Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nije, pre neki dan bila na HRT2 epizoda kad je zamal majkao, a onda ga spasili, pa Brendon radio u restoranu...
Aha. Dylan otkupio diJo od nekog Nateovog rođaka (probajte samo napisat da ne znate tko je Nate), ostatak društva se također angažirao, spasili stvar. Btw, David se odao drozi. :( Kad smo kod omiljenih serija, samo ću reći: Malcolm u sredini. :heart: Cro RTL, radnim danima u 17.05. Gledati. Edited by Eidyia
Link to comment

Јел неко гледо "True blood"? почело пре неки дан.Има ли смисла гледати или отварати нови топик за исту ?

Link to comment

Poprilicno tupavo, ako mene pitas. Trajala je oko sat vremena, a i dalje mi nije najjasnije o cemu se tu radi. Ce da vidimo kako ce se dalje odvijati. Dajem joj jos epizodu-dve sanse da se popravi.Pogledao i Fringe. Zanimljiva tema same serije, lepo uradjena (vizuelno), ali prica, bar u prvoj epizodi, prosta i nezanimljiva.

Link to comment
Јел неко гледо "True blood"? почело пре неки дан.Има ли смисла гледати или отварати нови топик за исту ?
Odgledao ja i ne znam bas sta da kazam. Sveidela mi se, ali nije nista posebno za sad.Problem je mozda sto sam ja imao prevelika ocekivanja od Alana Balla, posto mi je SFU jedna od najboljih serija ikada i toliko zarko zeleo da mi se ovo svidi, pa mi sad deluje pomalo bledunjavo.A i sami vampiri mi nisu nesto posebno zanimljivi...Nadam se da ce naredne epizode biti malo bolje, vecina serija iz HBO-a je u pocetku malo konfuzna...Ipak, da malo pojasnim neke stvari...Vampiri su odlucili objaviti svoje prisustvo, i integrisati se u drustvo, nakon sto su Japanci otkrili sinteticku zamenu za krv, napitak Tru Blood.Imaju i jaku reklamnu kampanju, pa je tu gomila propratnih sajtova koji vam mogu pojasniti neke stvari.Blood Copy sajt predstavlja hronike vampiraTru Blood, sajt napitka, vise ukusa, zavisno od krvne grupeAmericka Liga Vampira, zvanicni sajt ove organizacijeLove Bitten, najveci human/vampire dejting sajtFellowship of the Sun, organizacija koja se bori protiv vampiraLiving Vampires, neka igra, lov na vampire.
Link to comment

ima li neko 1 iskustva sa dead like me? neko mi reche da je slichno kao pushing dasies, valjda je isti autor, or something. a kako mi se pushing dasies izuzetno svidja, rachunam i da bi dead like me mogao biti dobar...pored puta, kad nastavlja pushing dasies, ako ikad uopste nastavlja?

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...