Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Deluje da moze preko sajta da se uzme.

 

Sad ako mene srednjoskolsko znanje jos uvek sluzi, 90e za 12 epizoda, ako ih ima ukupno 448, to je po ovim cenama 3400 eura, takodje i oko 0.2 kubika prostora (ovo mi deluje premalo, mozda sam negde omanuo).

 

Spoiler

I dalje se premisljam oko kupovine :lolol: :isuse: 

 

  • +1 1
Link to comment

Ja danas pokupio svoje rezervisane primerke i kolega je hteo da kupi, pa smo zvali Alan Ford i rekoše nam da imaju još samo jedan komplet, pa smo to i kupili. Po tome, nema više primeraka dostupnih za kupce koji nisu rezervisali.

Link to comment

Izasli su Mastersi, domaci prevod. Crtez je verovatno do jaja, ali prica je radjena po onoj Netflix seriji i samim tim sranje (mislim da je prequel u pitanju, ali svejedno).

 

22.jpg

 

Za ljubitelje, ako vam se cita He-Man, ima serijal od 5 epizoda u izdanju DC Comics iz 2013-2015. Prve dve epizode su odlicne, prva pogotovo. Generalno ceo serijal je dosta dobar, mada malo zastrani pred kraj. Uz to izasla je i jedna mix epizoda "DC Universe Vs. Masters of the Universe" koja je bez veze, i dve epizode "The Eternity War" gde je glavni lik She-Ra, one isto nisu lose.

  • +1 1
Link to comment

U posjet 24.bloku, kao idem u Vero, a u stvari....

 

FB_IMG_1657719849300.thumb.jpg.0de6006323804c02899353e223ba3e0c.jpg

 

 

Dječarac dobio komplet Alana Fordova, obojeni program. 

 

FB_IMG_1657719842891.thumb.jpg.821e739b566674b00988857c07e21c52.jpg

 

 

Našli smo i Aleksiju :D

 

FB_IMG_1657719836532.thumb.jpg.79d99a37df96d4d27689314b15708955.jpg

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zdravo ljudi, setih se da pitam ovde, pokusao sam da guglam ali slabo.. ili prodato ili dvadeset ljudi prodaje po jedan broj. 

 

Elem, ja nisam kao klinac bio kolekcionar, ali imao sam i citao razne stripove. Uglavnom ove usual suspects koje vec svi znaju i uzivao sam u stripovima ali ne toliko da pravim i odrzavam kolekcije. Ovo sve pisem kako bih objasnio (ne opravdao) nemar usled kojeg nisam sacuvao ovu seriju:

 

OTKRICE-SVETA-U-STRIPU-1-24-KOMPLET-_slika_O_4373197.thumb.jpg.10e6ca49c31f34604e8a09742d347b0d.jpg

 

Ovo sam dobio bas ko klinac i skoro se setio koliko sam voleo da ih citam i koliko mi je ova serija kao klincu otvorila novih vidika i stvorila novih interesovanja, cesto zahvaljuci fenomenalnim ilustracijama. Imao sam citav komplet i dozvolio da se unisti i ko zna sta sa njima desi. A sad bih bas bas voleo da se docepam citavog kompleta, za moje klince. Ima li nade? Gde to najbolje pogledati? Ima li neki inside info ili nazad na kupindo? 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Mislim da nije rađen reprint, najveće su ti šanse da napabirčiš broj po broj na Kupindu, ili da naletiš ako neko u nastupu ludila ne reši da proda ceo komplet (ja neću). 

Meni su se Pustolovine Vikinga (ajde!) bukvalno u rukama raspale koliko sam ih vukljala, srećom doneo muž u miraz svoj komplet pa čuvamo dok nam deca još malo ne porastu. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
6 hours ago, urkozamanje said:

A sad bih bas bas voleo da se docepam citavog kompleta, za moje klince. Ima li nade? Gde to najbolje pogledati?

Ima na BD-u da se skinu sva 24 dela, nije naravno isto ko hartija ali dok ne nađeš bolje nije ni to loše. 

Link to comment
6 hours ago, urkozamanje said:

Zdravo ljudi, setih se da pitam ovde, pokusao sam da guglam ali slabo.. ili prodato ili dvadeset ljudi prodaje po jedan broj. 

 

Elem, ja nisam kao klinac bio kolekcionar, ali imao sam i citao razne stripove. Uglavnom ove usual suspects koje vec svi znaju i uzivao sam u stripovima ali ne toliko da pravim i odrzavam kolekcije. Ovo sve pisem kako bih objasnio (ne opravdao) nemar usled kojeg nisam sacuvao ovu seriju:

 

Ovo sam dobio bas ko klinac i skoro se setio koliko sam voleo da ih citam i koliko mi je ova serija kao klincu otvorila novih vidika i stvorila novih interesovanja, cesto zahvaljuci fenomenalnim ilustracijama. Imao sam citav komplet i dozvolio da se unisti i ko zna sta sa njima desi. A sad bih bas bas voleo da se docepam citavog kompleta, za moje klince. Ima li nade? Gde to najbolje pogledati? Ima li neki inside info ili nazad na kupindo? 


Nema reprinta koliko ja znam. Pre 6 godina sam ovde: https://www.antikvarne-knjige.com kupio komplet (24 sveske), savrseno ocuvan, ukoricene u tri knjige. Predlazem da im pises, mozda mogu da ti pomognu. Kod mene je bilo nekih problema oko transporta i inozemstvo, bili su tada vrlo ljubazni. 
 

p.s. ni ja ne prodajem ;)

Link to comment

Kupindo, kupujemprodajem i to je otprilike to, uz puno strpljenja i novaca. Skupljao sam neke druge stripove, komad po komad, na taj nacin, traje zauvek ali izvodljivo.
 

Kad dodje sajam knjiga u Beogradu onavezno poseti antikvarni deo (uvek je bilo na spratu sale 14). Ima par standova sa stripovima, tu popricaj sa ljudima, vidi sta imaju, a cesto sta nemaju mogu da nabave.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...