Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

juce popodne na aerodromu u izmiru, nas 250 jedemo adana kebab, a prekoputa mc i murder king prazni.uz to konobari nas SLUZE.za trenutak je svet ponovo bio u redu
turska je to prijatelju. kad bi ceo svet bio turska, gde bi nam bio kraj.
Link to comment
juce popodne na aerodromu u izmiru, nas 250 jedemo adana kebab, a prekoputa mc i murder king prazni.uz to konobari nas SLUZE.za trenutak je svet ponovo bio u redu
blaga, al' efektna, anti-korporativisticka egzegeza. zahtevno.ed. :slova Edited by boshoku
Link to comment

ebote, mrem od zavisti <_< .nema mesa do janjećeg (i jarećeg?)u moju kuću stigla tona raznih svinjarija, al od mangulice (specgajene na jednom salašu blizu helliše). nenadjebive kobaje evo mirišu u tiganju....

Link to comment
ali je bezumno presoljeno, narocito sunke.
ova manguličasta nije, naša sreća. masno sam platila jer je zdravo hranjena, umereno soljena, garant minimum holesterola. imam 1 primedbu na šunku i carsko meso - moglo je da se još malo prosuši, malo mi živkasto.
Link to comment
ova manguličasta nije, naša sreća. masno sam platila jer je zdravo hranjena, umereno soljena, garant minimum holesterola. imam 1 primedbu na šunku i carsko meso - moglo je da se još malo prosuši, malo mi živkasto.
cekaj, jel to o cemu pises iz te mesare sa palica, prodaje se kod mama dane na kalencu?
Link to comment
cekaj, jel to o cemu pises iz te mesare sa palica, prodaje se kod mama dane na kalencu?
jok, naručeno i doneseno sa 1 salaša iz okoline subotaje. cela procedura opasno konspirativna. dogovoriš se sa ljudima, upišeš se i staneš u red, pa kad jave, odeš da uzmeš. ograničen broj naručilaca, prijaviš se za 1 svinjče, ili podeliš sa nekim.... dobiješ sve što se od toga d? napraviti, i mast, i čvarke, i koske i kobaje, šunku...itede.sve za zdravu hranu ;)
Link to comment

tuna sa/u papagajkamasastojci:odrezak thunnus albacares-a od nekih pola funte ili manjepapagajkeshporet na plin (moze i shvajs aparat ali ovo samo za profesionalce)tuna izgleda ko mapa juzne karoline pa joj treba otfikariti sve 4 neravne strane, pa da bude istih dimenzija kao i kutija cigareta. odsecene delove pojesti na licu mesta ili ako imate machora na strogoj dijeti on je vec skocio na kitchen counter da pripomogne.sada dolazi najtezi deo - treba pronaci papagajke koje se kriju u nekoj fijoci, ili u kupatilu, na terasi, u garazi ili podrumu.nakon sto ste ih locirali, upalite najmanju ringlu na shporetu i papagajke malo oprljite na plamenu da ih dezinfikujete od rdje, prljavstine i bakterija (u ovome ne treba preterivati)tunu uvatite papagajkama po strani i cvrsto stegnete da nedajboze ne ispadne.tunu u papagajkama prinesete vatri, pechete 10ak sekundi na 1 strani pa rotirate na 2 isto tako.servirati na tanjiru sa nekom vec pripremljenom hranom, a papagajke pohraniti za sledeci put

Link to comment

taj falafel nisam jeo jos od kada se preselio iz Balkanskeukus je na nivou, ali pate od tipicno srpske boljke: sto su skuplji porcije su manjepojasni nam, ta trojica, oni su etiopljani? ja sam ladno mogao da pojedem dva falafela bez da trepnem

Link to comment

Kvalitet je malkice opao u poslednje vreme, ali i dalje sam mušterija, naročito volim da pazarim "žive" falafele za poneti, pa ih kući ispržim, a i u rerni dobro ispadnu. Humus je takođe hit. Sve će izuzetno da legne u gazzin detox fazon.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...