Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

apotekarice, samantha who je onako, najveca prednost sto je kratko. mnogo mi je zabavnija how i met your mother, nije pretenciozna i lako se gleda (i brzo zaboravlja, ali na fini nacin).imas i ova dva velika hita iz porodice seksigrada, jedan je napravila mama a drugi tata, lipstick jungle i cashmere mafia.
Mislim da "how i met..." krece danas (ili 1. novembra) na RTS, ili na nekom drugom nacionalnom kanalu, ne secam se bas najbolje, ali tako je pisalo u Politici pre par dana. Doduse, kretenski je termin (na primer, 16.30 ili 17.00) ali i onako sam na bolovanju, pa makar da odgledam prvu sezonu. A od ovih satc brend ekstenzija sam gledala ukupno pet minuta lipstick dzangla i nesto mi se nije svidelo (u gossip girl su mnogo mladji i mnogo bolje obuceni :D ). Cashmere mafia cu da overim, steta sto nigde nema onih serija iz osamdesetih tipa "I'll take Manhattan" i sl., bas bi mi legle. Inace sam nabacila neki BBC Ancient Rome, ima sest epizoda od po sat i po, tek treba da pocnem da gledam, ali me je fasciniralo sto se relativno brzo skinulo.
Link to comment
Možda je mislio da mu se ne diže više kao kada je bio tinejdžer, pošto je glavna glumica & zgodna & seksi.
:lol:Veronica rula bre! drago mi je sto me cekaju jos dve sezone gledanja Kristen :wub:
Link to comment
:lol:Veronica rula bre! drago mi je sto me cekaju jos dve sezone gledanja Kristen :wub:
Konacno i ti da napises nesto sto drzi vodu. :D Nego... jel' gledao neko Merlin? BBC-eva serija o mladom Merlinu, za mladju publiku, rekao bih... interesantno je da dosta otstupa od zvanicne (excalibur) price, sve u svemu, nothing to write home about.
Link to comment
Konacno i ti da napises nesto sto drzi vodu. :D Nego... jel' gledao neko Merlin? BBC-eva serija o mladom Merlinu, za mladju publiku, rekao bih... interesantno je da dosta otstupa od zvanicne (excalibur) price, sve u svemu, nothing to write home about.
To prije dueta sa Vesnom Zmijanac? :huh:
Link to comment

Jesam li ja jedini nesrecnik na ovom forumu koji gleda Saru Konor? Na pocetku mi bilo glupo i pratio sam samo kad bas nema sta da se radi, a onda se primio (kao i uvek) i sad mi bas napeto sta ce biti ubuduce...P. S. Da napomenem za one koji su lako zbunjivi - pricam o seriji Terminator: The Sarah Connor Chronicles. Verovatno najneinventivniji naslov u istoriji serija.

Link to comment
Ko voli rimsku istoriju, ima I, Caesar serijal koji je više nego aloš.
Obožavam. Hvala.
Rome opako rula. Ne gledam serije obicno, al ovde ima seksa.
da vidis drugu sezonu kada titus dohvati konobaricu. 9 1/2 nedelja kuhinja u konobi style
E, ovo već dugo pikiram. što zbog segsa što zbog starog Rima. Gledate na netu ili?
Link to comment
E, ovo već dugo pikiram. što zbog segsa što zbog starog Rima. Gledate na netu ili?
Mislim da treba svaki cas da krene na RTS, pa ako imas na kablovskoj... prva sezona se sad vec dugo i mucno skida s neta. Inace je moj favorit bio Oktavijan (kad malo poodraste, nikako onaj zutokljuni iz prve sezone) - hm, mislim da on ima i najzanimljiviju scenu seksa u seriji. A sto se tice ovog gorepomenutog Cezara, ako je to ona serija u kojoj igra (neku ne bas najglavniju ulogu) i MrBig iz Seks i Grad, onda sam gledala. Ustvari, to kao bese neki tv film, pa je posle iseckan na epizode? Jos kad bi se setila gde sam ja to gledala... Kao da je bilo u neku nedelju popodne na HRT, ili ja to brkam sa Pompejom...
Link to comment
Mislim da treba svaki cas da krene na RTS, pa ako imas na kablovskoj... prva sezona se sad vec dugo i mucno skida s neta. Inace je moj favorit bio Oktavijan (kad malo poodraste, nikako onaj zutokljuni iz prve sezone) - hm, mislim da on ima i najzanimljiviju scenu seksa u seriji. A sto se tice ovog gorepomenutog Cezara, ako je to ona serija u kojoj igra (neku ne bas najglavniju ulogu) i MrBig iz Seks i Grad, onda sam gledala. Ustvari, to kao bese neki tv film, pa je posle iseckan na epizode? Jos kad bi se setila gde sam ja to gledala... Kao da je bilo u neku nedelju popodne na HRT, ili ja to brkam sa Pompejom...
Zato treba skidati serije na vreme, dok su aktuelne... :PNa RTS-u krece negde u novembru, mislim da jos nisu objavili tacan datum.Film koji pominjes je Julije Cezar, a koliko sam ja upucen u sexigrad, mislim da je to lik koji ovde glumi Pompeja. Cezara glumi Jeremy Sisto.Simpatican film (bar za mene koji obozavam taj deo istorije), ali nista posebno. Serija je neuporedivo bolja. Vredi je skinuiti, makar skidanje trajalo mesecima!
Link to comment
Mislim da treba svaki cas da krene na RTS, pa ako imas na kablovskoj... prva sezona se sad vec dugo i mucno skida s neta. Inace je moj favorit bio Oktavijan (kad malo poodraste, nikako onaj zutokljuni iz prve sezone) - hm, mislim da on ima i najzanimljiviju scenu seksa u seriji. A sto se tice ovog gorepomenutog Cezara, ako je to ona serija u kojoj igra (neku ne bas najglavniju ulogu) i MrBig iz Seks i Grad, onda sam gledala. Ustvari, to kao bese neki tv film, pa je posle iseckan na epizode? Jos kad bi se setila gde sam ja to gledala... Kao da je bilo u neku nedelju popodne na HRT, ili ja to brkam sa Pompejom...
Ma samo RTS SAT imam, koji baš i ne gledam, pa ne znam programsku shemu, baš ću pogledat na netu.A na HTV-u znam da su prikazane 3 miniserije iz ciklusa Imperium- August, Neron i Pompeji, što sam ja, nažalost, uredno propustila. :mellow: Thnx.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...