Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Stigao mi taj strip agent Ken Parker iz hrvatske za možda 3 dana… popunio rupe u fibra kolekciji…

bas je budžetno izdanje u odnosu na fibru, al opet super, 26 epizoda koje barem jako dugo nisam citao, neke nikada.

 

Link to comment

Pitala si: 

"Nakon ovako energična dva posta odbrane Fibre od mene (?), molim da me citirate gde sam napisala da su joj izdanja nekvalitetna ili nešto slično što je zavredilo bečenje i skakanje za vrat."

 

Pošto si u prethodnom postu rekla:

"Pa baš i neće, čitaoci iz Srbije skidaju gaće ako treba da se nabavi Libellus ili Fibra ali zato domaće im sve skupo i tu krv piju izdavačima na slamčicu."

 

Napisao sam:

"Ehm... stvar je u gaćama... ti nordijska ratnice! :)"

U smislu "gaće su razlog". Ispred ide "Ehm...", na kraju je smajli. Nadao sam se da ćeš razumeti šalu i da ti neće biti uvredljiva. Ako jeste izvini!!!

 

Ovim završavam raspravu, da se ne pretvorim u Duhovnost, ljubav i med...

  • Wub 1
Link to comment
8 hours ago, James Marshall said:

 Mi trenutno imamo par izdavača koji imaju svoje niše i koji se nešto trude (tipa Komiko), imamo Čarobnu knjigu koja je malo pustila ruku u posljednje vrijeme ali ipak ide dosta na sigurice iz domena nostalgije i imamo Darkvud kojem je bitnije da prodaje jeftine mange klincima iz Filološke nego da izdaje nešto za ozbiljne čitaoce, hvala na Kortu što su se iscimali, od nekih drugih serijala sam odavno odustao. 

Veseli četvrtak stavljam sa strane kao konfekciju. 

Imamo i Makondo :). Jedan dobar covek, veliki ljubitelj stripa 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...