Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

ja sam ovo nabavljao od neke 97-2003, tad su stripovi stvarno bili bagatela.

Ovo sad, ova reizdanja, jbg to je kolekcionarski, ovo što rade Darkvud, Fibra, Libelius, ČK i ovi manji igrači tipa Makondo. Ko voli, bujrum, ja i tu birkam čime ću da popunim police. A ima da se probere, nema šta, i ima da se ostane bez para. 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sa Salona stripa:

 

Otvaranje izložbe „Maurović, Stari mačak, još jednom (ili – prvi put) u Beogradu?”. 

Govore Slobodan Ivkov, Ljubomir Kljakić i Veljko Krulčić.

 

 

 

Deo promocije Gričke vještice.

Učesnici promocije sa desna na levo: Slobodan Ivkov, Alija Balta, Veljko Krulčić i preko video linka Midhat Ajanović i Zoran Đukanović.

 

 

 

Grička vještica je Maurovićevo zaboravljeno remek-delo.

Verovatno najbolje izdanje jednog stripa sa ex-yu prostora. 

Tekstualni dodaci su izuzetni.

 

spacer.png

 

Edited by klimt
  • +1 1
Link to comment

Svartio na Salon posle xy godina, tuga ziva. 4 kafanska stola za jednako toliko izlagaca, bez gostiju, bez ikakve ideje sta sa istim. Ali, kad Salon preuzme SNS banda, sta ocekivati. Jedino vredno je sto sam posle toliko vremena video meni par dragih ljudi. 

Link to comment

Ovo moze i u samopromocija topic

 

Usao sam u posed originalnog kartona (tus i olovka) jedne stranice Alan Forda broj 116 (Stara dobra vremena) crtaca pokojnog Pifarerija i njegovu skicu Bob Roka na obicnom papiru. Magnus je Magnus i tu se nema nista dodati. Ali ipak je ovo epizoda iz 1979 godine kad sam gutao sve Fordove kao lud i za mene ima veliku sentimentalnu vrednost. Trazim odavno i orginilanu Magnusovu stranicu, ali na stranu ludacke cene koje su prebacile 3 nule, jako tesko ih je naci.

 

YRs32xPl.jpg

 

8VoDEeEl.jpg

Edited by Poludziber
  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...