Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ima li neko 1 iskustva sa dead like me? neko mi reche da je slichno kao pushing dasies, valjda je isti autor, or something. a kako mi se pushing dasies izuzetno svidja, rachunam i da bi dead like me mogao biti dobar...pored puta, kad nastavlja pushing dasies, ako ikad uopste nastavlja?
I ja isto pitao za Dead Like Me, vecina ljudi rekla da nikad nije ni cula. Na netu su komentari uglavnom jako pozitivni...Ja pogledao dve epizode (doduse, vise spavao nego gledao), i sta znam, deluje ok, nastavicu jednog dana. Ajde pogleadj ti pa javi utiske, posto nam se ukusi dosta poklapaju... :DPushing Daisies se vracaju 1. oktobra...
Link to comment
  • 2 weeks later...

pocela da gledam true blood.not bad.samo pizdim zbog ove sto je glavna, rogue iz x-mana. svaki njen pokret mi je histericno euforican i to mi bas ide na nerve.edit:e jbm ti, kud odoh na wiki. procitah spojlere najstrasnije. cenim da ce biti malo funny, ako bude sve bilo by the book.

Edited by Killiana
Link to comment
Ce da vidimo :)Da napomenem da je konacno redizajniran tv.comNajodvratniji & najsporiji sajt u istoriji neta. (dok se zvao tvtome, radio je ok i na dial up-u)
A ja bih primetio da redizajniranje nije ubrzalo ovo djubre, sad je samo ruznije.
Link to comment

Gledam Entourage i prilicno je zanimljiva serija iz 2004 (cini mi se)Mladi i uspesni i Holivudu ... zezanje, popularnost, seks, provod, slava i ostale gluposti da skrenu misil od tuguljave jeseni :)edit:poceli heroji!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

ja uzela curb your enthusiasm, i odustala. ne znam da li je do mene ili do serije, ali potpuno mi je neprijatna za gledanje, u istoj mjeri u kojoj je to bilo i pretjerano mahanje rukama i produzene scene i kezenje u serijama iz osamdesetih.

Link to comment
A ja bih primetio da redizajniranje nije ubrzalo ovo djubre, sad je samo ruznije.
Brzi je definitivno, a sto se tice izgleda, upravu si. Deluje kao da nije u potpunosti ucitana strana sa onom belom pozadinom. Ali kada se setim da mi je brze radila stara verzija sa 56k nego nova sa 1024, izgled ove najnovije me ne zanima previseKrenuli su i CSI Miami & Big Bang plus jos nekoliko serija koje ne gledam. Monday kicks ass... cool.gif btw, izasao je Heroes S03E00 HDTV XviD-XOR Mislim da je clipshow u pitanju.
Link to comment
Od danas krece 3. sezona Heroes.Nadam se da je vredelo cekati.
btw, izasao je Heroes S03E00 HDTV XviD-XOR Mislim da je clipshow u pitanju.
nije prva epizoda, definitivnosad sam je pogledao - retrospektiva je u pitanjuko ne mora, neka je ne skida Edited by eye of the beholder
Link to comment

Zavisi. Koji tip serija ti se dopada? Boston Legal bi možda bio osveženje nakon teške artiljerije. Uvek preporučujem Babylon 5. Mada, najviše preporučujem anime. Legend of the Galactic Heroes pod obavezno!---------------------kaiser400.jpg-----------------------Kajzer Rajnhard von Loengram, godina 1. po Novom Imperijalnom Kalendaru. (4374. godina posle Hrista)

Edited by Filipenko
Link to comment
ako ti se svidjela rome, a i ako si pravi muskarac ( :D ) svidjece ti se deadwood.
Zavisi. Koji tip serija ti se dopada? Boston Legal bi možda bio osveženje nakon teške artiljerije. Uvek preporučujem Babylon 5. Mada, najviše preporučujem anime. Legend of the Galactic Heroes pod obavezno!---------------------kaiser400.jpg-----------------------Kajzer Rajnhard von Loengram, godina 1. po Novom Imperijalnom Kalendaru. (4374. godina posle Hrista)
i naravno, ako nisi gledao house-a, obavezno pocni. mislim da tu postoji konsenzus.
paravi sam muskarac, od glave do pete :P ne volim naucnu fantastiku i nemam neki odredjen zanr koji volim. o cem se radi u tem housu?
Link to comment
paravi sam muskarac, od glave do pete :P ne volim naucnu fantastiku i nemam neki odredjen zanr koji volim. o cem se radi u tem housu?
Batali Filipenkove ideje sa crtanim filmovima u kojima likovi imaju velike oci. A ako si stvarno pravi macho, onda poslusaj gervasiusa pod 1, pod 2 gledaj Supernatural (ovde ce se i Filipenko sloziti), Six Feet Under, a mozda ti se svidi i Jericho i Weeds.House MD je ok serija sa nadrkanim doktorom u glavnoj ulozi, ali kad tako cujes prepricano, pomislices na razne bolnicke govnarije sto ova serija nije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...