Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

e moj prijatelju, nish zasluzuje daleko bolju prozu od cirica. to meso, ta gudra i te fukse, prvi ko bude to uradio kako treba, dobice nobela.

Link to comment
punjeno belo u stepinom vajatu isprobao pre par dana. odlično!
tek pre par dana??? ja godinama (9+) živim na tome. punjeno belo plus papričica, senf, kupus, tucana paprika. uzmi me Bože! što mi ide voda na ustaaa
Link to comment

meni je malo zajebano da uparim priloge sa piletinom. mislim, obožavam piletinu, obožavam i senf, kupus naročito, ali mi to u kombinaciji ne ide baš najbolje. baš se loše snalazim u tim prilozima. ipak, kad je gica u pitanju, tu ne može da se omane. al je nešto ne volim. prava sam riba u pms. inače, vidim da ima zainteresovanih da saznaju kako je to pacey uspeo da promaši punjeno belo u vajatu. legenda kaže da je pejsi išao u srednju geološku, a potom i na fpn, i da ga je mrzelo da pešači do autokomande zbog klope. a i priča se da mu nije bio merak da, kada jednom uđe u autobus ili trajvan, isti napusti zbog hrane. u malom broju slučajOva kada je tamo izio, naručivao je uglavnom neke gurmanske pljeje i slične gicetine.

Link to comment

da, vidim da sad ovde preporučuju i neki gril na uglu nikšićeve i vojvode stepe; nisam za to znao. overiću u narednim danima.....skrećem s teme - znaš za ovo, ali ima onih koji ne znaju: fpn - fakultet pored našeg

Link to comment

kako da ne znam. to je fora iz druge godine studiranja, davne .... hmmm.... 2001! da ne trolujem temu - u slončetu su jedno vreme - pored fona, bile nuđene pljeske, ali okolo više nije bilo kučića. ako to čudo i dalje prodaje pljeske - zaobiđite ga!

Link to comment
kako da ne znam. to je fora iz druge godine studiranja, davne .... hmmm.... 2001! da ne trolujem temu - u slončetu su jedno vreme - pored fona, bile nuđene pljeske, ali okolo više nije bilo kučića. ako to čudo i dalje prodaje pljeske - zaobiđite ga!
ne znam da li smo dovoljno matori da mogu da kazem "đe si generacijo" :) ... slonče je ona kućica na putu ka kovaču kod onog propalog studenta fpn-a Gorana ? Ko li je tamo pravio pljeske, da mi je znati...
Link to comment
meni su ukusne kobasice sa perperovog saltera u makedonskoj
Nista od P(revare)erpera bar samo zbog tog otvaranja saltera u Grmecu....Drugi razlog je sto je kevina koleginica radila kratko kod njega i pobegla jer joj se nije islo u zatvor kad se neko otruje...
Link to comment
  • 2 weeks later...

treba mi preporuka za rostilj na kilo na potezu dedinje - vozdovac - autokomanda - banjica a da radi i uvece recimo tipa 20h a kasnije jos boleneki smo rostilj zakazali kod ortaka ali nam se i ne raspaljuje na 40C pa bi narucili da se ispeceznaci moze mesara ili nesto slicno tome al da ima usluzno pecenje i da moze da se naruci telefonom - nije bitna dostava, pokupicemoneko mi je pominjao nesto sto se zove dusan silni u nekoj bocnoj ulicici na vojvode stepe, jel zna neko o cemu se radi?

Link to comment
treba mi preporuka za rostilj na kilo na potezu dedinje - vozdovac - autokomanda - banjica a da radi i uvece recimo tipa 20h a kasnije jos boleneki smo rostilj zakazali kod ortaka ali nam se i ne raspaljuje na 40C pa bi narucili da se ispeceznaci moze mesara ili nesto slicno tome al da ima usluzno pecenje i da moze da se naruci telefonom - nije bitna dostava, pokupicemoneko mi je pominjao nesto sto se zove dusan silni u nekoj bocnoj ulicici na vojvode stepe, jel zna neko o cemu se radi?
pa imas MMAJK ili kako se vec zove, na autokomandi, pre Abadija prolaz ka teretani i menjacnici, e pa ako nastavis tim prolazom sa desne strane je mesara/pecenjara, rostiljske kobasice rulaju, a ni vrat nije za bacanje.jel' mogu da stavim i broj telefona ili to mora pm-om?
Link to comment

ima ona neka mesara kod restorana revans u vitanovackoj u delu izmedju kumodraske i brace jerkovic. odaberes sve i oni ti ispeku ko carevi.odlican!

Link to comment

na kraju smo iz logistickih razloga narucivali meso u violi nazalost ne mogu da preporucimcevap obican je OK kao i kobajasve sto je zamotano u slaninu je preslanoustipak je nesnosno lose zacinjen, preslanpece se na struji a ne na cumurumajstor dosta nepazljivo pece razlicite stvari na istoj povrsini pa se ukusi mesajusve u svemu jedva tanka dvojcica.sto nam naravno nije smetalo da iskidamo 3,6kg mesa:)

Link to comment

cevapi u violi su _ponekad_ slani*, ali zato pileci raznic, rolovanu dzigericu i ramstek jedem bar jednom nedeljno.od mene imaju visoku cetvorku (od 5).ustipke sam jednom narucio i stvarno su ispod kvaliteta pomenutog.takodje, bela vesalica je odlicna, ali je retko jedem.*na so sam veoma osetljiv - natrijumovu ne koristim u ishrani uopste, tako da kad bi zaista sve u violi bilo preslano, ne bih jeo hranu odatle, a kao sto rekoh, tamo jedem najmanje 1,2,3 puta nedeljno :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...