September 1, 200817 yr my name is earle. rece mi drugar da krece veceras na rts.edit: sad pogledah na saitu . nije veceras, nego danas u 16:40 Edited September 1, 200817 yr by Billy Parsons
September 1, 200817 yr ne znam zbog čega su manje jadni, ali znam zbog čega su još jadniji...Smestili su "My name is Earl" u fantastičan termin od 16,40... Bitno je da im Ali Mekbil jubilarni 7653476258 put ide u 21č.edit: vidim da smo ipak mislili na isto. Edited September 1, 200817 yr by Lezilebovich
September 1, 200817 yr To ide cini mi se na HRT-u ili tako nesto. Ne znam, nervira me Jason Lee pa nikad da se nakanim da pogledam.
September 1, 200817 yr To ide cini mi se na HRT-u ili tako nesto. Ne znam, nervira me Jason Lee pa nikad da se nakanim da pogledam.Pa recimo da kvalitet opada po PB krivi. Doduše, malo je nežniji strmopizd u trećoj sezoni.
September 2, 200817 yr Veceras pocinje nova sezona The Shield....Vick ponovo jase!Na kojoj TV, b92 ?edit: vidim da nije na B92. Edited September 2, 200817 yr by Lezilebovich
September 2, 200817 yr Verujem da je ducca mislio na USA za The Shield. Nadam se nekom dobrom ripu sutra. :)
September 3, 200817 yr Verujem da je ducca mislio na USA za The Shield. Nadam se nekom dobrom ripu sutra. :)Da, mislio sam u US, sorry zbog zabune. U pitanju je 7. sezona. Inace, ja cu sackati sa downloadom i izdrzati nekako do sledeceg utorka pa da spojim 2 epizode... Edited September 3, 200817 yr by ducca
September 4, 200817 yr Zašto mi niko nije rekao da FoxLife prikazuje The L World?!?! nisi propustio nista cega nece biti u narednim epizodama a da te posebno zanima da vidis
September 4, 200817 yr nisi propustio nista cega nece biti u narednim epizodama a da te posebno zanima da vidisZašto misliš da me ne interesuje zaplet? -_-
September 4, 200817 yr Mislis Heartbreak high ?Yep, sorry.Volim jos i Brigadu (Sashinu ekipu) i Pod Suncem San Tropea.:)
September 4, 200817 yr Yep, sorry.Volim jos i Brigadu (Sashinu ekipu) i Pod Suncem San Tropea.:)Uroše, upravo si odgovorio na post od 6. novembra 2007. osobi koja je banovana negde do novembra 2008.
Create an account or sign in to comment