Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

21 hours ago, copkillah said:

 

 

naravno, nisam prestao da kupujem stripove u papirnom izdanju, nego ne mogu da kupim baš sve što poželim da pročitam :D

 

 

Slazem se, ne mogu ni ja da kupim sve sto zelim, nego trazim po buvljacima pa tu kupujem. Jednom su mi na granici otvorili gepek i carinik se odusevio kad je video sta sam sve nasao od stripova. Kaze on meni sad bih ti sve ovo zaplenio. Tu se nesto raspricali i ispostavi se da smo igrali fudbal dok smo bili srednja skola. On isao u drvnu, a ja u drapsin. 40 litara goriva nije ni primetio

Edited by shimpr
  • +1 6
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 2.6.2022. at 19:30, goofs said:

 

 

jedna kolekcija vredna svakog postovanja. ne znam ko je vlasnik.

Pf, luzer, pravi kolekcionar drži sve ispiratizovano na HD.

Not. 

Link to comment
  • 1 month later...

ovo već imam u svim mogućim oblicima (digitalno, trobroji, Vjesnik izdanja pojedinačna) i opet razmišljam da uzmem, da mi bude milo kad ih vidim na gomili. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

ovo već imam u svim mogućim oblicima (digitalno, trobroji, Vjesnik izdanja pojedinačna) i opet razmišljam da uzmem, da mi bude milo kad ih vidim na gomili. 

 

Razmisli tri puta, i ja balavim i nemam sumnje da je vrhunsko izdanje tj ovo je očigledno najbolje izdanje AF na našim prostirima ikad (Strip Agent HC je isto odlično, ali ovo ga šije samo tako), tešim se što mi fali svega 20ak komada da imam svih 448 original vjesnika, ali čest tempo izlaženja je "užasan" sa obzirom na cenu. Sa jedne strane, dobro je, jer će pre izaći, sa druge, nije ni malo jeftino to sve izfinansirati.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Mil@n said:

 

Razmisli tri puta, i ja balavim i nemam sumnje da je vrhunsko izdanje tj ovo je očigledno najbolje izdanje AF na našim prostirima ikad (Strip Agent HC je isto odlično, ali ovo ga šije samo tako), tešim se što mi fali svega 20ak komada da imam svih 448 original vjesnika, ali čest tempo izlaženja je "užasan" sa obzirom na cenu. Sa jedne strane, dobro je, jer će pre izaći, sa druge, nije ni malo jeftino to sve izfinansirati.

Sve te kapiram, ovo je baš luks luks, ali s obzirom na brojnost epizoda AF, ne znam dokle kapiraju da idu, mada sam ja fan opusa originalnog dvojca, znači prvih 75-76 epizoda (plus mi se nekako ovoliko luksuza ne uklapa u filozofiju AF :lol:), slažem se da će ovo baš biti napor ispratiti što se love tiče. 

  • +1 2
Link to comment

I mene zanimaju ti najbitniji, posle onako. Kupiću sigurno sve ove knjige, a uzimam i Asteriksa, Taličnog i Iznoguda u tvrdom povezu. Još Škorpiju da nađem i dosta od mene. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...