Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

onoliko ste seirili nad rusenjem lokija, a niko ne pise o kampanji za spas lokija, potpisima i clancima u novinama koje su izlepili po prozoru. plus sto se u krugu od 200m2 od objekta nepogresivo oseca njegovo prisustvo:)

Link to comment

E, da, stalno zaboravljam, najbolji sarajevski ćevap u gradu, makar po mom ukusu, "To je to", 29. novembra br.21. Najveći problem što se nigde u blizini ne možeš ljudski parkirati.BTW, pouzdano znam da gazda strogo pazi na input**(dobar bik - dobar ćevap)

Link to comment
Vajatu ne mogu da oprostim sto mi je tako jebeno daleko :(
validan argument, slozicu se. samo nemoj da uzimas gurmansku. ne znam da li je ikada bila dobra, sada definitivno nije.
Link to comment
Sarajevski u Cara Dusana,drzi brat od zdravka Colica,meso i somuni iz Sarajeva...Ne znam dal je spominjano ali reko' da kazem... :thumbsup: .
meso i somuni iz sarajeva? znaci pet cevapa sa lukom kostaju 1200 dinara? ili pak dolaze kamionom svaki dan pa kostaju nesto manje, posto su jucerasnji?
Link to comment
meso i somuni iz sarajeva? znaci pet cevapa sa lukom kostaju 1200 dinara? ili pak dolaze kamionom svaki dan pa kostaju nesto manje, posto su jucerasnji?
Necemo valjda opet da pocinjemo tu "Evergreen" diskusiju?
Link to comment

objasnio sam ti tehnologiju ocuvanja svezine somuna. sto se cudis sad?za meso pak ne verujem da je iz sarajeva, cenim da jednostavno kolju krave bosnjacke nacionalnosti.

Link to comment
meso i somuni iz sarajeva? znaci pet cevapa sa lukom kostaju 1200 dinara? ili pak dolaze kamionom svaki dan pa kostaju nesto manje, posto su jucerasnji?
Verovatno je to samo reklama za somune i meso...Ali ukus je skroz dobar,skoro isti kao u Sarajevu,jeo sam prave Sarajavske ćevape znam šta pričam...u svakom slučaju vredi probati..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...