Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

...nego, drugi jedan period piece toplo preporucujem ... Mad Men ... bolje odgledati u komadu, ako moze, obratiti paznju na muziku, scenografiju i reference vezane za doticni period
izgleda da sam ostao u solidnoj manjini od cirka jedan (1) fan ove serije ... odgledato sve do sada, potpisujem, a nije zgoreg ni pomenuti da je serija počistila Emije pre par dana, i Golden globe pre toga
Link to comment
izgleda da sam ostao u solidnoj manjini od cirka jedan (1) fan ove serije ... odgledato sve do sada, potpisujem, a nije zgoreg ni pomenuti da je serija počistila Emije pre par dana, i Golden globe pre toga
nisi jedini, evo br 2. mad men je cista petica, malo pripitomljena sorkinovstina, verovatno zato i popularnija.da ne govorim o pravom olaksanju kad se vidi dim od cigareta na ekranu.ipak, moj favorit za ovo leto, a mozda i celu sezonu je generation kill. neponovljivo i nezaboravno.
Link to comment
nisi jedini, evo br 2. mad men je cista petica, malo pripitomljena sorkinovstina, verovatno zato i popularnija.da ne govorim o pravom olaksanju kad se vidi dim od cigareta na ekranu.ipak, moj favorit za ovo leto, a mozda i celu sezonu je generation kill. neponovljivo i nezaboravno.
Odgledao sam prvu sezonu i utisci su slični: počev od uvodne špice koja je dragulj za sebe, pa sve do te tmurne i pritiskajuće atmosfere Amerike s kraja 50ih. Slažem se i za cigare, kao nepušač uživao sam u svakoj zapaljenoj. Jedino što ovakve serije nisu moj cup of tea. Ipak sam ja House MD chap.
Link to comment

Poceo da gledam Veronicu Mars. Sad ni strucno posmatranje ne izgleda kao nerealna opcija. Ali Kristen razbija, u svakom pogledu. 1 neodovljivo stvorenjce. :wubsonipo:

Edited by mandingo
Link to comment

Kristen Bel caruje! :Hail: Bedak je totalni što je snimljeno svega tri sezone...To je sudbina kvalitetnih serija koje pokušavaju da izađu iz kolotečine u kojoj obitavaju mainstream tematike, a sa druge strane Domaćice jašu li jašu...

Edited by Filipenko
Link to comment
Kristen Bel caruje! :Hail: Bedak je totalni što je snimljeno svega tri sezone...To je sudbina kvalitetnih serija koje pokušavaju da izađu iz kolotečine u kojoj obitavaju mainstream tematike, a sa druge strane Domaćice jašu li jašu...
Jebiga, Veronica Mars je imala oko 2.5 miliona gledalaca u proseku (sto realno nije losa brojka za CW seriju), domacice imaju sigurno 7-8 (nisam proveravao, pretpostavljam), ako ne i jace. To, i samo to, je kriterijum koji odredjuje koliko ce neka serija trajati. Serija je totalno simpaticna, sto zbog teme, sto zbog Kristen. Ostavio sam 3. sezonu da odgledam kad je kriza za serije.
Link to comment
Kristen Bel caruje! :Hail: Bedak je totalni što je snimljeno svega tri sezone...To je sudbina kvalitetnih serija koje pokušavaju da izađu iz kolotečine u kojoj obitavaju mainstream tematike, a sa druge strane Domaćice jašu li jašu...
Veronika Mars je jedina serija za koju mogu da kazem da mi nje žao sto su je prekinuli.III serijal je totalno sranje!! Skoro da su upropastili celu seriju. Prva dva serijala su OK i za preporuku ali III serijal sam odgledao samo zbog Kristinice[TM]Bilo je priče po netu da treba da se započne i IV serijal - Kristi kao mlada F.B.I.-ovka. Edited by eye of the beholder
Link to comment

Domacice su najbolja serija, pa posle njih Supernatural. Ali bas posle.

... zato sto 1 Filipenko zasluzuje injekciju adrenalina u ukus svoj junacki.

Edited by nixolaus
Link to comment
Veronika Mars je jedina serija za koju mogu da kazem da mi nje žao sto su je prekinuli.III serijal je totalno sranje!! Skoro da su upropastili celu seriju. Prva dva serijala su OK i za preporuku ali III serijal sam odgledao samo zbog Kristinice[TM]Bilo je priče po netu da treba da se započne i IV serijal - Kristi kao mlada F.B.I.-ovka.
Prvo, prekini da mi spojlerises 3. sezonu... koju cu u svakom slucaju odgledati, zbog Kristinice, jelte. Sto se 4. sezone tice, ima nekih klipova, koji su valjda bili na season 3 DVD-u ali najverovantnije - nista od toga. Kristen ima dobru t.j. flexibilnu ulogu u "heroes", sto joj omogucava da snima filmove. Posle uspeha sa "Sarom Marsal" verujem da je vise zanima filmska karijera. Gorepomenuti klipovi:
Link to comment
izgleda da sam ostao u solidnoj manjini od cirka jedan (1) fan ove serije ... odgledato sve do sada, potpisujem, a nije zgoreg ni pomenuti da je serija počistila Emije pre par dana, i Golden globe pre toga
ako sam sve dobro sabrao upisao bih se onda na cetvrto mesto... mada sam overio samo prve cetiri epizode i to dosta davno ( redovno sakupljam i ove najnovije :) ) a jedan moj drugar je nakon sto je drugi put odgledo celu prvu sezonu izkomentariso da je to najdepresivnija serija na svetu... prvi put je bio totalno raspamecen a na drugo gledanje rastuzen. ja bi to rado konteplirao na domacem tevetu al niko od njih ne moz se seti da nabavi.btw 1: skroz je druga kategorija pa se vise tice potencijalne fanovske baze - terminatorica je izgleda serija koju jedino ja volim. :wub: btw 2: ovi pravoverni veronicari ako ne gledaju samo zbog kristine ... subjektivno je verovatno ali life kao da radi na iste baterije samo je jos veca uzivancija. a cak i za :Hail: kristinase opet postoji i dobra zamena u vidu sarah shahi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...