Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

i, je l išao neko na gbw? šta se pilo?

 

ja mislim da sam uspeo da pokrijem većinu ponuđenih piva i ponešto dovučem kući.

glavni utisak mi je da nisam uspeo da pronađem neki 'hidden gem' i da su mi najbolja piva bili ziceri na koje sam i računao.

sve od thorbridge pivare mi je pobedilo ovog vikenda, a najprijatnije iznenađenje je novo kabinetovo pivo (i najhmeljastije do sad), supernova.

od adnams pivare sam probao četiri piva i sva su veoma dobra, ali svako ima neku manju manu koja mi smeta (dry hopped lager mi je loma razvodnjen, u mosaic pivu ne osetim previše mosaic hmelja itd.). chockwork orange mi je baš prijao.

pored već hvaljenih piva (proper job, scotish stout, double chocolate stout, oak citra), ostatak mi spada pod prosek (wold top piva, atom dark alchemy, bath ales) ili ispod proseka (old speckled hen, double hop monster, good old boy). još neka koja me baš zanimaju me čekaju u frižideru jer su mi juče svi kapaciteti bili ispunjeni.

 

nova brewdog piva nisam ni probavao jer će ih biti i inače, a žao mi samo što ne mogu da idem danas da probam šta radi oldbridž ekipa iz mostara...

 

Link to comment

jel ovo samo one-off uvoz ili sad toga ima ovde za stalno.

 

koje je radno vreme danas i kakve su cifre i sta ima za pojesti? jel pravi neko pies?

 

nešto je samo za ovu priliku, nešto će se prodavati kod majstora/pivopiji/samo pivu ako ostane, a dobar deo će biti i inače u prodaji (thornbridge, brewdog, adnams, wells & youngs...). danas je otvoreno od 12 do 22, ima klope ali je organizacija kuhinje užasna koliko i fish&chips koji prodaju. shepherds pie se juče prodavao samo odabranima.  

cene su ok...

10679888_1543010545912791_27366464379687

Link to comment

super je ovaj dogadjaj, bas bas dobro.

mnogo bolje nego sto sam pretpostavio po pisanju ovde. cak je i hrana pristojna, narocito za taj novac.

od piva mi je najbolji bio scottish stout i novi kabinet supernova koji mi je bolji od proper job koji je odlican ali prejak. takodje sam prvi put probao kabinetov witt, preporuka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...