Friday at 09:055 days 3 hours ago, Baldrick S. said:Nisam siguran koliko mi je ostalo upload kvote na seedboxu ali videću da danas okačim fajlove na neki we pa ću da vam sharujem link/oveJa sam mislio da je to već na netu i da nisi jedini seeder :D
Friday at 09:095 days 2 minutes ago, James Marshall said:Ja sam mislio da je to već na netu i da nisi jedini seeder :DPrivate tracker, teško odande mogu torrente da sharujem 😋
Friday at 09:145 days 4 minutes ago, Baldrick S. said:Private tracker, teško odande mogu torrente da sharujem 😋aaaaa, e jbg
Friday at 11:195 days nije torrent, direct download je sa seedboxa. Valjda su brzine ok za velicinu fajlova (linkovi isticu za 24 sata). Ako nesto ne sljaka, viciteLinkovizlatna serijahttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/-C6xRfRDZagorhttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/yRAAo-6uStripotekahttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/gZOnoaZYNindzahttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/8PuOQ9i6Rip Kirbihttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/E1-hnshwPrinc Valijanthttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/ueS01AL6Lunov Magnus striphttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/OJQuEaXHMarti misterijahttps://zacharygagn.lw901.usbx.me/filebrowser/share/42eO7ON4 Edited Friday at 11:205 days by Baldrick S.
Friday at 12:285 days 3 hours ago, goofs said:Na čemu najbolje čitati te skenove? Ja imam one originalne brojeve Alana Forda u dosta dobrom skenu, ali se još nisam napenalio da krenem da čitam.Ja sam prilično zadovoljan bio sa surface 3, ali me baterija sve više izdaje, to i umor očiju.Merkao sam jednu Kobo Libru 2 za 150e ali mi je pred nos pobegla, realno sam trebao uzeti... Ali čuo sam da su to premali ekrani za stripove zapravo, a i da imaju realno problema sa pdfovima, pa ima skrolovanja, zumiranja i slično, na surfaceu to je zaista jako lepo, čitao sam tamo asteriksa i obeliksa, alana forda i dragonballs.
Create an account or sign in to comment