Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Svaka sledeca ce verovatno biti po malo skuplja, cisto jer im se moze i jer smo pokrenuli kolekciju... :) Ne mislim na striparnicu, nego na izdavaca naravno...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

pa nemojte kupovati nova izdanja, prosto je

ima toliko stripova koji tek trebaju biti otkriveni...

 

E, je l neko prati The Rippaverse, tog lika koji je pokrenuo, pojavljuje se po raznim videima koje gledam i vidim da se spominje da je naručeno 40k prvog broja, mislim da radi international shipping. 

 

Link to comment

U primpremi 

 

1661175796_Asteriksovih%2012%20zadataka%

 

Nije mi sasvim jasno sto su ga preskocili do sada, ali ok, bolje ikad nego nikad. Bilo bi lepo i kad bi ukoricili ovih par novih epizoda u novi tom.

  • +1 1
Link to comment

I meni nije jasno to tankovanje po tri puta istih stripova, s tim realno bezobraznim cenama, jer si iste, na primer, kupovao kod istih njih u nekim odeljcima ili na sajmu za ništa pare.

 

A činjenica jeste da ima novih izdanja svega i svačega. U mojoj biblioteci je redovan apdejt a slaba potražnja novih izdanja stripova, pa mogu da vidim čega sve ima. Svidela mi se jedna knjiga ilustrovanog Lavkrafta, i to ću uzeti ako nađem, recimo. 

 

Mislim, naštampavanje pa te cene. Kad je Čarobna knjiga nedavno naštampala Hiperion i Pad Hiperiona, bar nisu nafurali cene, a mogli su, jer ih odavno nigde nema i velika je potražnja. A negde oko 10 evra po knjizi. 

Link to comment

Svidja mi se ovo "verovatno" :D 

 

Velike smo mušterije mi stripadžije, da se ne lažemo. Ja sam u poslednjih par godina zamenio stara Asterix izdanja sa ovim novim serijalom iz ČK, isto radim i sa Taličnim Tomom. Imao sam jedno 4-5 epizoda Korta, rasprodao to i uzeo sve iz Darkwooda. 

 

Oko Sendmena sam se dvoumio, na kraju neću menjati jer em imam komplet serijal em mi ovaj format iz ČK nije nešto privlačan, preveliki je. Za ovog Forda sam se premišljao, nekom grubom računicom došao do cifre od 2-3 hiljade eur za ceo komplet, uz dodatnu policu (koju nemam) gde bih to držao pa odustao i pre starta.

Link to comment

ja imam u trobrojima i starim izdanjima sve što su odradili Magnus i Bunker, skupio sa svih strana nakon rata, po pijacama, u razmjenama itd, za ostalo kad se uželim čitam digitalno. Poslije toga je ionako pad kvaliteta.

  • +1 1
Link to comment

Ma ja sam tek pre dve tri godine ponovo krenuo u striparstvo™

godine trebale da se nateram na to, jbg, ratne traume

i to prvo krenuo sa digitalnim sakupljanjima

A da kupujem preskupa precenjena stara izdanja bilo čega nisam želeo

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...