Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

pa i ovde ima nesto slicno, sto ja mislim da nije lose. ne otpakujem ga, stavim na ebay za ?5 manje nego Apple store i eto meni ?? :)
dobra ideja ;-).znaci to rade ovi moji profovi sto imaju macove kupljene iz research fondova (kupe sebi, postdoktorima, bar 2-3 ipoda za prodaju), hahah.
Link to comment
znaci to rade ovi moji profovi sto imaju macove kupljene iz research fondova (kupe sebi, postdoktorima, bar 2-3 ipoda za prodaju), hahah.
ovde je limit 1 kom po osobi tokom jedne godine.citam na nekim forumima da su podigli Edu cene sa ovim update-om. Ne raduje me to uopste...
Link to comment

jedno pitanjce u vezi sortiranja poste. koristim mail.app i veoma mi odgovara funkcija smart mailbox sa automatskim sortiranjem poste. u ofisu imam dva desk topa sa win XP. menadzeri se gube po inboxu i treba im vecnost da nadju nesto. posotoji li analog smart mailbox funkcije na nekom od windows programa. gledao sam mozilu, outlook, ali mnogo komplikovano dok ubacis uslove za sortiranje + ne radi bas najbolje. ako je neko shvatio o cemu ja, bicu zahvalan za linak ;)

Link to comment

fuck fuck fucku celom Parizu i siroj okolini jos nema nijedan MBP da se kupi onako "neorganizovano", tj dodjes u radnju, platis i odneses kuci...bice za koji dan/nedelju, ali treba da se narucuje, ceka... neko reko finansijska kriza/recesija? 'bem vam mater potrosacku...

Link to comment
fuck fuck fucku celom Parizu i siroj okolini jos nema nijedan MBP da se kupi onako "neorganizovano", tj dodjes u radnju, platis i odneses kuci...bice za koji dan/nedelju, ali treba da se narucuje, ceka... neko reko finansijska kriza/recesija? 'bem vam mater potrosacku...
i ovde u apple radnji [bham] ih prodaju svaki dan sve koji im stignu tog dana.
Link to comment
  • 2 weeks later...

jutros mi se pojavio problem koji ne znam kako da resim. pomagajte pls.iz ffoxa i safarija ne mogu da se logujem na bilo koji sajt koji zahteva autorizaciju (gmail, ppp,...) internet radi normalno, dostup posti je ok preko apple mail. skype, adium rade normalno. ne koristim prokxi. any hints?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...