Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

moze preporuka za neki sharefree tipa ejsidisi/irfanvju za mac ?
ja koristim Xeeslican programcic sa irfanview. osnovna razlika sto je irfan brzi za resize i slicne edit akcije, ali ne fercera na makintosu
Link to comment

danasnji dan ce biti zapisan u mojoj biografiji kao tehnoloski armagedon.toliko se stvari sjebalo da ne zelim ni da mislim.ali jedna mi najbolnija, jer do danas u 12:22 bejah najsrecnija na svetu jer se pre tacno 11 dana starbuck 1 uselila u moj svet, i sve je bilo kako treba do gore pomenutog casa kada je odlucila da se smrzne.punila sam telefon preko punjaca, nije nestajala struja, baterija bila skoro prazna i sve lepo islo dok se nije zaglavio na pola punoj bateriji. jedino sto sam uradila je sto sam poslala par smsova i pokusala da pozovem jedan broj i u tom trenutku se sve sludelo, tj ne reaguje ni na sta. na ekranu vec satima stoji zaglavljen wallpaper, gore i dalje stoji znak telenora iako je kartica izvadjena, pise i touch to return to call ali nista.jel se nekom desilo da mu iphone (8gb, nije ni pun, minimalno koriscen) otkaze poslusnost na ovakav nacin?

Link to comment

meni se desilo par putane pomaze duuuuuuugo drzanje home + on/off dugmica?sta kaze kad ga spojis sa racunarom? nemam tacan info pri ruci (ovo i kucam sa iPhone sa odmora, kradem WiFi od komsiluka :), probaj sa nekim od programa da ga bacis u recovery mode (google unlock iPhone...)

Link to comment
meni se desilo par putane pomaze duuuuuuugo drzanje home + on/off dugmica?sta kaze kad ga spojis sa racunarom? nemam tacan info pri ruci (ovo i kucam sa iPhone sa odmora, kradem WiFi od komsiluka :), probaj sa nekim od programa da ga bacis u recovery mode (google unlock iPhone...)
nije uspelo on/off. pustila sam ga da se isprazni, i evo vec dvanaest sati ga punim preko racunara, jos nije baterija puna do kraja. sad sam startovala itunes, ne vidi ga. sacekacu da se napuni baterija, pa onda ponovo.jos kad bih se setila koji sam pass stavila na kucni wireless, gde bi mi kraj bio :-lol-:hvala, javljacu dalje novosti.
Link to comment

mislio sam pre na neki "advanced" :) program kao zIphone, probaj inace mi se cini da nesto nije u redu sa baterijom, nema sanse da punjenje traje tako dugou tom slucaju jedino Apple servisiranje pomaze

Link to comment

omeli me dogadjaji da dojavim srecnu vest.uspeo je balkanski nacin, pustila sam ga da se isprazni skroz ponovo, kad je izdahnuo, palo dubinsko punjenje i sad je sve u redu.hvala, braco. imacu jos neka polupitanja, samo da ih uoblicim :-D

Link to comment
  • 2 weeks later...

ima neko predlog za PDF reader - iPod Touch [trenutno jos uvek sa 1.1.4/5] ??ako ima nesto da radi ok, upgrade-ovacu se na 2.0 :)

Edited by jms_uk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...