Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

jutros mi se pojavio problem koji ne znam kako da resim. pomagajte pls.iz ffoxa i safarija ne mogu da se logujem na bilo koji sajt koji zahteva autorizaciju (gmail, ppp,...) internet radi normalno, dostup posti je ok preko apple mail. skype, adium rade normalno. ne koristim prokxi. any hints?
nesto sa podesavanjima za https protokol? [mozda je proxy samo za to?]da nije neka lokalna 'cenzura' ?
Link to comment

hvala jmsnije cenzura posto sve fercera sa drugog kompa u ofisu. cenzura radi uveliko, ali ja ne mogu da se ulogujem na bilo koji sajt koji trazi username i pass. nisam nista dirao (i ne znam gde se podesava https protokol). ako znas gde da cacnem javi.

Link to comment

izgleda da stize danas :)picture1jm2.pngbraco, gde je tvoj?dosao iPod i AppleCare - laptop je otisao u pogresan depo :lol:stize sutra, kad sam ja na faksu - tako da tek uvece cu ga videti...

Edited by jms_uk
Link to comment

jbg, i ja imao neka preca posla, tek sam se sad poigrao...lep, brz, i pre svega TIH !!! covek primeti koliko disk buke pravi tek kad buke vise nema... fantasticnomislim da ce u relativno brzoj buducnosti klasicni hard disk na otpad, kao danas na primer diskete...

Link to comment
dmitrijmedvedevmacbookprq1.jpge dok vas dvojica ne prenesete utiske, Medonja vec cuka na novoj jabuci :lol:
pa kad mu je verovatno Stiv doneo licno :Pevo, ovako prvi kratki utisci:1.mane- ima razlike, pogotovo u ovim delovima gde je bitan dodir [tastatura, trackpad], ali mislim da ce to sve biti sve stvar navike.- takodje, zbog navike - malo mi smeta sto su ispreturali Fn dugmice koje sam puno koristio- glossy ekran - moze da bude nezgodno u zavisnosti od svetlosnih uslova- zbog pomerenog SuperDrive-a na desnu stranu moram da reorganizujem raspored stvari na stolu2. dobre stvari- primecujem da je tisi- primecujem da je brzi- manje se greje [kao i adapter - koji su smanjili malo]- multi touch trackpadtoliko za sada - javljam vise kad ga jos budem koristio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...