Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

btw 2: ovi pravoverni veronicari ako ne gledaju samo zbog kristine ... subjektivno je verovatno ali life kao da radi na iste baterije samo je jos veca uzivancija. a cak i za :Hail: kristinase opet postoji i dobra zamena u vidu sarah shahi.
Ja priznajem da sam poceo da skidam Veronicu Mars iskljucivo zbog Kristinice, posle nekog vremena navuk'o sam se opasno na seriju. Life sam pokusao da gledam... nije islo. Sarah Shahi je super ali 1 je Kristen Bel. Apsolutno nezamenljiva. Inace, nisam bio u pravu za onih 7-8 miliona gledaoca (po epizodi) za "domacice". Ipak je cifra ~15 milki, dok "heroes" ima 8 i nesto, a "prison break" jedva 5.5. E, Ameriko... zemljo Indijo.
Link to comment
btw 2: ovi pravoverni veronicari ako ne gledaju samo zbog kristine ... subjektivno je verovatno ali life kao da radi na iste baterije samo je jos veca uzivancija. a cak i za :Hail: kristinase opet postoji i dobra zamena u vidu sarah shahi.
..jesi ti blesav :lol: ovosarah-shahi_09.jpgprotiv ovogakristen_bell_shoot_2_big.jpgnema sanse!!jedna je Kristinica™ :wub: Edited by eye of the beholder
Link to comment

Bogami, zahuktava se ovaj Kristen Bell bandwagon. Filip, eye of the beholder, debeli shef i ja + racunam da je rezident masturbator i covek proverenog ukusa - nbgd4ever on board. Jos malo i "ja volim Kristinicu" split. Kao sto je neko vec rekao: "Kristen does cute, hot and gorgeous at the same time so well... ". :wub:

Link to comment

Ubedili ste me, evo pretrazujem torente, pa da pocnem polako sa skidanjem Veronike Mars... :)edit: Eh, stanje sa torentima je dosta lose, serija zavrsena pre dve godine... Sta sad da radim?

Edited by mr@ki
Link to comment
Bogami, zahuktava se ovaj Kristen Bell bandwagon. Filip, eye of the beholder, debeli shef i ja + racunam da je rezident masturbator i covek proverenog ukusa - nbgd4ever on board. Jos malo i "ja volim Kristinicu" split. Kao sto je neko vec rekao: "Kristen does cute, hot and gorgeous at the same time so well... ". :wub:
Naravno da je volem. Na zalost, VM sam poceo da gledam od famozne trece sezone, pa mi se nije bas svidelo. Prva i druga sezona cekaju negde u bespucima internetske povjesti pravi trenutak za povratak..Strasno volim onaj njen jebozovni pogled preko ramena000445422zp4.jpg004062381pa7.jpg004629960rz6.jpgZa ljubitelje
Link to comment

Hehe, znao sam. :Hail: Btw, snimite 2 od 4 top searcha na shareapic-u - Britney Spears i Paris Hilton. :puke: Pa ko je ovde lood, jebote? Filipe, jesi li odgledao Sanctuary? Ne znam za tebe ali kod mene je dobila "shift + delete" tretman.

Link to comment
Hvala na pomoci, ali trazim one standardne ripove, od 350 MB.Na sta bi licilo da razvucem Kristinu preko celog ekrana, ako je kvalitet snimka ovako los? :DPotrudicu se da nabavim negde, ili kad uplatim RS account...
Link to comment
Hvala na pomoci, ali trazim one standardne ripove, od 350 MB.Na sta bi licilo da razvucem Kristinu preko celog ekrana, ako je kvalitet snimka ovako los? :DPotrudicu se da nabavim negde, ili kad uplatim RS account...
Jasno, samo kvalitet za Kristen. Mene je, kao i uvek, izdalo strplenje, pa sam skinuo ove poljske ripove. Kad mi serije koje gledam odu na pauzu, obavezno skidam 350-ke. Season 1 Season 2 Season 3
Link to comment
tek sad gledam drugu sezonu rome - iz epizode u epizodu sve bolja, a ova, sa svim epskim i simbolicnim scenama smrti, fascinantna.
Fenomenalna serija! Ko nije imao prilike da odgleda, procitah da uskoro krece na RTS-u.
Link to comment

dakle, veronica ( :wub: ) ...ja ekshli nisam poceo da gledam zbog kristen. malo me nervirala u heroes, i pogotovo u onom jednom mjuziklu, kakoseonozvase, zbog chega sam imao otpor i prema veronici. megjutoa, nakon odgledanih par epizoda promjenio sam 1 mishljenje. ni treca sezona nije losa, iako je malo konfuzna na momente.uglavnom, kristen je car, veronica je car, ko ne misli tako taj je gay. krivo mi je sto nisam tinejdzer ili sto ovakve serije nije bilo dok sam bio tinejdzer. bila bi moja omiljena ikad. nadam se da ce biti te cetvrte sezone, makar bila loshija od ovih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...