Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Još kada bi izvoleo objasniti gde se na slici vidi veliko oko... :rant:
Cim kazes manga ja zamislim ljude sa ogromnim ocima koji se krecu tako sto je iza lika nacrtane linije koje predstavljaju kretanje, a na licu ogromne graske znoja koje drhte :)
Link to comment

Kojote, Supernatural - obavezno, ako nisi gledao. The Shield - takodje, posebno ako volis cop serije. Probaj (i pored tvoje averzije prema SF-u) da gledas Heroes. Dexter - vrlo dobar. Criminal Minds - zanimljiv, vredi da se proba. House i Deadwood nisam, niti imam nameru da gledam. Po meni, ovo je najbolje sto TV ima danas u ponudi. Filipe, daj neki link za skidanje tog crtica. Samo nemoj neku tvoju fancy usenext ili slicnu opciju.

Link to comment
Cim kazes manga ja zamislim ljude sa ogromnim ocima koji se krecu tako sto je iza lika nacrtane linije koje predstavljaju kretanje, a na licu ogromne graske znoja koje drhte :)
Pa niko nije ni rekao "manga". Manga je strip :) Anime su "crtani filmovi". Sa tom razlikom što u Japanu, za razliku od zapadnjačke kulture gde su nacrtane pokretne slike isključivo vezane za najmlađe uzraste, postoji kultura ekranizovanja vrlo, vrlo ozbiljnih priča. Recimo, pomenuti LOGH je pravljen po knjizi koja je u Japanu proglašena za najbolji SF krajem osamdesetih, a sam autor je, koliko je meni poznato, nadgledao pravljenje te anime. Naravno, 90% anime serija su bezveze, kao što je i 98% filmova i 96.35% serija bezveze.Što se tiče lokacije, ima je na poznatijim torrent sajtovima. Mininova, na primer. Linkove ne mogu da dam trenutno, zločinački nastrojene ustanove filtriraju pristup pojedinim sajtovima angry.gifedit: do vraga, sada sam napravio lep post editovanjem, koji je uništen :( Kada dođem kući napisaću više informacija o LOGH-u. Edited by Filipenko
Link to comment

Blair is dead. We have a new Queen!Chuck je trenutno u love modu, pa ne mozemo ocekivat prevelika nepocinstva bar dok ne smuva Blair, pa zajedno krenu u preotimanje tronaDuthchess je :wub: Little Jenny rastura sistem iznutraDan je cava, kao i cale mu

Link to comment

Vanesa? One ne moze da smuva ni malog Erika, a kamoli Rufusa. Niko je nece. Nesrecnica. Plus je u e04 napravila veliku glupost.Matori Humphrey ce malo da se femka, pa ce pojuriti za Lily, pa ce ona da ga odbije i tako u krug.

Link to comment

Ti nisi odgledala cetvrtu, jel tako? Ja se malo izgubim, pa zaboravim sta je bilo u kojoj epizodi.

Serena je, nakon sto se Dan muvao sa nekom novom cicom, prvo malo tugovala, a onda je rekla "e neces ga majci". Nabacila je onaj MegaBitch blago pijani izraz lica, pokupila Blerine pcelice i lagano odsetala iz kluba. Sto znaci da je njihova patkometrija tek pocela.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...