečapom.

Link to comment
a taj biftek u aberdarevoj... dokle radi? zvuči sofisticirano, dakle - nije za posle štete. ili se varam?
haha, sofisticiranoima tamo i Hot Dog od pola metra duzine, posle stete takve stvari deluju ponekim ljudima kao dobra ideja
Link to comment
raznjice, 'edno par minuta pre nego sto su ispeceni premazi sledecom smesom: kecap (iskljucivo heinz), tabasko, med, tucana paprika, djumbir u prahu, cedjeni beli luk, senf, vuster (vorchester) sos, soja sos i biber, pa ih vrati na zicu da se stvori glazura. ja probao sa krilcima- prstolizacki uzitak! ne sumnjam u postizanje istih rezultate sa drugim mesom;).
Allah ti skute ljubio, čestiti batak-meraklijo. Danas oprobah ovo tvoje sočinjenje, pocrkasmo žderući slasno vatrom oprljena krila nikad airborn pileta.
Link to comment
  • 4 weeks later...

cica u dj. jaksica. ambijentom, naravno i dalje dominira fotografija s' rahmetli cicinim sve-videcim, udimljenim mustaćom, al' spiza vise nego nadoknadjuje taj horor- sudzukice s' kajmakom, u njihovoj, signature nisko kaloricnoj, pretop-lepinji, iz(od)uvaju. bolje s' nogu-kobaje odavno nejedoh.

Link to comment

ne navlači gnev na sebe. stepin vajat je moja druga kuća. što reče moj drug assuck. punjeno belo, papričica, senf, kupus i tucana paprika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...