Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel' neko bacio oko na The Mentalist? Izgleda zanimljivo.Za mrakija (i sve zainteresovane) rapidshare linkovi za sve 3 sezone Veronike Mars. 350 MB, naravno.i ne zaboravite... Veronica Mars is smarter than u. ;) post-489-1225470020.jpg

Edited by luba
sklonjen spojler jer smo svi legalisti
Link to comment

kakvi ste vi fanovi kristinice, a da ne pomenete fenomenalnu epizodu u deadwoodu?pocela sam da gledam the mentalist. jos jedna sa sajkik pauers, onako, moze da prodje u nedostatku zanimljivijih, mada vidim da je cbs narucio celu sezonu.za bate, tu je robin tunney, veronika iz prison break, a za seke, simpaticni australac simon baker (land of the dead)

Link to comment
kakvi ste vi fanovi kristinice, a da ne pomenete fenomenalnu epizodu u deadwoodu?pocela sam da gledam the mentalist. jos jedna sa sajkik pauers, onako, moze da prodje u nedostatku zanimljivijih, mada vidim da je cbs narucio celu sezonu.za bate, tu je robin tunney, veronika iz prison break, a za seke, simpaticni australac simon baker (land of the dead)
Sta?? Da gledam kako ubijaju Kristinicu (i to vrlo nasilno, kao sto sam cuo) - nema sanse. angry.gif Slazem se za mentalist, uz dodatak da je za bate tu jos i Amanda Righetti. Edited by mandingo
Link to comment

Dakle, onaj BBC Ancient Rome The Rise and Fall... sto sam pominjala na prethodnoj strani je super. Odgledala dve epizode - Cezara i Nerona, skidam i ostatak. U pitanju je igrano - dokumentarna forma (s tim sto je ovde 80% dramskog zapleta, a 20% faktografije), svaka epizoda po sat, dobra scenografija, dobra gluma, sve u svemu preporuka. Sad cu da nastavim da skidam True Blood, iako sam se polu - smorila s prvom epizodom, bolja je od 80% ponude, a Gossip Girl kenjka (iako je bio i chick fight onomad, al' opet bledunjavo u odnosu na spletke iz prve sezone).

Link to comment

Zavrsio sam Veronicu Mars, utisci o famoznoj 3. sezoni...

Svideo mi se kraj, kad Veronica glasa, kisa pada, a u pozadini ide "it never rains in Southern California". Posle sam procitao na netu da Rob Thomas uopste nije planirao ovakav kraj serije, nego je ostavio cliffhanger za 4. sezonu, navodno je bio iznenadjen kad su otkazali seriju. Ja, sa druge strane, uopste nisam. Treca sezona je bila dosta losa, potpuno je izgubila onaj noir smek koji je dominirao u prve 2 sezone, 90210 teen dramu da ne pominjem. Piz je govno, Parker... wtf - uzas. Kristinica... :1000 wubsona:, cini mi se da nije ni losa glumica.

Edited by mandingo
Link to comment
Zavrsio sam Veronicu Mars, utisci o famoznoj 3. sezoni...

Svideo mi se kraj, kad Veronica glasa, kisa pada, a u pozadini ide "it never rains in Southern California". Posle sam procitao na netu da Rob Thomas uopste nije planirao ovakav kraj serije, nego je ostavio cliffhanger za 4. sezonu, navodno je bio iznenadjen kad su otkazali seriju. Ja, sa druge strane, uopste nisam. Treca sezona je bila dosta losa, potpuno je izgubila onaj noir smek koji je dominirao u prve 2 sezone, 90210 teen dramu da ne pominjem. Piz je govno, Parker... wtf - uzas. Kristinica... :1000 wubsona:, cini mi se da nije ni losa glumica.

aw, c'mon, nije bash toliko losha. jeste loshija od prve dvije, ali ipak... piz je ok, a parker je katastrofa. elem, pogledah prvu sezonu dead like me. ok je, skroz gledljivo, ali ni blizu toliko cool kao pushing daisies.
Link to comment

gervasiuse, Filipenko i ostali... Aj kad vec pominjete neku seriju o kojoj se nije nasiroko razglabalo, onda bacite i mali rivju glede radnje, kvaliteta i onoga sto se ima ocekivati od gledanja iste. Ovako covek mora da kopira naslov, pa na gugl, pa otvaraj tv.com (najsporije govno od nastanka interneta) da bi tamo video opis radnje koji jedva da je povezan sa onim o cemu prica.Ucinimo PPP samodovoljnim.

Link to comment

Lencugo <_<Ja vec stavio da se skida. Sto volem kada mi neko skrene paznju na dobru mini seriju za koju nisam ni znao da postoji. Isti osecaj kao kada pronjadjem pare u dzepu, za koje nisam ni znao da ih imam ^_^

Link to comment
Sto volem kada mi neko skrene paznju na dobru mini seriju
U pitanju je 1 Filipenko, sto moze znaciti da je serija odlicna i genijalna ili da se radi o nevesto nacrtanim naci homoseksualcicima u svemiru. ;)
Link to comment
aw, c'mon, nije bash toliko losha. jeste loshija od prve dvije, ali ipak... piz je ok, a parker je katastrofa.
Da se razumemo, koliko da je losa 3. sezona (a jeste losa), bolja je 100 puta od tipicne teenage limunade.

Jednostavno, ova tranzicija u koledzu im nije uspela. Po menu postoje 3 glavna razloga:1. Previse ljudi... mislim da su Piz i Parker (i jos dosta drugih) sasvim nepotrebni, pogotovo ne u kapacitetu koji su imali pri kraju sezone. Bilo je epizoda kad je Kristinica imala manje od 50% air time-a, sto je nedopustivo. 2. Teen drama. Verovatno nametnuta od strane CW-a, kako bi se VM uklopila u njihovoj semi zajedno sa one tree hillom i smallvilleom i privukla deo njihove publike, je skoro unistila celu 3. sezonu. 3. Ovaj razlog je vise generalan t.j. vazi za celu seriju, ne samo za 3. sezonu. Sam koncept serije... previse kompleksan (noir, misterija, ubistva, dobro scenario i gluma) za fanove teenagerskih serija. Sa druge strane, serija koja se desava u srednjoj skoli i u prvoj godini koledza je po defaultu age oriented i nema sanse da privuce znacajan broj gledalaca iz, uslovno receno, starije populacije. Meni se serija mnogo dopala i preporucjem svakome da je pogleda... naravno, ako neko ima predrasude o tome kako ce serija izgledati unapred, onda nista, don't bother.

Nego, zanima me, dali si ikada cuo ili procitao ovu vest? Mogu da zamislim koliko bi tek tada hailovao.. :lol:

Edited by mandingo
Link to comment
  • 3 weeks later...

gotov je The Shield, verovatno najbolja pandurska serija svih vremena

sudbina Strike Team-a:1)Terry Crowley ubijen (ubio ga Vik)2)Lem ubijen (ubio ga Shane)3)Shane izvrsio samoubistvo (poveo porodicu sa sobom)4)Ronnie zaglavio tvorza (verovatno dozivotni, smestio mu Vic)5)Vic se jedini kao izvukao ali ostao bez porodice (witness protection), posla (radi neki usrani posao za stolom) i prijateljaniko se na kraju nije stvarno izvukao, serija je okoncana na mnogo bolji nacin nego Sopranos

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...