Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

A kad sam već irreverent, moram da kažem i ovo: Nikad nisam voleo Batmana. Eto. Ni u stripu ni na filmu, ni u lateksu ni u oklopu, nikako. Posebno me nervira me taj pokušaj superheroja koji kao nije stvarno superheroj, nego je moš misliti darker & edgier. <_< BATMAN.jpghttp://www.pvponline...rents-are-dead/
moram da se slozim i da dodam da su parodije na Batmana uvek bile sjajnebat_man.jpgfunny-comic-strip-batman-robin.gif
Link to comment
zoo0001.jpgth_zoo0032.jpg th_zoo0046.jpgNasao jos jedan TenNapelov sken u bespucima interneta, sad su mi ostala samo tri (medju njima i Earthboy, jbg Kime :(). Radnja se odvija u ZOO vrtu koji iz nepoznatih razloga biva preplavljen zajebanim mutantskim zivotinjama, i na neduznim posetiocima je da spasu dan. Po kvalitetu spada u najbolje Dougove radove, tako da i ovaj dobija moj seal of approval.
U, kad rece vampiri, sken Chew #9 se ocekuje svakog sata, svakog minuta, svake milisekunde...
...i eto ga. Kvalitet skena je isti kao i za broj #8, tj. slabiji nego sto treba da bude, ali da se citati. Dosta stvari je objasnjeno, ali se broj zavrsava trostrukim cliffhangerom, sto bi moglo da iznervira nestrpljivije. Zato je poslednja poslednja™ stranica ne-nad-je-bi-va! :lol:
kako ti ja inace delujem glede ljubavi prema stripu?
To cemo saznati na osnovu vremena koje ti treba da se bacis na Chew. :D
Link to comment
meni kod Chew-a oni skatofilni momenti ič ne prijaju :puke:
Eto, a čovek je upravo to odbio da pojede, od svega što mu je nuđeno. Ali ne vredi, čim se pojavilo govno u kadru, automatski je koprofag...Calavera, još misliš da "vampir" nije onaj srpski cibopath? I sad kad rekoše da je u pitanju agent iz Istočne Evrope... Development sa šefom i kiborg-partnerom je hilarious :D Cliffhanger!
Link to comment
Calavera, još misliš da "vampir" nije onaj srpski cibopath? I sad kad rekoše da je u pitanju agent iz Istočne Evrope...
Bice da ipak jeste. :blush: Njemu je misija da nadje ovog evropskog kuvara (uzgred, jako™ mi se svidja koliko noviteta autori uvode u taj svet, iz broja u broj), a svi oni lesevi koje je Chu nasao su imali vampirske oznake na vratu. Jeste da vampirima treba krv za zivot, ali bila bi prevelika slucajnost da je priklao samo ljude koji bi mozda znali gde se kuvar nalazi.Nista, sad nam ostaje da vidimo kako ce dalje razvijati Srbina™. :D
Link to comment
LunaPark.jpgRuska mafija, Coney Island, flešbek flešbekovog flešbeka, heroin, tarot, frka, panika...Razočarala me je završna sekvenca, po meni sasvim suvišno vezivanje priče o (prvih 150 strana) momentima iz ruske istorije za (poslednjih 10 strana) jedan kontroverzan momenat američke. Baš onako na silu, i bez ikakvog smisla. <_<Inače zanimljivo, malo previše rastrzano, i vizuelno odlično (I'm a sucker for Žeželj, mea culpa).
Link to comment
Druze Kime i ostali zainteresovani, evo kompletiranih naslovnih strana za The Return of Bruce Wayne:

batmanrobw1-6cvr.jpgObratite paznju na bat-simbol u pozadini koji se prositire (tacnije sastavlja) preko svih sest slicica :)

do dzadza. samo ja isuvise uzivam u avatnurama grayson-batmana i damien-robina i ne zelim da se iste brzo svrse :(
Link to comment
King_City_Pifas_Scan_001_000.jpgth_kc_03_07.jpg th_kc_03_25.jpgSF o spijunu egzoticnog imena (Joe) u posedu macke koja, uz pomoc prave injekcije, moze da uradi apsolutno sve. Mini-serija od dvanaest brojeva, za sada je izaslo pet. Radnja se za sada prilicno sporo razvija, ali zato dobijamo jaci™ uvid u svet King Cityja, sto je uvek dobar recept za SF. Crtez... mozda i najbolji deo stripa. Grahamov crtez je neka mesavina japanske i americke skole, ali mu se u radu najvise vidi uticaj Moebiusa. 1 preporuka. Edited by Calavera
Link to comment

Ja sam indiferentan, ali iz raznih izvora cujem da su mu svi ostali likovi (pogotovo Todd Ingram i gej cimer Wallace Wells) ukrali svaku bogovetnu scenu + Wrightov nacin snimanja koji se oslanja na brzu promenu kadrova... ne verujem da ce mnogo smetati.

Link to comment
Ja sam indiferentan, ali iz raznih izvora cujem da su mu svi ostali likovi (pogotovo Todd Ingram i gej cimer Wallace Wells) ukrali svaku bogovetnu scenu + Wrightov nacin snimanja koji se oslanja na brzu promenu kadrova... ne verujem da ce mnogo smetati.
ja sam nekako uvek kapirao da je scott brz. u nedostatku bolje reci. mozda je bolje reci witty. a meni je cera sve samo ne to. on je vise onako simpaticno tunjav.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...