Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

koliko se drze knjige?
Previše, odnosno stoprocentno. Bukvalno svaki "he said, she said" deo rečenice se piše, čak i kad je po slici očigledno ko šta govori. Ipak, strip je odličan.Kao i ovaj:2gx2x69.jpgSamo tri do sada, ne vidim baš gde se ide, ali prija.
Link to comment
pa cekaj zar mu ona cica ne ubije kozu na kraju?moracu ponovo gacati kroz ABN-ov prevod da proverim. vreme je da dika skupim u izvorniku.nego ima li neko ovo u digitalnom formatu ili ako ne da li zna gde ga mogu naci?ftgm2.jpg
Da, kozu koju je kupio dan-dva pre toga od para zaradjenih od umirovljenih androida. A otpocetka su imali ovcu na struju.
Link to comment
Da, kozu koju je kupio dan-dva pre toga od para zaradjenih od umirovljenih androida. A otpocetka su imali ovcu na struju.
:Hail: hvala! ja sam to potpuno smetnuo s uma. nekako elektricna zivotinja mi nije zivotinja. minimum empatije. mozda sam replikant. moram citati ponovo. doduse moj omiljeni dik je ipak valis.
Link to comment
Chew05fc.jpgth_Chew-01-2009-NorthBridge--02.jpg th_Chew-01-2009-NorthBridge--04.jpgJeboteotac™, kako je ovo dobro! Tony Chu je murjak sa jednom krajnje jedinstvenom sposobnoscu (da se ne ponavljam, imate objasnjenje na prvoj slici). Kada njegovi nadlezni saznaju za to, biva prebacen u najekskluzivniju organizaciju za borbu protiv zlocina ikada. Kad na takvu premisu dodas brze dijaloge, prejeben crtez, VRLO prijemcive likove (Savoy je apsolutni car :Hail:), zanimljiv svet i nimalo genericki kraj prvog trejda... Ovo je u samom vrhu svega sto je Image izbacio. Savrsenstvo!
Link to comment
hunter-0000-book-acover-Minutemen-T.jpgth_hunter-0013-Minutemen-Tyler.jpg th_hunter-0014-Minutemen-Tyler.jpgRadjen po seriji knjiga Donalda Westlakea (aka Richarda Starka) o profesionalnom lopovu Parkeru. Jedan strip (za sada jedini, ove godine bi trebalo da se pojavi novi) od cirka 140 strana - jedna knjiga. Ako volite stripove na foru Criminala i Stray Bulletsa ili ste odranije upoznati sa Starkovim radom, apsolutna preporuka za ovo. Parker ne spada u dobre momke, ali ima samopouzdanja do neba i muda do poda, sto ga cini mocnim glavnim likom. Crtez je takodje, kao sto se da videti iz prilozenih slika, dojajan.
Link to comment

nije strip, ali je brubaker.angelofdeathr1artpic.jpgjebemtisunce.palpcina do koske, 20.oktobar, sve sto se najvise voli.najveci utisak je da tarantino sece sebi patku kad gleda ovo. a uma turman moze da mazi prstice na nogama kad vidi sta radi zoe bell.o brubakeru kasnije, naravno.za kurdija i ljubitelje runaways300px-Spellbinders1.jpgnije frenki, nisu ranavejs, ali je super zabavno i ne zahteva dalja prosirenja polica.

Link to comment
flink_001.jpgth_flink_053.jpg th_flink_063.jpgJos jedan TenNapel, ovog puta nesto noviji (2007). Jednostavna "prica o decaku i njegovom jetiju", kako ju je autor i sam opisao je manje vise sve sto ima da se kaze ovde. Nije na nivou nekog od jacih igraca™ iz TenNapelove biblioteke, ali je i dalje dobar. Podseca na jedan od njegovih prethodnih radova, Tommysaurusa Rexa.
Link to comment
tctbf_0001.jpgth_tctbf_0012.jpg th_tctbf_0024.jpgPrica o coveku koji pokusava da ostavi pusenje tako sto ce se uz pomoc hipnoze vratiti u 1985. (nisam imao pojma da je ovo moguce) i odbiti prvu cigaretu koja mu je bila ponudjena. Pred kraj se pretvara u nesto drugo, ali se uopsteno moze podvesti pod klasicnu time-travel zajebanciju. Robinsonov magnum opus je i dalje Box Office Poison.Juce sam procitao i Chew 6-8 iako skoro uvek cekam trejdove. Ako ovo stvarno potraje 60 brojeva koliko su Layman i Guillory najavili, javlja mi se da ce moja top ten lista dobiti novog clana. :D
Link to comment
Chew05fc.jpgth_Chew-01-2009-NorthBridge--02.jpg th_Chew-01-2009-NorthBridge--04.jpgJeboteotac™, kako je ovo dobro! Tony Chu je murjak sa jednom krajnje jedinstvenom sposobnoscu (da se ne ponavljam, imate objasnjenje na prvoj slici). Kada njegovi nadlezni saznaju za to, biva prebacen u najekskluzivniju organizaciju za borbu protiv zlocina ikada. Kad na takvu premisu dodas brze dijaloge, prejeben crtez, VRLO prijemcive likove (Savoy je apsolutni car :Hail:), zanimljiv svet i nimalo genericki kraj prvog trejda... Ovo je u samom vrhu svega sto je Image izbacio. Savrsenstvo!
haha, strip je sjajan. hvala na preporuci!ovo mi upade u oko:serbianrooskie.jpg:lol:
Link to comment

Kako, pa zar nam taj srpski cibopath nije već predstavljen, u #7? Onaj sa zubima? Ili taj jede agentice i pacove čisto iz zabave?Mene u Chew jedino nervira što skaču tamo-ovamo, te "juče 23:08" te "one year ago" te "now". U one-shot podzaplete trpaju detalje koje će tri broja kasnije razviti u nešto (I think it's a fruit). Pa onda ono sa Rusima, pola epizode natucaj šta priča napucana slovenska sestra... Mislim, OK je to sve stilski, ali za toliko kratku formu, malo mi je previše razmahano.Pošto nam se bird flu 3ABEPA gura u oči od prve epizode, za očekivati je da rasplet bude nešto skroz deseto... u kom slučaju, biće mi još žalije Savoya.(Jel' se vidi da sam se i ja primio kao blesav?)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...