Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ako nekog zanima, u Arominoj prodavnici u Katanićevoj ulici ima da se kupe ona ruska Baltika piva, razne jačine. Zaboravio sam cenu, mislim da je nešto jače od 100 dinara.

P.S. Imaju i one gigantske limenke od litar.

 

beer-baltika-7-1lt-can.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

uzo u mikseru sikspek kabineta. za sada mi najbolje belgijsko plavo. 6.2% blond

 

ovo skroz levo. btw - fotka nije moja, sa sajta im

 

 

 

10457805_288157841381826_572427840618033

Edited by Ravanelli
Link to comment

Nego sad mi pade na pamet jel ima neki evropski beer of the month klub ili je to eksluzivna USA izmisljotina?Citao sam da je onaj novinar iz slovenije nesto pokrenuo ali je ponuda prilicno siromasna za tu vrstu price. 

Link to comment

Ja našao u jednom malom dragstoru kod mene u bloku 45, odmah do pekare Miloš (ako ti nešto znači). Ne znam gde još ima u gradu.

E jbga kod njega ne ulazim od kad je držao plakat odbora sns na izlogu.Radije idem kod onog što ima i društvo na gajbicama ...
Link to comment

Kako su me naučili u pivari -_-, isto pivo izlazi i u staklu i u limenci i u krmači, razlika je dalje u manipulaciji, tako da probaćemo...ima još neka limenka iz BL na kojoj piše povoljna cena, tu se neću zajebati.

Link to comment

 

Iako to verovatno ne bismo rekli za ljude koji se opijaju, nova studija je pokazala da je pivo zapravo dobro za mozak.

 

Kako prenose britanski mediji, studija sprovedena na mladim miševima pokazala je da hmelj i drugi sastojci piva poboljšavaju njihove kognitivne sposobnosti. Tako su naučnici zaključili da ispijanje piva može pozitivno uticati na mlađe ljude.

 

Loša vest je da se potpuni pozitivni učinak može osetiti tek nakon popijenih stotina litara piva.

 

Šta je potpuni pozitivan učinak?

Neimanje™ mamurluka i gubitak pivskoga stomačeta? ^_^

Link to comment

P1360244_zps97906293.jpg

 

Zanimljivo pivo, piše da se pravi i od ječma i pšenice, hmelj je jak i veoma vuče na IPA, opet vrlo svež, oseća se na citruse.

 

Nije loše, zapravo vrlo dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...