Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

On 26.3.2022. at 22:50, Hermetico said:

Tako i meni i onda kevi zasmetalo, ta gomila, i dala sve u stari papir 1 dan :sad: Ozbiljno. Vratio se iz škole, niži razredi, nema više 

 

Tuga i dan danas, to i kad je ćale uvatio prvi VHS koji mu je pao pod ruku snimio 9. mart sa Studija B. Sve preko mojih spotova. Dođe mi da ih prijavim centru za socijalni rad retroaktivno

 

Ko je tad mogao znati. I meni je propalo ko zna gde sve bruka stripova, žali bože

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • 1 month later...

Zoograf - Priče iz drugog rata su zajedničko izdanje Popboksa i Muzeja Jugoslavije, koje, rekao bih stiže u pravo vreme, jer se radi o laganom prolećno-letnjem štivu, koje nudi kolaž pitkih priča o ljudima koji su prognani, streljani, zatočeni u logore, ili se na razne druge načine zanimali tokom drugog rata na ovim prostorima.

 

https://muzej-jugoslavije.org/rs/aleksandar-zograf-naslovna-strana-knjige-stripova-price-iz-drugog-rata-2/

 

https://insajder.net/prenosimo/popbooks-objavio-price-iz-drugog-rata-aleksandra-zografa

 

https://www.muzej-jugoslavije.org/mala-porodicna-istorija/

 

  • +1 2
Link to comment
On 26.3.2022. at 22:50, Hermetico said:

Tako i meni i onda kevi zasmetalo, ta gomila, i dala sve u stari papir 1 dan :sad: Ozbiljno. Vratio se iz škole, niži razredi, nema više 

 

potpuno ista priča, ne smem ni da pomislim kakvo je tu blago bilo

 

samo se sećam da mi je ujak iz Zagreba poslao ceo gepek stripova, znam da su tu bile Stripoteke, Alan Ford itd, sve živo i moji su mi to davali na kašičicu (to je skroz ok, glupo bi bilo da su mi dali sve odjednom) i onda sam se jednog dana vratio sa letovanja i više ničega nije bilo :(

 

  • Tužno 2
Link to comment

mene i muža su jedva primili u avion iz Pariza. ručni prtljag kao po ranac na leđima a pretežu nas unazad na dole ka podu, nas dva skota odvaljena od krajiškog i crnogorskog brda. pustio nas simpatični AfricanAmerican iz FRA kad smo mu pokazali šta nosimo, sa sve puppy eyes.

 

@jms_uk

Edited by Valkyrie
Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

 

potpuno ista priča, ne smem ni da pomislim kakvo je tu blago bilo

 

samo se sećam da mi je ujak iz Zagreba poslao ceo gepek stripova, znam da su tu bile Stripoteke, Alan Ford itd, sve živo i moji su mi to davali na kašičicu (to je skroz ok, glupo bi bilo da su mi dali sve odjednom) i onda sam se jednog dana vratio sa letovanja i više ničega nije bilo :(

 

Treba da napravimo support group

  • Wub 1
Link to comment
On 26.3.2022. at 22:50, Hermetico said:

Tako i meni i onda kevi zasmetalo, ta gomila, i dala sve u stari papir 1 dan :sad: Ozbiljno. Vratio se iz škole, niži razredi, nema više 

 

Tuga i dan danas, to i kad je ćale uvatio prvi VHS koji mu je pao pod ruku snimio 9. mart sa Studija B. Sve preko mojih spotova. Dođe mi da ih prijavim centru za socijalni rad retroaktivno

 

isto i isto. otisli stripovi, zabavnici i dio galaksija. ali se 9. mart na vhs kaseti cuva do danas.

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, Meazza said:

Zabavnike sam nedavno nasao online, skenirani u visokoj rezoluciji, od prvog do tipa 1500. broja. Javite ako vam treba link.

Dja link na PP...

Link to comment
39 minutes ago, Meazza said:

Zabavnike sam nedavno nasao online, skenirani u visokoj rezoluciji, od prvog do tipa 1500. broja. Javite ako vam treba link.

Može i meni link, blagodarim

Link to comment

i samo da preporučim, Jdownloader da ne skidate ručno gomilu linkova

 

edit: kada skidate bilo šta, bilo odakle, kada imate gomilu linkova na stranici, samo startujete program, selektujete celu stranicu sa linkovima sa ctrl+a i onda ctrl+c i linkovi će se naći u Jdownloaderu, vi samo pobrišete ono šta vam ne treba i to je to.

 

 

 

 

Edited by copkillah
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...