Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

taj falafel nisam jeo jos od kada se preselio iz Balkanskeukus je na nivou, ali pate od tipicno srpske boljke: sto su skuplji porcije su manjepojasni nam, ta trojica, oni su etiopljani? ja sam ladno mogao da pojedem dva falafela bez da trepnem
nemam br.pazi assuck, koliko se ja tebe sećam, moglo je u tebe da stane i onda za trojicu :P ;) šalu na stranu, za 800 kinte devojka i ja smo jeli i ostalo je. a ako se sećaš, nisam ni ja sitan :)
Link to comment
nemam br.pazi assuck, koliko se ja tebe sećam, moglo je u tebe da stane i onda za trojicu :P ;) šalu na stranu, za 800 kinte devojka i ja smo jeli i ostalo je. a ako se sećaš, nisam ni ja sitan :)
juče opet jeo. broj je 361 92 40
Link to comment

@twistedpa pazi, i mnogo manji od mene (meni su samo teske kosti :lol: ) su mogli da pojedu dva komada samo tako.a na PM mi osvezi pamcenje ko si i kako bih ja znao tvoj gabarit ;)

Link to comment

probavao sinoc don karpacio u hot good suru, abardareva. biftek+ rukola+ parmezan+ od maslina ulje+ ~40to-centimna, tanka kifla= 300 dinara. pohitaj, odlicno.

Link to comment
probavao sinoc don karpacio u hot good suru, abardareva. biftek+ rukola+ parmezan+ od maslina ulje+ ~40to-centimna, tanka kifla= 300 dinara. pohitaj, odlicno.
Videh to ali mi je delovalo sumnjivo da jedem karpacio iz kioska pa sam se odlucio za standardnu proverenu varijantu Hot-doga
Link to comment
Videh to ali mi je delovalo sumnjivo da jedem karpacio iz kioska pa sam se odlucio za standardnu proverenu varijantu Hot-doga
sledeci put ne brigaj- meso je prvoklasno(!), sto je tesko dostizan ideal svakoj, pa i najkvalitetnijoj virsli;).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...