Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Hvala svima za Crusoe! Elem, moji utisci - ovo bi se možda moglo svideti ljubiteljima Pirata sa Kariba, Star Warsa i drugih raskalašnih i bezbrižnih akcionih avanturica za dečicu, gde su svi kul.

Link to comment

šta sve ima da se procita na ovom internetu.Gledam Dosije X (S8x19) gde se pojavljuje neka "zamena" za Skalii sa vremena na vreme podseti kako su Molder i Skali imali tu i tu situaciju(ocigledno navodeci da se radi o jednoj od epizoda)na kraju serije ona njih pita neko "pitanje-koje-je-moze-da-pita-samo-okoreli-fan-DosieaX"

Kada ste otisli na Antarktik, da ne bude odvedena onim svemirskim brodom...Nestalo vam je benzina u vozilu za sneg.Kako ste se vratili?

I pogledam malo po internetu, ime tog agentna Leyla Harrison a to ime je dobila ima po nekom hard core fanu koja je umrla od raka kože.linksvasta.

Link to comment
Zna li neko gde bi mogli da se skinu titlovi za Curb Your Enthusiasm prve dve sezone?
Ne. :) Ali zato znam da "Criminal Minds" krade finte od "Supernatural". Ovo je pesma koju su iskoristili za promo 4. sezone i za pocetak 4x04. Specijalno za Filipa i sve Supenatural & AC/DC fanove..... :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Ako neko ima ljudski titl za Gossip Girl s02e06, bicu vecno zahvalna, posto lezim onesposobljena s polomljenom nogom kod mame, a ona se navukla na seriju pored mene. Ovaj sto sam skinula preko all4divx je najbrutalniji prevod koriscenjem free translatora. Plus - gledao neko Samantha who? Sad nesto dzaram sta bih mogla da skidam, a da nije neko mentalno zahtevno stivo, pa sam naletela na istu.e: udara mi diklofen u glavu :wacko:

Edited by apotekarica
Link to comment

Zeleo bih forumsku populaciju da upoznam sa novom serijom koju bi valjalo gledati - Sons of Anarchy.Radi se o bajkerskoj bandi koja se bavi svercom oruzja. Druge bande se kace s njima (latinosi, nacisti), a murija je potplacena. Uskoro pocinje da ih juri FBI i slicne organizacije, a upadaju i u sranja s drugih strana. Dobra fora je sto su poceli kao politicki aktivni anarhisti, ali su se na kraju pretvorili u obicnu bandu, pa se glavni junak sve vreme nalazi u nekakvim moralnim dilemama.Lose strane su sto glavni lik hoda kao crnac (ono hip-hop copanje) i glumi ludilo malo previse za moj ukus i sto je sve to generalno malo previse nadrkano. Dobrih strana ima dosta, pa probajte... Do sada je izaslo 8 epizoda.

Link to comment
Zeleo bih forumsku populaciju da upoznam sa novom serijom koju bi valjalo gledati - Sons of Anarchy.Radi se o bajkerskoj bandi koja se bavi svercom oruzja. Druge bande se kace s njima (latinosi, nacisti), a murija je potplacena. Uskoro pocinje da ih juri FBI i slicne organizacije, a upadaju i u sranja s drugih strana. Dobra fora je sto su poceli kao politicki aktivni anarhisti, ali su se na kraju pretvorili u obicnu bandu, pa se glavni junak sve vreme nalazi u nekakvim moralnim dilemama.Lose strane su sto glavni lik hoda kao crnac (ono hip-hop copanje) i glumi ludilo malo previse za moj ukus i sto je sve to generalno malo previse nadrkano. Dobrih strana ima dosta, pa probajte... Do sada je izaslo 8 epizoda.
Pomenula je i luba pre neku stranu... Ja gledam... pa brisem. Zanimljiv koncept, dosta dobra glumacka ekipa za cable series, dobra za ubijanje vremena.
Link to comment
Uvek zakasnim angry.gif
al bar kasnis za vedetama -_- nego, jeste provalili da pored reciklaze the office, ameri pokrenuli i prekookeansku verziju life on mars i little britain? ovo prvo jos nisam pogledala, ali ovo drugo mi deluje dosta bzvz.a potraga za prijatnim sitkomom i dalje traje. sad izaslo nesto kath & kim, onako deluje zanimljivikasto, na prve dve epizode. ali nesto ne verujem da ce se zapatiti. dok pocne 30 rock mozda i prezivi.ako neko voli paula haggisa, pocela serija zasnovana na filmu crash. meni, i pored dennisa hoppera, malo smor, ali vidim da sam u manjini, fanovi nicu na sve strane.apotekarice, samantha who je onako, najveca prednost sto je kratko. mnogo mi je zabavnija how i met your mother, nije pretenciozna i lako se gleda (i brzo zaboravlja, ali na fini nacin).imas i ova dva velika hita iz porodice seksigrada, jedan je napravila mama a drugi tata, lipstick jungle i cashmere mafia.
Link to comment
Pre nekoliko godina, gledao sam samo pilot i lepo se nasmejao...
OK serijica, išla je na HRT-u prije par godina. Mislim da je, pored Alfreda Moline, ključni razlog što dajem pozitivnu ocjenu taj što je u isto vrijeme išla i slabašna serija In-Laws sa Dennisom Farinom (za njega, dakako, :Hail: ).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...