Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

my name is earle. rece mi drugar da krece veceras na rts.edit: sad pogledah na saitu . nije veceras, nego danas u 16:40

Edited by Billy Parsons

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

ne znam zbog čega su manje jadni, ali znam zbog čega su još jadniji...Smestili su "My name is Earl" u fantastičan termin od 16,40... Bitno je da im Ali Mekbil jubilarni 7653476258 put ide u 21č.edit: vidim da smo ipak mislili na isto.

Edited by Lezilebovich

okej, ovo shvatam kao warn <_<

To ide cini mi se na HRT-u ili tako nesto. Ne znam, nervira me Jason Lee pa nikad da se nakanim da pogledam.

To ide cini mi se na HRT-u ili tako nesto. Ne znam, nervira me Jason Lee pa nikad da se nakanim da pogledam.
Pa recimo da kvalitet opada po PB krivi. Doduše, malo je nežniji strmopizd u trećoj sezoni.

Veceras pocinje nova sezona The Shield....Vick ponovo jase!

Veceras pocinje nova sezona The Shield....Vick ponovo jase!
Na kojoj TV, b92 ?edit: vidim da nije na B92.

Edited by Lezilebovich

Verujem da je ducca mislio na USA za The Shield. Nadam se nekom dobrom ripu sutra. :)

Verujem da je ducca mislio na USA za The Shield. Nadam se nekom dobrom ripu sutra. :)
Da, mislio sam u US, sorry zbog zabune. U pitanju je 7. sezona. Inace, ja cu sackati sa downloadom i izdrzati nekako do sledeceg utorka pa da spojim 2 epizode... :jerry:

Edited by ducca

Zašto mi niko nije rekao da FoxLife prikazuje The L World?!?! angry.gif

Zašto mi niko nije rekao da FoxLife prikazuje The L World?!?! angry.gif
:rolleyes: nisi propustio nista cega nece biti u narednim epizodama a da te posebno zanima da vidis
:rolleyes: nisi propustio nista cega nece biti u narednim epizodama a da te posebno zanima da vidis
Zašto misliš da me ne interesuje zaplet? -_-
Zašto misliš da me ne interesuje zaplet? -_-
znam ti hromozome :P
Mislis Heartbreak high ?:lol:
Yep, sorry.Volim jos i Brigadu (Sashinu ekipu) i Pod Suncem San Tropea.:)
Yep, sorry.Volim jos i Brigadu (Sashinu ekipu) i Pod Suncem San Tropea.:)
Uroše, upravo si odgovorio na post od 6. novembra 2007. osobi koja je banovana negde do novembra 2008.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.