Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Lele kolko eksternjaka! :o Kolika je ukupna terataža? I to sve po dva?
nije bas toliko koliko deluje :) u pitanju je

vise particija.ali ipak ima:1x250GB1x500GB1x640GB [to je ovaj novi od danas]2x750GB500 i 640 su moji, ostalo je firmino, posto sam na komp u ofisu nakacio ova moja dva.

Link to comment
  • 2 weeks later...
F5 :rolleyes: A i MB je pao ispod kilo dolara :)
da, ali to je samo ovaj beli i pitanje je koliko dugo ce ga jos biti.inace, low-end ce biti $1299.ja cu prekosutra moci da odem do Apple radnje - najvise me zanima kako ce da budu ovi glossy monitori...
Link to comment
da, ali to je samo ovaj beli i pitanje je koliko dugo ce ga jos biti.inace, low-end ce biti $1299.ja cu prekosutra moci da odem do Apple radnje - najvise me zanima kako ce da budu ovi glossy monitori...
Da daOvi crni okviri su top :thumbsup: Edited by pjmaster
Link to comment

igrao se malo na store-u, ovo sto mi se dopada izracunato na 2.564,00 ?

MacBook Pro, 15 Pouces, AluminiumRef.: Z0G0Intel Core 2 Duo ? 2,8 GHz 065-80694GB 1066MHz DDR3 SDRAM - 2x2GB 065-8072320GB Serial ATA @ 7200 065-8077SuperDrive 8x (DVD?R DL/DVD?RW/CD-RW) 065-8081Clavier r?tro-?clair? (Fran?ais) & Guide de l'utilisateur (Fran?ais) F065-8087Accessory kit F065-8090

sva sreca pa mi je to alatka za rad, tj mogu da ga proguram u troskove...

Link to comment
sva sreca pa mi je to alatka za rad, tj mogu da ga proguram u troskove...
ja planiram da iskoristim educational discount i neke dve rebate/cashback ponude sto imaju do kraja oktobra [verovatno 31og, kad stigne sledeca plata :D]na base model bih dodao dodatna 2GB RAM-a i mozda malo brzi HDD.jos jednu stvar koju treba definitivno probati je ovaj novi trackpad :unsure: Edited by jms_uk
Link to comment
ja planiram da iskoristim educational discount i neke dve rebate/cashback ponude sto imaju do kraja oktobra [verovatno 31og, kad stigne sledeca plata :D ]
:D ovde su jedino nudili free ipod onima koji kupuju macbook za univerzitet.
Link to comment
:D ovde su jedino nudili free ipod onima koji kupuju macbook za univerzitet.
pa i ovde ima nesto slicno, sto ja mislim da nije lose. ne otpakujem ga, stavim na ebay za ?5 manje nego Apple store i eto meni ?? :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...