Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Uroše, upravo si odgovorio na post od 6. novembra 2007. osobi koja je banovana negde do novembra 2008.
bože, baš si picajzla. pa šta onda, čovek diskutuje. L word ide, jašta, imaš reprizu valjda i vikendom.+ prestali da emituju, izgleda, queer eye for the straight guy - mesto toga ide kevin hill. oću da popizdim.samo još da mi ukinu extreme makeover u 18, pa onda ne znam šta ću. :( Edited by MaryPoppins
Link to comment
+ prestali da emituju, izgleda, queer eye for the straight guy - mesto toga ide kevin hill. oću da popizdim.samo još da mi ukinu extreme makeover u 18, pa onda ne znam šta ću. :(
daj bre, queer eye su bolji za broj! ovi drugi od ljudi prave nashminkane spuzve <_<si gledala queerove kad montiraju onog special edukatora indijanca da osvoji vechito gundjavu zensku? da bi joj se na kraju smuchilo od broda i morskih plodova ^_^
Link to comment
daj bre, queer eye su bolji za broj! ovi drugi od ljudi prave nashminkane spuzve <_<si gledala queerove kad montiraju onog special edukatora indijanca da osvoji vechito gundjavu zensku? da bi joj se na kraju smuchilo od broda i morskih plodova ^_^
ma kvirovi su bili zakon, svakako. nego ove što se tranžiraju tradicionalno gledam kad dođem kući s posla. ništa ne prija uz večeru tako kao prikazi liposukcije i lomljenja nosa :Da ovaj kvir sa indijancem nisam odgledala. sve nešto mislim da ću na kraju da ih poskidam sa interneta, pa meračim. mnogo su slatki tako veseli.
Link to comment
Yep, sorry.Volim jos i Brigadu (Sashinu ekipu) i Pod Suncem San Tropea.:)
(gregori :wub:)
Sous le soleil (Under the sun) is a French soap opera broadcast on French major channel TF1 since 1996 and it is scheduled to end in late june 2008. It has been a huge success in many countries
:huh:pa onda mnogo toga ne znam? kaj je bilo s gregorijem i lorom? Edited by morgana
Link to comment

lora je ljekar, karolin je advokatusama serija je propala onog momenta kad se gregori vratio poslije visegodisnjeg potucanja po bjelosvjetskim lukama. brodolom ga je psihofizicki dotukao i vise nikad nece biti isti. a bio je tako wub.

Link to comment
lora je ljekar, karolin je advokatusama serija je propala onog momenta kad se gregori vratio poslije visegodisnjeg potucanja po bjelosvjetskim lukama. brodolom ga je psihofizicki dotukao i vise nikad nece biti isti. a bio je tako wub.
Aaa, Lora... Pa ovako: kćerka joj je saznala da je usvojena, Lorin novi frajer pokušava da pomogne i da bude najprijatelj, blablabla... Gregoryja nisam vidio, da nije opet otišao na štokakav pomorski hadžiluk? :unsure:
Link to comment
Aaa, Lora... Pa ovako: kćerka joj je saznala da je usvojena, Lorin novi frajer pokušava da pomogne i da bude najprijatelj, blablabla... Gregoryja nisam vidio, da nije opet otišao na štokakav pomorski hadžiluk? :unsure:
e fala :)sta kazes, otiso gregori u pecalbu? uh. leb skipera na katamaranu ima 38 kora (jednu manje nego moderatorski)
Link to comment

Skino ja :blush: Ono, pogledao kakve su ribe (Lori Loughlin igra, ladno). Tu je i Peach Pit, onaj matori sto radi unutri, neki novi klinci i tako...Uglavnom sam motao, pa Brendu nisam video, ali pise da je tu

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...