Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

 i meni ako može 

5 hours ago, Meazza said:

Zabavnike sam nedavno nasao online, skenirani u visokoj rezoluciji, od prvog do tipa 1500. broja. Javite ako vam treba link.

 

Link to comment

Ja ne mogu da citam strip ako ne moze da se lista u rukama. Idem cesto u jedno mesto izmedju zvornika i tuzle i tamo kupujem stripove. Kostaju marku ili dve. Posle ih stavim na gomilu i prodam na limundu. Nikad nisam skupljao stripove, a procitao sam ih sve. Bukvalno sve sto je dostupno

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, Svemir Zeka said:

Pa jbt kako ti nije žao

 

 

Meni je žao, evo iskopao sam za 1.5 sekund googlanja link, poslaću ti na pp, kad već ovaj zlotvor neće. :D

  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, renne said:

pa si rekla da sam zlotvor, sad pati

Joj bre renne, ja sam to rekla za sebe :lolol: samo što nisam stavila u rodno senzitivni jezik :D

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Joj bre renne, ja sam to rekla za sebe :lolol: samo što nisam stavila u rodno senzitivni jezik :D

ništa ja ne znam :lolol:

 

Jesi daunlodovala?

Link to comment
55 minutes ago, shimpr said:

Ja ne mogu da citam strip ako ne moze da se lista u rukama. 

 

to sam i ja mislio baš dugo vremena, a onda sam pre 9 godina kupio tablet od deset inča samo za stripove i to mi spada u top 5 najboljih kupovina u životu

 

tablet je inače još živ, napukao ekran, iznutra kvašen vodom ali i dalje odlazak na letovanje ne mogu da zamislim bez istog iako je STVAAARNO došao momenat da ga menjam

 

naravno, nisam prestao da kupujem stripove u papirnom izdanju, nego ne mogu da kupim baš sve što poželim da pročitam :D

 

 

  • +1 4
Link to comment
21 hours ago, Meazza said:

Zabavnike sam nedavno nasao online, skenirani u visokoj rezoluciji, od prvog do tipa 1500. broja. Javite ako vam treba link.

Prijavljujem se. Imao sam sve od kad su počeli da izlaze u novom formatu. Svi su čuvani kod dede u kući i prorađivani tokom raspusta. Kad smo prodali kuću sve je otišlo jer nismo imali mesta gde bi ih čuvali:sad:.

Unapred zahvalan.

P.S. Trebaće za unučiće, da se vaspitavaju kako dolikuje.

Link to comment
19 hours ago, renne said:

 

Inače, imam linak za 468 epizoda Alan forda, plus specijali, 34 giga

Ako može i meni. Alan Ford i Eurocrem su mi obeležili taj period.

Hvala

 

P.S. Alan Ford mi je bio dobar dok se nije pojavio Klodovik. Nisam baš siguran, ali mislim da je to bila prekretnica. Posle toga to nije bilo to.

Link to comment

postoji i aplikacija yugostrip, skinuo sam sa play prodavnice pre par godina, tu ima svih epizoda alana forda.

 

 

Screenshot_2022-05-12-23-01-26-276_org.mg94c18.alanford.jpg

Edited by Sundance Kid
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...