Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Kako, pa zar nam taj srpski cibopath nije već predstavljen, u #7? Onaj sa zubima? Ili taj jede agentice i pacove čisto iz zabave?
Nisam siguran. U prvom trenutku jesam mislio da je on, ali sam se setio da su u cetvrtom broju (koji i inace nekako odudara od ostatka trejda) pricali nesto o vampirima, pa kapiram da bi mnogo bilo i da je vampir i cybopath. :mellow:
Mene u Chew jedino nervira što skaču tamo-ovamo, te "juče 23:08" te "one year ago" te "now". U one-shot podzaplete trpaju detalje koje će tri broja kasnije razviti u nešto (I think it's a fruit). Pa onda ono sa Rusima, pola epizode natucaj šta priča napucana slovenska sestra...
Jeste. Ja sad opet iscitavam sve da povezem, ali slaba vajda. Zapoceli su sa jedno 10 prica a slabo koju dovrsili. Ocigledno jos pripremaju teren.
Pošto nam se bird flu 3ABEPA gura u oči od prve epizode, za očekivati je da rasplet bude nešto skroz deseto... u kom slučaju, biće mi još žalije Savoya.
Savoy bi lagano mogao da ispadne anti-heroj na kraju (ili bar da dobije herojsku smrt, poput Lorda Vadera). Na kraju krajeva, namere su mu plemenite.
(Jel' se vidi da sam se i ja primio kao blesav?)
Ma ne. :DNego...Chew006p05.jpg:lol: Edited by Calavera
Link to comment
robo-001.jpgth_AtomicRobo-046.jpg th_AtomicRobo-023.jpgSta ovde imamo... aha. Robota u posedu automatske ingeligencije™ kreiran od strane gospodina Tesle licno. Robo, podrazumeva se, svoje robotsku snagu i duhovite opaske stavlja u sluzbu zakona i provodi dvadeseti vek u borbi protiv nacista, hodajucih piramida, dzinovskih mrava i izvesnog Lovecrafta. Tri mini-serije (prva ima sest brojeva, ostale dve po pet), sa jos nekoliko u planu. Ako trazite character development i/ili slicne pretenciozne gluposti, ovde toga nema. Ako ne, sjajna zabava!
Link to comment
Kada bih bio dovoljno zaludan i resio da krenem da citam Batmana odakle biste mi preporucili da krenem?
DKR iliti Povratak mracnog viteza.
Link to comment
Kada bih bio dovoljno zaludan i resio da krenem da citam Batmana odakle biste mi preporucili da krenem?
dkr valjda mora da se procita opsteg obrazovanja radi, ali meni nije najdrazi.od millera mi je drazi year one, ali to je mali, topao strip.jos dva kratka:moore & bolland - the killing jokedini & timm - mad lovei to ti je zapravo dosta.morrisonov arkham asylum ce ti neki mozda preporuciti, ja bih ga zaobisao bar neko vreme.
Link to comment
dkr valjda mora da se procita opsteg obrazovanja radi, ali meni nije najdrazi.od millera mi je drazi year one, ali to je mali, topao strip.jos dva kratka:moore & bolland - the killing jokedini & timm - mad lovei to ti je zapravo dosta.morrisonov arkham asylum ce ti neki mozda preporuciti, ja bih ga zaobisao bar neko vreme.
Ja bih dodao jos recimo The Long Halloween i Batman: Dark Victory Jeph Loeb i Tim Sale. Ova dva se prakticno (u izvesnom smislu) nastavljaju na Millerov Batman: Year One, za koji se pridruzujem Kurdijevim preporukama.Ove nisam citao, ali vaze za neke bitnije: Batman and the Monster Men, Batman and the Mad Monk, Batman: The Man Who Laughs. Oni su takodje u kontinutitetu™ sa Millerovim Year One. Edited by Sludge Factory
Link to comment

Je l' Kirkman ima nameru da zavrsava s tim? Ja sam procitao prvih 10 brojeva i skapirao da mi se ne prati jos jedan ep bez kraja i konca (dovoljan mi je Fables). <_<

Link to comment
dkr valjda mora da se procita opsteg obrazovanja radi, ali meni nije najdrazi.morrisonov arkham asylum ce ti neki mozda preporuciti, ja bih ga zaobisao bar neko vreme.
ja bih ti uvek preporucio citanje morisonovog dragulja namesto precenjenog DKR kripto-fasiste milera. ali sto rece kurdi DKR je stvar opste naobrazbe.ukoliko te interesuje gde je batman danas ne bi bilo lose da posisas u digitalnom formatu gejmenov whatever happened to the caped crusader? i da probas morrisonovog post-bruce wayne batmana u trenutno ongoing serijalu batman and robin.e da ukoliko te interesuje razvoj lika DC objavljuje izbor najboljih batman prica po dekadama: batman in the fifties, batman in the sixties i tako dalje...ja sam verovatno ovde usamljen ali meni je ultimativni sismis onaj kojeg je radio danny o'neil tokom sedamdesetih. ra's sl ghul. nuff said.
Link to comment
Je l' Kirkman ima nameru da zavrsava s tim? Ja sam procitao prvih 10 brojeva i skapirao da mi se ne prati jos jedan ep bez kraja i konca (dovoljan mi je Fables). <_<
brate ne znam. ukoliko budem morao da citam/gledam jos nesto sa zombijima neciji mozak ce morati biti izjeden. dosta mi je tih blue collar nemrtvih! vratite nam vampire i duhove.
Link to comment
Je l' Kirkman ima nameru da zavrsava s tim? Ja sam procitao prvih 10 brojeva i skapirao da mi se ne prati jos jedan ep bez kraja i konca (dovoljan mi je Fables). <_<
Ne deluje kao da namerava da privodi kraju. Povremeno pominje da ima isplanirano još toliko-i-toliko brojeva unapred, ali ništa definitivno. Meni deluje kao da ne može još mnogo da razvlači priču, bar sa istim protagonistima. Zombiji mu sve više postaju stage dressing, što je i neizbežno u nekoj meri, ali ipak...Mene je Fables sto puta brže smorio obimom i razuđenošću nego TWD. Idiotski rasplet glavne teme rata sa Adversary-jem je tačka u kom su jumped the shark. Od tada pratim samo letimično, vidim pravili su crossover sa sopstvenim spin-offom, whee... -_- A kad sam već irreverent, moram da kažem i ovo: Nikad nisam voleo Batmana. Eto. Ni u stripu ni na filmu, ni u lateksu ni u oklopu, nikako. Posebno me nervira me taj pokušaj superheroja koji kao nije stvarno superheroj, nego je moš misliti darker & edgier. <_< BATMAN.jpghttp://www.pvponline.com/my-parents-are-dead/
Link to comment
U, kad rece vampiri, sken Chew #9 se ocekuje svakog sata, svakog minuta, svake milisekunde...Procitaj ako iole volis stripove, ozbiljno.
kako ti ja inace delujem glede ljubavi prema stripu?
Link to comment
A kad sam već irreverent, moram da kažem i ovo: Nikad nisam voleo Batmana. Eto. Ni u stripu ni na filmu, ni u lateksu ni u oklopu, nikako. Posebno me nervira me taj pokušaj superheroja koji kao nije stvarno superheroj, nego je moš misliti darker & edgier. <_< BATMAN.jpghttp://www.pvponline.com/my-parents-are-dead/
zato je hairy chested love god batman moj omiljeni RasAlGhul_ByTheGods.jpgBatman+Talia+Neal+Adams+Art.jpg Edited by kim_philby
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...