Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Kao sto je opste poznato, najbolja jagnjetina se jede u Australiji. Stavise, ne postoji nista australijanskije, od bacanja jagnjecih kotleta na barbie (to mu dodje rostilj). Svake godine o praznicima, ispred jagnjeceg lobija, naciji se obraca (u stilu i duhu premijera, onog bivseg, Howarda) a ko drugi ako ne jedan Srbin - Sam Kekovich. Moj drugi najomiljeniji srboaustralijanac. Bivsi fudbaler (sto ovde znaci nesto kao ragbista). Generalni sentiment nas poklonika politicki nekorektnog Sama Kekovicha, kao i jagnjetine i zdravog australijanskog patriotizma, je da Sam pod hitno treba da postane premijer, jer taj posao bolje radi i od bivseg (a pogotovo sadasnjeg)... Ovo je prvi od mnogih ad-ova za jagnjetinu koji su sledili (svi su na YouTube), pa ako ga razumete, posluzite se jos. I, bacite malo jagnjetine na rostilj! Tako rade pravi Australijanci. A i Srbi ;-)

Link to comment
neko je pominjao gyros u bul.zorana djindjica na pocetku (kod hypo plaze).... danas overio po prvi put i ne mogu da verujem sta sam propustao sve ove godine. full size somun (duguljasti) sa 20 vrsta priloga (inc grilovani patlidzani i luk, 6-7 povrcki salata & 15-tak raznih sosova) i vrlo vrlo kvalitetnom piletinom, uz ogradu da sam eskivirao giros kao takav i uzeo pilece belo meso u kukuruznom brasnu. 10/10, jedino sto vam treba kompanjon, normalna ljudska osoba ne moz bez posledica da pojede onoliku hranu, ima garant kilo u porciji. imam utisak da vlasnik licno operise na sporetu sto je dodatan plus - e da, i ljudi traze 10m2 lokal u centru pa pomozite, bice vam blize:)
Jebi ga, nemju SVINjSKI! Jebo ti to.
Link to comment
  • 1 month later...

Jesu ovde one gazzine pilece kobaje s kalenica? Samo da se zapljunem da sam nasla i baku i kilo kobaja (prakticno otela, na opste negodovanje redovnih musterija) - sve to za samo 750 RSD. Baka mi dala bonus dimljenu curetinu. Kobaje se jos malo suse na terasi, probala przene (ustvari, onako s vodom) i super su.

Link to comment
Jesu ovde one gazzine pilece kobaje s kalenica? Samo da se zapljunem da sam nasla i baku i kilo kobaja (prakticno otela, na opste negodovanje redovnih musterija) - sve to za samo 750 RSD. Baka mi dala bonus dimljenu curetinu. Kobaje se jos malo suse na terasi, probala przene (ustvari, onako s vodom) i super su.
te su, zadnja tura inace manje suva nego ranije - cuo dobar izgovor od gospodje cerke, ne mogu da postignu koliko se traze! srbi otkrili zdravu hranu!
Link to comment
  • 1 month later...

idemo redom..loki, po mom misljenju (godinama gradjenom na iskustvenoj evidenciji;), ma sta drugi govorili/hejtovali (ocekujuci verovatno feran adria-type kvalitet flipovanog burgera), i dalje ima ukusno meso..duff je od pocetka (pre)cenjen zahvaljujuci neznamkakvim prilozima (slicno rupcagi sat-u u sremskoj), sto je za svakog ozbiljnijeg pljeskonzumenta nizerazredni kriterijum..vajat ima pristojnu kako hranu, tako i cene..leskovcanin u balkanskoj nije vise za preporuku- poslednjih par pljeskavica cu pamtiti po odskakanju zuba usled zilavosti istih ..nislija i pored horor prica (i.e. magic jordan-ova poucna legendema o lepotici, lavoru i rajchici), za te cene ima prelazno dobar rostilj u svezem (do oko 6 pm) pecivu..cica u jaksicevoj, kao i evergreen u vladetinoj, drze primat cevapi&lepinja-wise..nova mara u novopazarskoj zadrzala je dobre osobine starog kioska- lokalpat. chapeau!.. mikan u marsala birjuzova je standardno dobar.. grill uno- samo u slucaju alkoholom izazvane nuzde, ali i tada prednost kobajama.. u kiosku na z.v. pored meka, za 200. dinara moze se alaviti izvrsno rolovano pilece belo meso ili rolovani cevapi- ambijent 0, hrana 5. ista je cena odlicne (deep fried) piletine u susamu u staklencu na platou z. djindica.. takodje thumbs up za vesalicu u (ob)nov(ljen)om (perperovom) grmecu- obavezno gutati s'kajmak. u kiosku na dnu skadarske nekocj sluzise prstolizacku muckalicu.. giros na slaviji odoleva pokusajima vaspostavljanja zakonomernosti- neki put ok, cesce lose.. o italo, kineskim, halal (offtop. harisa na rostiljanom p. patlidzanu bila bi, primerice, prijatno osvezenje zaparlozenoj gradskoj ff sceni), koser i inim brzohranljivim shpecijama beo-kaldrme na drugim stranicama.

Link to comment
Jesu ovde one gazzine pilece kobaje s kalenica? Samo da se zapljunem da sam nasla i baku i kilo kobaja (prakticno otela, na opste negodovanje redovnih musterija) - sve to za samo 750 RSD. Baka mi dala bonus dimljenu curetinu. Kobaje se jos malo suse na terasi, probala przene (ustvari, onako s vodom) i super su.
Jebale vas kobaje. Pred Novu godinu odoh da kupim kobaje. Raspituj se levo, raspituj se desno: nema. "Oni su ti tamo u uglu". "Nisam sine čula za nji'". "A?"...Lutajući tako, stanem pred tezgu za kojom starac čvrstog planinskog izgleda prodaje ovčiji sir i ovčetinu, u nameri da pazarim malo suve ovčetine i složim sa kupusom kao što Petar Božović pravi u svom pozorištu. Njušnem meso, probam sir...kad dreknu starina: "Ti si mi ukrao paprike sa sir!" "Kako bre, evo stojim ovde, kakve crne paprike". "Ti ti, ti si me zagovarao dok je drugi krao!" Mislio valjda na neke paprike u malim kacama koje je ostavio ispred tezge. "Nisam krao bre". "Jesi, saću ti pokažem kako se krade"... Uđem u gard tj, počnem da preventivno urlam, vidim gledaju me ljuti Pešterci, svako ima nož od 3 kile. "Mrš bre u pičku materinu matoru, u usta te jebem bre, zovi policiju ako misliš da sam krao, evo tu ću da čekam". Ovaj krene ka meni. Viši za tri glave..."Alo bre gde si pošao, smrade seljački".Krenem pesnicom ka bradi, osetim nešto čudno, kao da sam lupio rigips ploču.Okrenem se i odem...brzo, nošen mišlju o desetak seljaka sa noževima. Kasnije sam uložio žalbu na tezgu...I to sve zbog pileće kobasice!
Link to comment
Jebale vas kobaje...
:DPa lepo su ti rekli da kupis kobaje, a ti se zalepio za sir ovciji...Nego, ovako iskren post, lisen politicke korektnosti davno nismo imali prilike da citamo. Alal vera!
Link to comment

Auuu pa ti si jos i dobro prosao. Inace koliko je znam te kobaje se prodaju ispod tezge jer doticna tezga ima dozvolu samo za piletinu pa da ne bi placali dve tezge (jednu sa suhomesnatim i jednu sa piletinom) kobasice nisu istaknute vec se mora malo pomuciti za iste. Ali da vredi vredi.

Link to comment

Obrisao sam svoj post i nije bio bitan. Ovaj Vasudevin post mi je ulepsao dan! Od jutros vristim od smeha i maltretiram ljude citanjem istog . Znaci ukratko, pracenje forumskih preporuka moze gadno da narusi zdravlje! :rolf:edit: bolje povisen holesterol nego noz od tri kile :lol:

Edited by C žeton
Link to comment
  • 2 weeks later...
big tasty bacon u meku. whopper ripoff. odlicno.ps zamolicu, pravohrani, mcdonalds-je-kartonokurton, publikum, da avojdira post.
Whopper je mama&tata, moraću da probam taj Big Tasty Bacon....
Link to comment

juce popodne na aerodromu u izmiru, nas 250 jedemo adana kebab, a prekoputa mc i murder king prazni.uz to konobari nas SLUZE.za trenutak je svet ponovo bio u redu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...