Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ja stavim samo kupus, i SVAKI put se zajebem i trazim VEOMA MALO vegete i dobijem VEOMA PUNO. ubuduce, samo kupus, posto mi nekako ostali prilozi pa i ne idu uz belo (koje je, jos jednom da napomenem, maestralno).

Link to comment

Pre par dana bio sa drugovima u Belgrejdu i sabili smo u nekom "Rebro grill-u" rolovano pilece i punjene pljeske. Mnogo dobro.Kasnije kod saobracajne skole (mislim da je na Crvenom krstu ali nisam siguran) nasli neki "Lenka rostilj" ili tako nesto i tamo sabili pljeske i cevape. I to je bilo dobro ali nemaju priloge, jebote, nisam mogao da verujem..

Link to comment
Pre par dana bio sa drugovima u Belgrejdu i sabili smo u nekom "Rebro grill-u" rolovano pilece i punjene pljeske. Mnogo dobro.Kasnije kod saobracajne skole (mislim da je na Crvenom krstu ali nisam siguran) nasli neki "Lenka rostilj" ili tako nesto i tamo sabili pljeske i cevape. I to je bilo dobro ali nemaju priloge, jebote, nisam mogao da verujem..
Ku ku Zli ako si jeo tamo gde ja mislim da si jeo (odnosi se na ovo drugo) svaka cast na hrabrosti. Kotnam da je to onaj lokal malo iznad GSP skole i skoro preko puta Piazze. Tu vazda radi jedna matora zena smorena jer niko ne ulazi osim kada je veliki odmor.Za ovo rebro nisam cuo.
Link to comment

Ako pod Piazza mislis na neku pijacu, onda je to to jer stvarno u blizini ima pijaca. Ne znam za smorenu matoru, ima ih vise sto rade a verovatno je bio neki zesce veliki odmor posto je bilo puno. U svakom slucaju, bili smo gladni kao vukovi i posluzilo je.

Inace, situacija je bila takva da smo drug i ja cekali treceg druga koji je u toj saobracajnoj skoli cekao nekog popa da polaze veronauku - umesto mene, a pre toga je polozio 6 predmeta. Ja sam zavrsio trogodisnju trgovacku i sad kao hocu tu saobracajnu, cisto da imam kao cetvrti stepen, ali nemam pojma ni o veronauci ni o mehanici, saobracajnim sistemima itd... pa je taj jedan pametniji drug uskocio umesto mene... i morace jos 3 puta jer je ovo bila samo prva godina. Zlo i naopako, bolje da sam jednostavno potplatio nekoga bez da se mucimo :lol:

Na Rebro grill smo naisli kad smo isli kroz Batajnicu pa posle toga, ne znam da li je to Zemun ili bas Beograd ali je na nekom izuzetnom putu :D

Link to comment
Na Rebro grill smo naisli kad smo isli kroz Batajnicu pa posle toga, ne znam da li je to Zemun ili bas Beograd ali je na nekom izuzetnom putu :D
Ima Rebro bas u Bataji...

2e67beo.jpg

Link to comment

Piazza je restoran nekih 150m uzbrdo od GSP skole.Sto se pljeski tice u tom kraju jedino vredi Njamburger,Mek Dek i Mara sa u zadnje vreme bezobraznim cenama.Za Lenku nisam cuo a zivim tu tako da kontam da je neki od tih anonimnih rostilja koji zive od blizine srednje i osnovne skole

Link to comment
ne kykymavci. za taj prajs, dobivas vr' uslugu.
Uslugu svakako jer su uvek bili i ostali brzi i usluzni ali hranu bas i ne.250dinara za pljesku sa kackavaljem a realno zdravom gladnom coveku su za obrok potrebne dve.
Link to comment
Piazza je restoran nekih 150m uzbrdo od GSP skole.Sto se pljeski tice u tom kraju jedino vredi Njamburger,Mek Dek i Mara sa u zadnje vreme bezobraznim cenama.Za Lenku nisam cuo a zivim tu tako da kontam da je neki od tih anonimnih rostilja koji zive od blizine srednje i osnovne skole
Mek Drek daje extremno debele pleskavice sa extremno visokim % soje. smrt njima.Mara, on the other hand, ima kul meso ali onoliko para za najtanju pljesku na svetu je drumsko razbojnistvo. dakle, smrt i njima.
Link to comment
Ima Rebro bas u Bataji...
To je to. Ja sam jeo ovaj rolovani pileci file a drugovi punjene pljeske.
Za Lenku nisam cuo a zivim tu tako da kontam da je neki od tih anonimnih rostilja koji zive od blizine srednje i osnovne skole
Mozda i nije Lenka ali je bilo neko zensko ime pa onda rostilj. Kad malo razmislim, nije bas ni blizu GSP skole, nasetali smo se poprilicno, i znam da je bila neka pijaca blizu. Uglavnom, cevapi i pljeskavica 300 dindzi ali nisu imali jebene priloge tako da.. smrt i njima angry.gif
Link to comment
Mara, on the other hand, ima kul meso
pa to 'e 'edino š'o 'e bitno- 'beš priloge. cena jes' primerena®, al' spram raznih mlevenih kopita&usiju koji se prodaju, ovo vredi. :lokpatriotoff:
Link to comment

Mexican fast food: MEX, na kutu Palmoticeve i Svetogorske. Davno sam jeo pravi burito, tako da ne bih bash poredjivao autentichnost, ali dobra je klopa.

Link to comment

Pa onda jedino da nadjemo lokalpatriotski kompromis u vidu punjene u Njamburgeru. Nisam je odavno jeo ali koliko dugo vec drze isti kvalitet ne sumnjam da je i dalje dobra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...