Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

super je ovaj dogadjaj, bas bas dobro.

mnogo bolje nego sto sam pretpostavio po pisanju ovde. cak je i hrana pristojna, narocito za taj novac.

od piva mi je najbolji bio scottish stout i novi kabinet supernova koji mi je bolji od proper job koji je odlican ali prejak. takodje sam prvi put probao kabinetov witt, preporuka.

 

Ja ostavio tvoju fotografiju u kujni i insistirao da ti ne daju ništa od hrane :mad:

 

odličan mafin sa lososom, sirevi fini.

 

et Tesko, jest crna kraljica, ja sam oduševljen

Link to comment

super je ovaj dogadjaj, bas bas dobro.

mnogo bolje nego sto sam pretpostavio po pisanju ovde. cak je i hrana pristojna, narocito za taj novac.

od piva mi je najbolji bio scottish stout i novi kabinet supernova koji mi je bolji od proper job koji je odlican ali prejak. takodje sam prvi put probao kabinetov witt, preporuka.

 

Kako se to radi? Tj to isprobavanje više vopsova za jedno veče, a da stekneš ikakav utisak. Meni nikad nije uspevalo, da l iz razloga useravanja ili prostog mešanja ukusa. Osim ako ne cucneš gutljaj pa ostaviš.

Link to comment

Sto jbt pijes bugarsko pivo? Sta ti je sledece, kupices rusko auto?

 

pa u bugarskoj sam - ima bugarsko i hajneken :puke:

za auto kasnis. rusko auto sam vozio devedesetih, u stvari ukrajinsko, ali tada je to bilo isto

Link to comment

Kako se to radi? Tj to isprobavanje više vopsova za jedno veče, a da stekneš ikakav utisak. Meni nikad nije uspevalo, da l iz razloga useravanja ili prostog mešanja ukusa. Osim ako ne cucneš gutljaj pa ostaviš.

 

 

haha, imao sam taj problem. zena i ja smo delili po flasu, s tim sto cak i nismo pili do kraja. sta da kazem, mislim da efektivno nisam popio ni litar piva a bio sam solidno pijan od 5 razlicitih, svi 6-8% alkohola.

 

u poredjenju sa vinskim salonima ovo nije tejsting, u smislu da ides od standa do standa i probas po malo, nego kupis flajku pa vozi. jedino je kabinet imao male case za probu, ne znam da li je to bilo za drugare ili je svako mogao da proba sta hoce.

 

@drarslanagic

 

:jerry:

Link to comment

Jel bilo danas pastirske pite? Juče je nestalo dok sam ja došao...

 

btw, piva su bila vrlo pristupačna, oko 250-300 kinti za pintu, to je jeftinije nego u Britaniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...