Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

imam ovde u blizini jednu mesaru koja pece za dz. video sam da imaju teleca rebarca. rebarca koja sam ja jeo su uvek prenocila u nekom zacinu pre negosto sam ih stavljao na skaru. jel ok ovako bez zacina?!

Link to comment

preuranila sam.prosla sam upravo tuda. i dalje se vije beli dim iz lokija. al stidljivo. :lol: prosle nedelje je uklonjen onaj dzinovski kiosk ispred lokija. juce su se skupljali drugari iz dobrovoljacke garde, baza im je u kremlju preko puta, blokirali su ulicu svojim automobilima jutros, bilo policije, vatrogasaca, paukova i na kraju - loki radi. ali vazno je da je pocelo da se uklanja. kad jednom pocne, ne moze da se zaustavi, bez obzira na silu. konacno ce odahnuti nejbrhud.

Link to comment
preuranila sam.prosla sam upravo tuda. i dalje se vije beli dim iz lokija. al stidljivo. :lol: prosle nedelje je uklonjen onaj dzinovski kiosk ispred lokija. juce su se skupljali drugari iz dobrovoljacke garde, baza im je u kremlju preko puta, blokirali su ulicu svojim automobilima jutros, bilo policije, vatrogasaca, paukova i na kraju - loki radi. ali vazno je da je pocelo da se uklanja. kad jednom pocne, ne moze da se zaustavi, bez obzira na silu. konacno ce odahnuti nejbrhud.
Opstina Savski venac je jos pre 7 godina donela propis koji ne dopusta postojanje kioska cija je namena spremanje hrane. Ocigledno da ove prigradske opstine poput Starog grada nisu cule kako se to radi. To sto Loki postoji i opstojava svih ovih godina bi u nekim normalnim okolnostima predstavljalo golem skandal.
Link to comment

ajde ajde, sta ti se toliko lose desilo u lokiju? mesto je OK - nije najbolje ali je dovoljno puta spasavalo zivot maksi gurmanskom i pilecim fileom, prilozi tartar, urnebes i ljuta pecena, da bi se sad radovao.

Link to comment
ajde ajde, sta ti se toliko lose desilo u lokiju? mesto je OK - nije najbolje ali je dovoljno puta spasavalo zivot maksi gurmanskom i pilecim fileom, prilozi tartar, urnebes i ljuta pecena, da bi se sad radovao.
pa kul, neka nastave da rade u nekom lokalu u blizini, nikakav problem. kiosk je sporan, zbog onog dima koji proizvodi i haosa ispred lokala, sa sve onim masnim golubovima koji su igleda mutirali s vremenom. Edited by pacey defender
Link to comment

Bedak zbog Lokija. :( Koliko sam se samo jutara tu treznio uz maksi gurmansku i nesto redje uz pohovani kackavalj. Smrc.EDIT: A jednom prigodom sam tu sa kumom odrzao takmicenje u prezderavanju. Ustvari, nije bilo pravo takmicenje, vise priredba ekshibicionog karaktera. Pojeli smo, ako me secanje ne izdaje, po maksi gurmansku, biftek i punjenu, pa ondak jos i po malo pakovanje nekog sladoleda tu negde u blizini.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Dobar je Loki (posebno biftek), al nema ništa lepše nego posle nekoliko piva otići do Drvceta, gde te čeka velika gurmanska, koju nežno umackaš urnebesom i seckanom pečenom ljutom paprikom, ljutinu možda malo presečeš pavlakom ili kupusom, i onda pohotno zariješ očnjake u nju. Inhaliraš je i gledaš pustu Glavnu. Zen jebeni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...