Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Citao neko?Ja sam pre cirka pola godine pokusao sa Rue Brittaniom, ali sam batalio pre kraja prvog broja jer mi ama bas nista nije bilo jasno. Mozda sam previse glup za ovo, a mozda ne poznajem temu dovoljno.edit: Poslednji Scott Pilgrim se pojavljuje 20. jula!76507549-6bd38466b7a9382fb939e50104ffaf79.4ba3de09-full.jpg Edited by Calavera
Link to comment

Procitah najnovijeg Martija - Zlatnu prasinu. BIZARNO!Ima svega, i akcije od prve do poslednje strane, i misterije lebdecih (mrtvijeh) dzukela, do teorije da je prasina na Sinaju zapravo dokaz da gravitoni postoje u kosmosu. Doduse, da bi ti gravitoni/prasina fercerali treba prvo da se oprostis od zivota, eli, hej, zrtava za oltar nauke oduvek je bilo.Izgleda da se Morales premorio od ucestalog pisanija scenarija za Martija. Treba ga skinuti malkice sa kompa (i gudri) i staviti ga na led. Dobar je on scenraista, ne bih da se pokvari. A Prasina je put u tom smeru:-(Alesandrini je barem fenomenalan. Za utehu.mm0307.jpg10og aprila opet Morales (uz crtez Kardinalija i Orlandija) o Rimljanima i Kartaginjanima.Do kraja 2010. ocekuje nas povratak Kazanove, odlazak u Rumuniju (nastavak price iz Maksija 2), specijal je o mladom Martiju i mladom Taueru, a PIBD o agentu Rejvenu (Edgaru Alanu Pou). U maju bi trebao i gigant o Milanu. Ostaje da vidimo koje su to dve regularne epizode i prica iz almanaha za 2011 predvidjene...

Link to comment
otisla danas da kupim petu knjigu skot pilgrima, prtz, na backlisti im...di da kupim?il da mi neko ko uskoro bude dolazio vamo, uzme? pliz?
Ako ne nadjes pre, dolazim u BG 1-3. maja.
Link to comment

Novi Marti je izasao jos proslog cetvrtka. Poslednje putovanje Amelije Erhart, pise: Morales, crta: Grimaldi.Tja, ne dopada mi se bas. Previse patetike i suvise "zgodnih" i "finih" stvari u prici. A i preterali su sa

Amelijinom unukom i onim pilotom, generalovim sinom.

Mada mi se svidja sam kraj, poslednjih par strana. Sledeca epizoda, Emotikon :-( trebalo bi da izadje 20-og maja.

Link to comment

Evo ljudi dobili smo i nešto novo. Medin serijal Karavan. Ima već prva dva broja u knjižari Alan Ford a od ponedeljka će biti i sva 3 koliko je izbačeno za početak. Atipičan Bonelli, verovatno već dosta toga znate pa koga zanima evo i kako to izgleda:10d8e4m.jpgra918i.jpg15x0jsm.jpgInače ovo ne ide na kioske već će ga biti samo u pomenutoj knjižari. Tiraž je svega 500 primeraka Eto, nadam se da sam nekog iznenadio vestima :wub:

Edited by Goksi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...